O nás
company profile cover

Lagardere Travel Retail, a.s.

Lagardere Travel Retail, přední světový provozovatel maloobchodních konceptů v dopravních zónách s tržbami přesahujícími 5,2 miliardy EUR. Celosvětově působíme ve 42 zemích světa, na 700 nádražích a 285 letištích. V České republice provozujeme více než 350 provozoven pod značkami COSTA COFFEE, PAUL, RELAY, Aelia Duty Free, Mr. Baker, UGO, Pilsner Urquell Original Restaurant a další.

Jak se nám daří?
2200

zaměstnaců

350

poboček v ČR

24

let na trhu

Kariéra v Lagardère Travel Retail

Společnost Lagardère Travel Retail je stabilní mezinárodní společnost, která nabízí svým zaměstnancům širokou škálu pracovních příležitostí v  konceptech po celé České republice. Důraz klademe především na rozvoj našich zaměstnanců a firemní kulturu.

Různorodost pracovních pozic:

Nabízíme širokou škálu pracovních příležitostí v  našich konceptech po celé České republice. Převážně se jedná o pozice na provozovnách a ve výrobě jednotlivých značek, ale náš tým se rozrůstá i na centrálách společnosti. U nás si tu pravou pozici vybere každý, nabízíme plné/klasické pracovní poměry, zkrácené úvazky nebo krátkodobé i dlouhodobé brigády.

Stabilita a jistota:

Lagardère Travel Retail je stabilní mezinárodní společnost, která má za sebou 160 let zkušeností a operuje ve 42 zemích světa, na 700 nádražích a 285 letištích. V  České republice působíme již 24 let a máme přes 350 maloobchodních provozoven. Mezi naše známé značky patří kavárenský řetězec COSTA COFFEE, francouzské pekařství PAUL, prodejny s  tiskem RELAY, duty free obchody Aelia Duty Free a gastronomické provozy na letišti, pekařství Hello, freshbary UGO a řada dalších.

Kariérní příležitosti:

Rozvoj našich zaměstnanců je pro nás důležitý, a proto jim dáváme prostor k osobnímu i kariérnímu růstu. Příkladem je naše kolegyně z Costa Coffee Petra, která začala jako baristka, postupně se přes asistenku manažera a interní auditorku stala regionální manažerkou, kterou je dodnes. O svých prvních dojmech ze společnosti říká: „Už z pohovoru jsem odcházela plná dojmů. Měla jsem ohromnou chuť pracovat právě v Costa Coffee.“ Co na práci u nás oceňuje nejvíce? „Na začátku jsem se vzdělávala v přípravě kávy. Oporou mi byla moje manažerka a celý tréninkový tým, kteří se mi profesionálně věnovali a pomáhali se zdokonalovat. Jsem ráda, že nyní mohu všechny své dosavadní zkušenosti předávat dalším kolegům i já.“

Firemní kultura:

Naši firemní kulturu tvoříme společně napříč celou společností. Zaměstnance zapojujeme do aktivit v rámci společenské odpovědnosti, charitativních projektů, firemních i rodinných akcí. Společnými aktivitami to ale nekončí, zaměstnancům vytváříme příjemné pracovní prostředí a klademe důraz na přátelský a lidský přístup nadřízených.

Jak to u nás vypadá?

Fotografie

Video

Koho hledáme?

Do 2 týdnů dostanete odpověď

Do 2 týdnů dostanete odpověď

O této společnosti díky našim systémům víme, že od ní nejméně 80 % kandidátů dostane odpověď velmi rychle, tj. do 2 týdnů.

Hledáme parťáky do nové Bageterie Boulevard na letišti

Příležitost dne
32 000 ‍–‍ 34 000 Kč Odpověď do 2 týdnů
  • Lagardere Travel Retail, a.s.
  • Praha – Ruzyně

Vedoucí směny ve francouzském pekařství PAUL

Přidáno včera
35 000 ‍–‍ 39 000 Kč Odpověď do 2 týdnů
  • Lagardere Travel Retail, a.s.
  • Praha

Beauty Consultant/ka - Letiště Praha

29. září
Odpověď do 2 týdnů
  • Lagardere Travel Retail, a.s.
  • Praha – Ruzyně
Zobrazit volná místa

Kde nás najdete?

Zaujali jsme vás? Podívejte se, koho hledáme
Zobrazit volná místa