Kingspan a.s.

Společnost Kingspan je jedničkou na trhu nízkoenergetických stavebních systémů. Po celém světě zaměstnává 13 tisíc lidí. Kingspan velmi dbá na dopady výroby na životní prostředí, proto neustále usiluje o redukci emisí skleníkových plynů, energetickou soběstačnost budov a redukci dopadů činnosti firmy i u svých dodavatelů. Náš desetiletý program Planet Passionate si klade nemalé cíle pro udržitelné stavebnictví. Záleží nám na planetě, záleží nám na každém člověku.

Kingspan celosvětově

výrobních závodů po celém světě
ve více než 70 zemích světa
hlavních divizí

Přijměte výzvu a staňte se součástí našeho týmu!

Máme Vám co nabídnout!

Proč k nám?

Staráme se

Staráme se

V České republice působí Kingspan od roku 1998 a v současnosti má čtyři divize. V Hradci Králové vyrábí sendvičové izolační panely. V závodě pracuje na 400 lidí. Záleží nám na názoru našich zaměstnanců, věříme, že v práci se Vám musí líbit, abyste mohli podávat nejlepší výkon.

Pomáháme

Pomáháme

Pořádáme charitativní Kingspan Běh proti rakovině, díky kterému jsme na boj proti rakovině věnovali 1,5 miliónu korun. Kromě této mimořádné akce, do které přispívá široká veřejnost, zaměstnanci a velkou měrou Kingspan, podporujeme i menší charitativní projekty v našem regionu.

Chráníme

Chráníme

Na životním prostředí nám velmi záleží. Přijali jsme celosvětově program Planet Passionate, který se zaměřuje na minimalizaci dopadů naší činnosti na životní prostředí.

Benefity jsou na míru ušité pozicím a pro všechny:

Sodexo Cafeterie

ve výši 300 Kč resp. 500 Kč měsíčně v závislosti na počtu odpracovaných let

5 týdnů dovolené

Příspěvek na tábor pro děti

podle Vaší volby - 1500 Kč na dítě, vztahuje se i na příměstské tábory.

Video

Koho hledáme?

Přidáno dnes
  Kingspan a.s.
Adresa  Hradec Králové – Pouchov
Přidáno dnes

Přidáno dnes
  Kingspan a.s.
Adresa  Hradec Králové – Pouchov
Přidáno dnes

Přidáno včera
  Kingspan a.s.
Adresa  Hradec Králové – Pouchov
Přidáno včera

Průběh výběrového řízení

1

Jakmile vyhlásíme výběrové řízení na volné pracovní místo

shromažďujeme cca 1-2 týdny životopisy a motivační dopisy kandidátů. Výběrové řízení obvykle trvá 2-6 týdnů a má 2-3 kola.

2

Co Vás pravděpodobně čeká?

• Telefonický rozhovor • Osobní schůzka • Ověření znalostí cizích jazyků, účetnictví, IT dovedností apod. • Zpětná vazba o výsledku V případě, že jste uspěli, vás čeká PRACOVNÍ NABÍDKA.

Kde nás najdete?

Zaujali jsme vás? Podívejte se, koho hledáme.