O nás
company profile cover

Medlog Czech Republic s.r.o.

MEDLOG je dceřinná společnost Mediterranean Shipping Company nabízející globální vnitrozemská řešení podporující neustále se rozrůstající zákaznickou klientelu. Jako jeden z geograficky nejrozsáhlejších poskytovatelů logistiky pokračuje MEDLOG v obrovském růstu se zaměřením na investice do vlastních aktiv, jako jsou vnitrozemské logistické plošiny, sklady, nákladní automobily, lokomotivy a bárky, které jsou strategicky umístěny a usnadňují efektivitu logistiky ve prospěch našich zákazníků.

Jak se nám daří?
80

Zemí po celém světě

2600+

Tahačů a Lokomotiv

10700

Zaměstnanců

Proč k nám?

Možnosti kariérního rozvoje

Jsme dynamicky se rozvíjející organizace v České republice a na Slovensku s mladým a zkušeným týmem lidí. Náš cíl je vytváření příležitostí jak pro stávající talenty v naší společnosti, tak pro ty budoucí a nově příchozí. Máme pravidelné školení pro nové kolegy jak v MSC tak v Medlogu a zároveň podporujeme inovace, nápady a další vzdělávání v rámci společnosti. 

MSC byla vybudována na základě vášně k moři a stala se světovou jedničkou v kontejnerové přepravě s více než 120 000 zaměstnanci na zemi i na moři. Medlog tuto cestu následuje a díky tomu jsme schopni pokrýt přepravu nejen po moři, ale i po železnici a silnici.  

Zařízení a umístění kanceláře

Naše kancelář leží v budově Green Point v centru Prahy, na Andělu, kam lehce dorazíte z blízkých zastávek tramvaje a metra. V okolí je velké množství obchodů a restaurací. Kancelář je nově zařízená, s velice příjemným interiérem, kde je součástí i vybavená kuchyň a relaxační zóna. 

Jak pracujeme?
Rychle se rozvíjející společnost
Rychle se rozvíjející společnost

Stále pokračujeme v investicích do majetku, infrastruktury a technologiíí po celém světě. Stejně tak se snažíme držet krok s nejnovějšími trendy v technologiích a digitalizaci.

Skvělý tým profesionálů v České Republice
Skvělý tým profesionálů v České Republice

Pracujeme v přátelském prostředí, v rychle se rozvíjejíci společnosti.

Hlavní hodnoty MSC a Medlogu
Hlavní hodnoty MSC a Medlogu

MSC a Medlog sdílí stejné hodnoty.. - Jsme rodinná společnost - Jsme vášniví - Neustále se vyvíjíme - Pečujeme o lidi - Věříme v rovné příležitosti

Benefity

5 týdnů dovolené

Jako zaměstnanec Medlogu můžete využít 5 týdnů dovolené. Dále máte možnost využít 3 dny sick day za rok.

Naše hodnoty

Pokud hledáte společnost se silnými hodnotami, jste na správném místě. MSC Group je rodinná společnost podporující rovné příležitosti a péči o své zaměstnance.

Další benefity

Umíme Vám zařídit Multisport kartu, hradíme stravenky i flexi passy. Dokonce jsme schopni zařídit zaměstnaneckou slevu na výletní plavby - MSC Cruises.

Jak to u nás vypadá?

Fotografie

Video

Kde nás najdete?

Zaujali jsme vás? Podívejte se, koho hledáme.
Zobrazit volná místa