Kili, s.r.o.

Kili, s. r. o. je významnou ryze českou obchodní firmou s více než 25letou tradicí. Naším hlavním zaměřením je prodej materiálů pro výrobu nábytku, vybavování interiérů a realizaci staveb. Nabízíme široký sortiment zboží i přidružených služeb a neustále upravujeme a doplňujeme expozice našich dodavatelů v obchodních centrech Kili tak, aby nabízely všem zákazníkům aktuální novinky i dlouhodobě nejprodávanější zboží a materiály.

Jak se nám daří?

rok založení Kili
obrat v roce 2020
zaměstnanců v roce 2021

Proč k nám?

Věříme tomu, že jen díky dlouhodobé spolupráci a dobrým vztahům dokážeme posunovat společnost každým dnem k lepším výsledkům. I díky tomu se nám daří postupně zvyšovat ziskovost v průměru o 35% ročně. Naši zaměstnanci jsou pro nás vždy na prvním místě. Hlavním cílem je vyhledávat a dlouhodobě udržet talentované pracovníky s aktivním přístupem k životu a s chutí být skutečně dobří v tom, co dělají. Každému pomáháme rozvinout jeho potenciál a podporujeme iniciativu. Budujeme stabilní a zkušený tým kolegů, který bude dobrým partnerem pro naše zákazníky při realizaci snů a plánů v oblasti interiérů. I přes velikost společnosti stále fungujeme na rodinné bázi a své zaměstnance máme rádi. 

Benefity

Stabilita

Naše společnost se svou více než 25ti letou historií představuje stabilní společnost se svým místem na trhu. Je pro nás důležité skloubení pracovního a rodinného života, proto pracujeme pouze od pondělí do pátku.

Sleva na zboží

Našim zaměstnancům umožňujeme nakoupit nabízené zboží za výrazně zvýhodněné ceny.

Kariérní růst

Každému pomáháme rozvinout jeho potenciál a umožňujeme našim lidem se postupně vypracovat na vyšší pozice.

Právní poradna zdarma

Může se stát, že naši zaměstnanci budou řešit složitou situaci, která si žádá poradu právníka - tuto službu našim lidem nabízíme zdarma.

Stravenkový paušál

Stravenky jsme nahradili jednodušším stravenkovým paušálem, který naši zaměstnanci dostávají vyplacený společně se mzdou.

Penzijní připojištění

Myslíme na budoucnost našich zaměstnanců, a tak jim mimo jiné přispíváme i na penzijní připojištění.

Video

Koho hledáme?

17. ledna
Možnost občasné práce z domova
  Kili, s.r.o.
  Šlapanice
17. ledna

S kým budete pracovat?

David Janeček – foto
David Janeček
Generální ředitel

Veronika Bravencová – foto
Veronika Bravencová
Personalista

Marek Augusta – foto
Marek Augusta
Regionální manažer

Průběh výběrového řízení

1

Pošlete nám životopis

První krok je jednoduchý. Stačí nám poslat svůj životopis (případně i s motivačním dopisem), ze kterého se toho o Vás dozvíme co nejvíce. Vaše profesní možnosti i očekávání budeme zvažovat jak ve vztahu k pozici, která Vás zaujala, tak i ke všem dalším z našich pracovních nabídek. Všem uchazečům dáváme zpětnou vazbu a to nejpozději do 14 dnů.

2

První kolo

Vybrané uchazeče zveme telefonicky do 1. kola. 1. kolo probíhá ve většině případů s personalistou, v případě poboček případně s vedoucím pobočky nebo regionálním manažerem. Zaměříme se na Vaše odborné znalosti a pracovní zkušenosti. Během pohovoru samozřejmě dostanete prostor i na Vaše dotazy a budete se moci seznámit se svým budoucím pracovištěm. Všichni uchazeči jsou následně informováni o výsledku.

3

Druhé kolo

Některé pozice si vyžadují Vás poznat blíže a proto budete pozván/a do druhého kola výběrového řízení. Pohovor ve druhém kole vede vedoucí příslušného oddělení. Blíže se seznámíte s potenciálním vedoucím, vykonávanou prací, pracovními podmínkami a případně podmínkami nástupu.

4

Rozhodnutí

Všem uchazečům sdělíme výsledek do smluveného termínu, nejvhodnějšímu uchazeči bude učiněna pracovní nabídka.

Kde nás najdete?

Zaujali jsme vás? Podívejte se, koho hledáme.