O nás
company profile cover

Masarykova univerzita

Posláním Masarykovy univerzity je vytvářet a šířit základnu poznatků, která rozvíjí kvalitu života a kulturu společnosti. Věříme, že vzdělávání není jen otázkou věku nebo sociálního postavení. Aktivně podporujeme výzkum. Máme otevřené oči a ovlivňujeme život kolem nás. Staňte se součástí Masarykovy univerzity!

Jak se nám daří?
6700

zaměstnanců

25

samostatných pracovišť

1000

osob s cizí státní příslušností

Proč k nám?

Jsme tu již více než 100 let, máme více jak 6500 zaměstnanců, lidé u nás zůstávají průměrně více jak 5 let. Naši zaměstnanci si chválí přátelské prostředí, otevřenost v týmu a pracovní atmosféru. Podporujeme vzdělávání, zahraniční praxe i kariérní růst. Šanci získat zaměstnání má mít u nás každý bez ohledu na věk, pohlaví či sociální nebo jiné znevýhodnění. Studentům umožňujeme získat praxi, absolventům nastartovat jejich kariéru a rodičům skloubit práci a výchovu dětí.

Máme deset fakult s více než 200 katedrami, ústavy a klinikami, které působí v širokém spektru přírodních i humanitních akademických disciplín a výzkumných oblastí. Věříme, že vzdělávání není jen otázkou věku nebo sociálního postavení. Aktivně podporujeme výzkum. Ovlivňujeme kulturní i společenský život v Brně, rekonstruujeme historické budovy, modernizujeme knihovny a budujeme výzkumná centra. Víme, že můžeme být úspěšní právě díky našim zaměstnancům.


Našim zaměstnancům nabízíme skvělé podmínky pro práci …

6 týdnů dovolené, pro akademiky 8

Špičkově vybavená pracoviště

Stravenkový paušál, využití menz a bufetů

Knihovny zdarma a slevy na kurzy

Příspěvek na penzijní připojištění

Příspěvek na očkování

Multisport karta

Zvýhodněné tarify u mobilního operátora a další

Jak to u nás vypadá?

Fotografie

Foto v galerii
Foto v galerii
Foto v galerii

Video

Koho hledáme?

Zobrazit volná místa

Kde nás najdete?

Chcete se o nás dozvědět více?
www.facebook.com
Zaujali jsme vás? Podívejte se, koho hledáme.
Zobrazit volná místa