ICE Industrial Services a.s.

V roce 2012 se rozhodli 4 lidé, že založí firmu na průmyslovou automatizaci. Firmu, která bude fungovat na jiných principech, než je hierarchické řízení shora dolů. Firmu, která bude rychlá, flexibilní, profesionální a bude postavená na hodnotách. Dnes je ICE Industrial Services jednou z nejrychleji rostoucích společností v oblasti automatizace a robotizace. Můžeme však říct, že je stále na začátku své cesty. Cílem ICE je totiž být největším a nejlepším automatizačním týmem v Evropě.

Jak se nám daří?

skvělých kolegů v našem Dream teamu
počet realizovaných automatizačních projektů
roční obrat

Proč k nám?

Vytváříme moderní, profesionální a úspěšnou společnost, kterou mají zaměstnanci a zákazníci rádi.

Naším posláním je být skvělým místem pro práci s nadšenými zaměstnanci, které baví vyvíjet, vyrábět a přivádět k životu technologicky špičkové stroje a zařízení zjednodušující život našim zákazníkům a zajišťující jejich lepší a bezpečnější budoucnost.

Mít kolem sebe „jen“ dobré lidi je pro nás tou nejcennější hodnotou. Je jedno, v jakém týmu budeš, je jedno, jakou budeš dělat práci, vždy budeš mít kolem sebe dobré lidi. Kdysi jsme upřednostňovali expertízu nad osobními kvalitami. Dnes hledáme lidi, kteří jsou nám hodnotově blízko, a raději si na ně počkáme. Dobří lidé mají dobré vztahy, odvádějí dobrou práci a chtějí pracovat v dobré firmě. Dobrým lidem nevadí mít hodně práce. Odvedou ji vždy dobře a s kvalitním výsledkem. Jsme přesvědčeni, že právě dobrých lidí je třeba si vážit a stavět na nich budoucnost.

Poslání společnosti ICE je být “People Oriented Business” nikoliv “Profit Oriented”. Protože:

  •  Mít sladěný tým je pro nás vždycky víc, než procesy 
  •  1539 uchazečů poslalo v roce 2022 svou žádost o zaměstnání 
  •  V roce 2022 nastoupilo do ICE 77 nových posil našeho dream teamu

Toto jsou, podle nás, ty správné údaje vystihující odpověď na otázku, jak se nám daří.

Jak pracujeme?

Stavíme na hodnotách

Stavíme na hodnotách

Společně jsme si stanovili pět nejdůležitějších hodnot, na kterých stavíme - flexibilita, tým, čestné jednání, profesionalita a zábava.

Tým na prvním místě

Tým na prvním místě

Když se v ICE řekne tým, myslíme tím velmi často kamarády, přátele, lidi, co se respektují a mají se rádi. ICE na kamarádství vznikl a vždycky to byl ten druh energie, který nám pomáhal překonávat překážky, být lepší a pořád se u práce bavit.

Video

Koho hledáme?

Do 2 týdnů dostanete odpověďDo 2 týdnů dostanete odpověď
23. března
Plat 25 000 – 45 000 Kč
  ICE Industrial Services a.s.
Adresa  Žďár nad Sázavou – Žďár nad Sázavou 1
23. března

17. března
Možnost občasné práce z domova
  ICE Industrial Services a.s.
Adresa  Jihlava – Hruškové Dvory
17. března

14. března
Plat 40 000 – 60 000 Kč
Možnost občasné práce z domova
  ICE Industrial Services a.s.
Adresa  Brno – Slatina + 2 další lokality
14. března

S kým budete pracovat?

Karel Švehla – foto
Karel Švehla
Design Engineer

V ICE jsem navíc poznal spoustu fajn lidí. Nejsme jen kolegové z práce, ale taky kamarádi. Baví mě, jak si všichni navzájem pomáháme. Obohacujeme se vzájemně o znalosti a zkušenosti, které nabíráme s každým naším dalším projektem.

Bára Havířová – foto
Bára Havířová
CFO

Je fajn se každé ráno těšit do práce. Baví mě sledovat, jak naše firma roste, protože s ní rostu i já a celý náš tým. Projekty vyžadují spoustu práce, ale díky přátelskému kolektivu je každý den jako další bezva párty.

Adam Fojtík – foto
Adam Fojtík
SW team coordinator

Na mé práci koordinátora softwarového týmu mě jednoznačně nejvíc baví práce s lidmi. Mít kolem sebe takový skvělý tým považuji za štěstí, které každý nemá. Nejvíce je to vidět na ochotě pomáhat ostatním.

Chceš se přidat do naší ICE party?

1

První krok je na Tobě, ozvi se nám, ať o sobě víme

Když přiložíš svůj životopis a pár řádků o tom, co se Ti na ICE líbí, budeš mít skvěle nakročeno

2

Ve druhé fázi spolu zjistíme, jak jsi na tom technicky

Kluci z jednotlivých týmů dali dohromady vymazlené online testy s příklady z naší praxe, díky kterým zjistíš, jestli je pozice, na kterou se hlásíš, pro Tebe vhodná a jestli bys u nás neplaval/a

3

Zkušenosti jsou důležité, ale hlavní pro nás je, abychom si “sedli” lidsky

K tomu jsme si vytvořili video dotazníky, které nám pomůžou poznat Tebe - co rád děláš, co je pro Tebe důležité a jak nad věcmi přemýšlíš

4

Konec oťukávání, pojďme se potkat

Díky předchozím krokům už víme, že si spolupráci s Tebou umíme představit a rádi bychom se s Tebou potkali i osobně. Probereme spolu všechno, na co jsme se ještě nezeptali a co zajímá Tebe, ukážeme Ti naši pobočku a dáme Ti prostor poznat Tvé budoucí kolegy

5

Vítej v naší ICE partě

Pokud i v předchozím kroku všechno klapne, budeme se na Tebe těšit při našem skvělém onboardingu Nejsme roboti a všechno je o domluvě :-) Když budeš mít tedy nějaké otázky už v průběhu tohoto procesu, ptej se, rádi s Tebou vše probereme.

Kde nás najdete?

Zaujali jsme vás? Podívejte se, koho hledáme