Lagardere Travel Retail, a.s.

Lagardere Travel Retail, přední světový provozovatel maloobchodních konceptů v dopravních zónách s tržbami přesahujícími 5,5 miliardy EUR. Celosvětově působíme ve 39 zemích světa, na 750 nádražích a 270 letištích. V České Republice provozujeme více než 367 provozoven pod značkami COSTA COFFEE, PAUL, RELAY, Aelia Duty Free, Mr. Baker, UGO, Pilsner Urquell Original Restaurant a další.

Jak se nám daří?

zaměstnaců
poboček v ČR
let na trhu

Kariéra v Lagardère Travel Retail

Společnost Lagardère Travel Retail je stabilní mezinárodní společnost, která nabízí svým zaměstnancům širokou škálu pracovních příležitostí v  konceptech po celé České republice. Důraz klademe především na rozvoj našich zaměstnanců a firemní kulturu.

Různorodost pracovních pozic:

Nabízíme širokou škálu pracovních příležitostí v  našich konceptech po celé České republice. Převážně se jedná o pozice na provozovnách a ve výrobě jednotlivých značek, ale náš tým se rozrůstá i na centrálách společnosti. U nás si tu pravou pozici vybere každý, nabízíme plné/klasické pracovní poměry, zkrácené úvazky nebo krátkodobé i dlouhodobé brigády.

Stabilita a jistota:

Lagardère Travel Retail je stabilní mezinárodní společnost, která má za sebou 160 let zkušeností a operuje ve 39 zemích světa, na 750 nádražích a 270 letištích. V  České republice působíme již 21 let a máme přes 367 maloobchodních provozoven. Mezi naše známé značky patří kavárenský řetězec COSTA COFFEE, francouzské pekařství PAUL, prodejny s  tiskem RELAY, duty free obchody Aelia Duty Free a gastronomické provozy na letišti, pekařství Hello, freshbary UGO a řada dalších.

Kariérní příležitosti:

Rozvoj našich zaměstnanců je pro nás důležitý, a proto dáváme všem prostor k osobnímu i kariérnímu růstu. Příkladem je cesta jednoho z našich kolegů z konceptu Costa Coffee Kevina, jehož cesta začala na pozici Baristy. Po několika letech dostal příležitost na pozici Store Manager samostatně vést kavárnu a následně byl vybrán na pozici Regionální manažer a tu vykonává dodnes. O své cestě říká: „Po několika návštěvách Costa Coffee jako zákazník jsem do společnosti zaslal životopis, a tím jsem svou kariéru odstartoval.“ A co na práci u nás nejvíce oceňuje? „Je to hlavně možnost předávat své zkušenosti, být nápomocen služebně mladším kolegům a zároveň být součástí růstu naší společnosti.“

Firemní kultura:

Naši firemní kulturu tvoříme společně napříč celou společností. Zaměstnance zapojujeme do aktivit v rámci společenské odpovědnosti, charitativních projektů, firemních i rodinných akcí. Společnými aktivitami to ale nekončí, zaměstnancům vytváříme příjemné pracovní prostředí a klademe důraz na přátelský a lidský přístup nadřízených.

Video

Koho hledáme?

Do 2 týdnů dostanete odpověďDo 2 týdnů dostanete odpověď

Podnikání bez vlastní investice? Provozujte Relay

Lagardere Travel Retail, a.s.
Adresa Šumperk
Datum vystaveníPřidáno včera

Podnikání bez vlastní investice? Provozujte Relay

Lagardere Travel Retail, a.s.
Adresa Zábřeh
Datum vystaveníPřidáno včera

Podnikání bez vlastní investice? Provozujte Relay

Lagardere Travel Retail, a.s.
Adresa Brno – Brno-město
Datum vystavení20. listopadu

Kde nás najdete?

Zaujali jsme vás? Podívejte se, koho hledáme