Kofola

Jsme jedním z nejvýznamnějších výrobců nealkoholických nápojů ve střední Evropě s 11 výrobními závody na 5 evropských trzích. Do našeho portfolia v Česku a na Slovensku patří tradiční kolový nápoj s originální recepturou Kofola, pramenitá voda Rajec, minerální vody Korunní, Ondrášovka a Kláštorná Kalcia, řada sirupů Jupí, Vinea, Jupík, SEMTEX a další tradiční značky. Do Skupiny Kofola patří i síť freshbarů a salaterií UGO, stejně jako tradiční český výrobce směsí z léčivých bylin LEROS.

Jak se nám daří?

Od tohoto roku je Kofola na světě .
Celkově zaměstnáváme téměř 2000 lidí.
Na tolika místech najdete čepovanou Kofolu.

Proč k nám?

Pracovat v Kofole znamená stát se součástí velké kofolí rodiny, kde vládne uvolněná a přátelská atmosféra, neformální a otevřené prostředí. Práce v Kofole je jako jízda na horské dráze. Někdy se ti zatočí hlava, ale ta jízda tě baví, protože je rychlá, trochu bláznivá a vede cestou zdraví a udržitelnosti. V Kofole se změn nebojíme, dobré nápady máme opravdu rádi a vždy stavíme zdravý rozum nad pravidla. Přijď k nám a strhneme tě svou živelností, díky níž načerpáš velmi mnoho zkušeností již za krátkou dobu. Pojď s námi hledat nové cesty, přidej svůj punc tradiční česko-slovenské nápojářské společnosti.

Benefity

5 týdnů dovolené

Příspěvek na stravu

Skvělou partu lidí

Možnost být v centru dění a uplatnit své nápady

Občerstvení v práci a dobroty z Kofoly na doma

Multisport kartu

Možnost profesního rozvoje a kariérní postup

Video

Koho hledáme?

Přidáno dnes
  Kofola
Adresa  Praha – Zbraslav
Přidáno dnes

Přidáno dnes
  Kofola
Adresa  Ostrava – Poruba
Přidáno dnes

Přidáno včera
  Kofola
Adresa  Brno – Brno-město + 1 další lokalita
Přidáno včera

S kým budete pracovat?

Eva Stejskalová – foto
Eva Stejskalová
Junior Brand Manager

Práci musím milovat. Dělat co mě baví, s těmi se kterými je mi dobře. Hledala jsem něco takového dlouho a v Kofole jsem to našla. Největší benefit už jsem prozradila, Kofolu si prostě zamilujete. Pracuji ve firmě, kde vás vedení pravidelně informuje o všech novinkách, jste zásobení Kofolou až na půdu, máte možnost se realizovat a skvěle funguje i systém ohodnocení. Kofola je plná bylin, lásky a díky ní, není nic nemožné, vymyslet zamilovanou reklamu, najít si přátele, milovat a nic neřešit! 🧡

Josef Šimberský – foto
Josef Šimberský
Sales Trainer

Jsme Československá rodinná firma. Toto rodinné prostředí je cítit na každém kroku. Každým rozhodnutím plníme naši misi a hledáme stále nové cesty. A díky tomu je každý den jiný a zajímavý. To, jak zde můžeme osobně růst, kariérně se posouvat a také přímo ovlivňovat trh je pro mnohé z nás velkou motivací. Kofola mě naučila tu nejcennější věc: Jen tady opravdu umíme nemožné na počkání a zázraky do tří dnů. A pořád platí, že KDYŽ JI MILUJEŠ, NENÍ CO ŘEŠIT.

Marcela Pánková – foto
Marcela Pánková
Sales Representative Retail

V Kofole pracuji již 15 let jako Obchodní zástupce a pořád mě to baví. Na své práci si nejvíce cením možnosti kreativně se vyřádit v komunikaci s lidmi. Oceňuji zde velkou škálu benefitů, které tu máme. Osobní vzorky našich produktů dělají radost nejen mě, ale i celé mé rodině. Neumím si představit, že by Kofola ze dne na den přestala existovat. Je to moje druhá rodina. Kromě mě, zde v obchodě pracuje i můj manžel a jedna z mých dcer. Přidejte se k nám. Když to nezkusíte, nikdy se to nedozvíte!

Kde nás najdete?

Zaujali jsme vás? Podívejte se, koho hledáme.