LG Electronics

Inovace pro lepší život

Jak se nám daří?

miliardy dolarů utržilo LG v roce 2017
v prodejích praček ve světě (kromě Číny)
zaměstnanců ve 118 pobočkách

Proč k nám?

Společnost LG Electronics byla založena v roce 1958 a od té doby razí cestu do digitálního věku prostřednictvím své technologické odbornosti, kterou získala výrobou domácích spotřebičů jako jsou radiopřijímače a televizory.

LG představilo ve 21. století mnoho nových výrobků, aplikovala nové technologie ve formě mobilních zařízení a digitálních televizorů a neustále upevňuje svoji pozici globální společnosti.

Celosvětové tržby společnosti LG dosáhly v roce 2017 hodnoty 55,4 miliardy dolarů (1,22 bilionu korun). LG Electronics tvoří čtyři obchodní divize – Home Entertainment (spotřební elektronika), Home Appliance & Air Solution (domácí spotřebiče & klimatizace), Mobile Communications (mobilní komunikace) a Vehicle Components (automobilové součástky) – a společnost patří mezi přední světové výrobce OLED a LCD televizorů, mobilních zařízení, klimatizačních jednotek, praček a chladniček. Energy Star ocenila LG Electronics jako partnera roku 2014.

Pražské zastoupení společnosti zajišťuje prodejní, marketingové, logistické a servisní služby související s prodejem produktů v České republice a na Slovensku.

Koho hledáme?

Produktový manažer pro ID/IT (Product Mgr.)

LG Electronics
Adresa Praha – Libeň
Datum vystaveníPřidáno včera

ID/IT Product Manager (사업관리자)

LG Electronics
Adresa Praha – Libeň
Datum vystaveníPřidáno včera

Digital & PR Corporate MKT Specialist

LG Electronics
Adresa Praha – Libeň
Datum vystavení21. února

Kde nás najdete?

Zaujali jsme vás? Podívejte se, koho hledáme