Masarykova univerzita

Posláním Masarykovy univerzity je vytvářet a šířit vědění, které rozvíjí kvalitu života a kulturu společnosti. Věříme, že vzdělávání není jen otázkou věku nebo sociálního postavení. Aktivně podporujeme výzkum. Máme otevřené oči a ovlivňujeme život kolem nás. Staňte se součástí Masarykovy univerzity!

Jak se nám daří?

zaměstnanců
samostatných pracovišť
zaměstnanců cizí národnosti

Proč k nám?

Jsme tu téměř 100 let, máme 5 000 zaměstnanců, lidé u nás zůstávají průměrně více jak 5 let. Naši zaměstnanci si chválí přátelské prostředí, otevřenost v týmu a pracovní atmosféru. Podporujeme vzdělávání, zahraniční praxe i kariérní růst. Šanci získat zaměstnání má mít u nás každý bez ohledu na věk, pohlaví či sociální nebo jiné znevýhodnění. Studentům umožňujeme získat praxi, absolventům nastartovat jejich kariéru a rodičům skloubit práci a výchovu dětí.

Máme devět fakult s více než 200 katedrami, ústavy a klinikami, které působí v širokém spektru přírodních i humanitních akademických disciplín a výzkumných oblastí. Věříme, že vzdělávání není jen otázkou věku nebo sociálního postavení. Aktivně podporujeme výzkum. Ovlivňujeme kulturní i společenský život v Brně, rekonstruujeme historické budovy, modernizujeme knihovny a budujeme výzkumná centra. Víme, že můžeme být úspěšní právě díky našim zaměstnancům.


Našim zaměstnancům nabízíme skvělé podmínky pro práci …

• 6 týdnů dovolené, pro akademiky 8

• Špičkově vybavená pracoviště

• Stravenky či stravu v menze

• Knihovny zdarma a slevy na kurzy

• Příspěvek na penzijní připojištění

• Slevu v kině Scala

Video

Kde nás najdete?

Koho hledáme?

Referent / Specialista (Správa budov, BOZP a PO)

Masarykova univerzita
Adresa Brno – Bohunice
Datum vystaveníPřidáno včera

Účastník výzkumu

Masarykova univerzita
Adresa Brno – Brno-město
Datum vystavení14. října

personální referent/ka

Masarykova univerzita
Adresa Brno – Brno-město
Datum vystavení14. října