O nás
company profile cover

Lidl Česká republika s.r.o.

Již více než 20 let patříme k nejžádanějším a nejstabilnějším zaměstnavatelům v maloobchodě v ČR. V současné době působíme ve 32 zemích. Na český trh jsme vstoupili v roce 2003 a od té doby jsme se rozrostli na více než 300 prodejen a 5 logistických center. Od roku 2017 provozujeme také e-shop se spotřebním zbožím. Zaměstnáváme více než 12 000 lidí v oblasti provozu i administrativy a všem nabízíme pracovní prostředí podporující rovnováhu mezi pracovním a soukromým životem, stabilitu a rozvoj.

Jak se nám daří?
2003

V tomto roce jsme otevřeli první prodejnu v Česku.

300

Navýšili jsme počet prodejen na více než 290.

12 000

Pracuje u nás více než 12 000 zaměstnanců.

Něco málo o nás

Historie

Počátky činnosti společnosti Lidl sahají do 30. let 20. století, kdy byl v německém Heilbronnu založen velkoobchod s potravinami a jiným sortimentem. První prodejna Lidl pak byla otevřena v Ludwigshafenu v roce 1973. V následujících letech Lidl expandoval po celém Německu. Na konci 80. let 20. století došlo ke kontinuální expanzi prodejen v celoevropském měřítku.


Lidl v České republice

První prodejny Lidl v České republice jsme otevřeli v roce 2003. Od té doby se jejich počet rozrostl na více než 300 prodejen. Zboží do prodejen zavážíme z pěti logistických center, která se nacházejí v Buštěhradě, Brandýse nad Labem, Olomouci, Cerhovicích a v Měříně. Chod společnosti koordinuje centrála sídlící v Praze 5, kde pracuje více než 500 zaměstnanců. Ti se starají nejen o nákup zboží, které prodáváme, o další výstavbu, vybavení a technický stav našich prodejen a logistických center, ale i o finance, marketing, HR, IT nebo o zúčtování mezd.

V současné době zaměstnáváme více než 12 000 kolegů a kolegyň, kteří se den co den starají o spokojenost našich zákazníků.

Lidl jako zaměstnavatel

Pracovní nasazení každého z nás nám umožňuje být úspěšní a štíhlé procesy nám pomáhají dosahovat stále lepších výsledků. Zároveň jsme dynamičtí, pracujeme na sobě a zdokonalujeme se. Věříme, že jedině férovým přístupem k zákazníkům i svým kolegům je možné docílit dlouhodobě udržitelného úspěchu. Každý člověk je pro nás důležitý, a proto komunikujeme otevřeně a upřímně.

Benefity

Pracovní smlouva

Záleží na pozici, na kterou se hlásíte. Ale pro většinu zaměstnanců máme připravenou smlouvu na dobu neurčitou s definovanými nárůsty mzdy.

Zkrácené úvazky

Většina našich zaměstnanců má zkrácený úvazek. Hodí se vám, ať už chcete trávit čas s rodinou, nebo potřebujete mít čas na studium.

Garantovaná výše mzdy

Výše mzdy a její pravidelné navyšování jsou garantovány přímo v pracovní smlouvě.

25 + až 5 dní dovolené

25 + až 5 dní dovolené (za každý rok ve společnosti jeden den navíc až do celkové výše 30 dní za rok)

Příspěvek na stravování

Poskytujeme příspěvek na stravování v hodnotě 100 Kč.

MultiSport karta vč. možnosti doprovodných karet

Za 285 Kč měsíčně mohou všichni zaměstnanci po zkušební době získat MultiSport kartu. Tu je možné využít v mnoha sportovních a relaxačních zařízeních po celé republice. S námi na ni navíc mají nárok i maminky na mateřské/rodičovské dovolené.

Vitamínový balíček

Máme zájem na tom, aby se naši zaměstnanci těšili pevnému zdraví. Každoročně jim na podzim poskytujeme přísun energie v podobě vitamínového balíčku.

Balíček pro nastávající rodiče

Nezapomínáme ani na nastávající rodiče. Každý obdrží balíček s praktickými výrobky pro péči o miminko.

Příspěvek na penzijní připojištění po 1 roce

Firemní kultura

Fotografie

Foto v galerii
Foto v galerii
Foto v galerii
Foto v galerii

Video

Koho hledáme?

Senior Network Administrator

Přidáno dnes
Možnost občasné práce z domova
  • Lidl Česká republika s.r.o.
  • Praha – Stodůlky + 1 další lokalita
Zobrazit volná místa
Proces výběrového řízení
1
Kam putuje má přihláška?

Ze všeho nejdřív si vaši přihlášku pročtou kolegové z personálního resortu. Pokud požadavky dané pozice splňujete, personalisté vám zavolají.

2
Proč čekat telefonní hovor?

Telefonický rozhovor nám pomáhá zjistit, zda vaše očekávání odpovídají danému pracovnímu místu, a zrychlit celý proces výběrového řízení.

3
Co čekat při osobním pohovoru?

Jestliže se při telefonickém rozhovoru shodneme, domluvíme si s vámi osobní pohovor. Při něm si projdeme vaše zkušenosti a důvody, proč vás daná pozice zajímá, a řekneme vám, co od ní můžete čekat.

4
Liší se výběrové řízení pro manažérské pozice?

Pro pozice manažerů prodejen, regionálních manažerů, trainee a manažerských pozic na centrále a v logistických centrech můžete v rámci výběrového řízení očekávat Assessement Centrum (výběrový den).

Kde nás najdete?

Zaujali jsme vás? Podívejte se, koho hledáme
Zobrazit volná místa