O nás
company profile cover

Huisman Czech Republic s.r.o.

Ve společnosti Huisman Czech Republic navrhujeme a vyrábíme technologicky náročné strojírenské komponenty a zařízení s vysokou přidanou hodnotou. Jsou jimi obří námořní jeřáby, ropné vrtné soupravy vrtající šest kilometrů pod zemský povrch, pokládkové systémy pokládající potrubí na dna oceánů nebo horské dráhy. Naše špičkové výrobky najdete v Mexickém zálivu, u pobřeží Afriky, na amerických ropných polích, v západní Austrálii nebo v dalekém Hongkongu.

Jak se nám daří?
26

Tolik let již působíme ve Sviadnově.

106 000

Tolik metrů čtverečních má náš areál ve Sviadnově.

350

To je počet našich zaměstnanců.

Proč k nám?

Náš výrobní závod Huisman Czech Republic náleží do nadnárodní skupiny Huisman, která je přední strojírenská společnost. Jsme výrobce zařízení pro oblasti offshore, obnovitelných zdrojů, ale také zábavního průmyslu. 


Huisman Czech Republic nabízí příležitost být součástí odvážných a inovativních projektů. Dáváme svým zaměstnancům možnost odborného růstu a zapojit se do tvorby komplexních projektů, které jsou viditelné a hmatatelné.


Můžete se společně s námi podílet na prototypech inovativního gravitačního systému skladování elektrické energie nebo lodního manipulátoru, který slouží pro instalaci sloupů pro větrné elektrárny do mořského dna.

Chcete být vidět na konferencích nebo spolupracovat s vysokou školou na zajímavých projektech? 

Přidejte se k nám! 

A třeba příště i Vy budete přednášet jako naši kolegové o vývoji 3D tisku oceli a jaké kroky jsme podnikli, abychom dokázali vyrobit unikátní jeřábový hák pomocí procesu WAAM.


Naši zaměstnanci jsou zárukou našeho úspěchu.

Jak pracujeme?
Sviadnov - brána do Beskyd
Sviadnov - brána do Beskyd

Společnost Huisman sídlí ve Sviadnově u Frýdku-Místku v malebném podhůří Moravskoslezských Beskyd. Ty představují pro rodiny s dětmi ideální místo pro zdravé bydlení v přírodě nebo perfektní cíl víkendových výletů. Mladým, sportovně založeným zaměstnancům pak poskytují dokonalé sportovní vyžití.

Za nákupy a kulturou do Ostravy
Za nákupy a kulturou do Ostravy

Ze Sviadnova je to 20 minut jízdy do Ostravy, kam můžete vyrazit za kulturou, nákupy nebo sportovními aktivitami. Moravskoslezská metropole se v posledních letech rychle rozvíjí a už dávno není „černým městem“.

Vše na jednom místě
Vše na jednom místě

Disponujeme vlastní administrativní budovou, obrobnou, svařovací a zámečnickou dílnou, lakovnou a montážní halou. Máme vlastní logistické oddělení a přípravu výroby. A co víc? Kdo může říct, že má v areálu vlastní vrtnou soupravu? MY ano. Toto vše ve Sviadnově na rozloze 106 000 metrů čtverečních.

Benefity

Bonusový systém

Našim zaměstnancům nabízíme měsíční/roční odměny, věrnostní odměny, mimořádné odměny.

Týden dovolené navíc

Našim zaměstnancům poskytujeme týden dovolené navíc nad rámec zákoníku práce.

Dotované stravování

Na našem pracovišti je k dispozici jídelna, kde mají zaměstnanci možnost výběru z několika menu.

Sport a relax

Karta k čerpání zaměstnaneckých benefitů pro aktivní odpočinek a volný čas.

Odborná školení

Rozšiřování a zvyšování kvalifikace formou školení, seminářů, tréninků je pro naše zaměstnance samozřejmostí.

Výuka cizích jazyků

Umožňujeme našim zaměstnancům individuální a skupinovou výuku s rodilým mluvčím nebo českým lektorem.

Příspěvek na penzijní pojištění

Našim zaměstnancům přispíváme na penzijní připojištění.

Cestování

Některé pozice jsou spojeny s cestováním a možností podívat se do lokací jako např. Singapur.

Firemní akce

V průběhu roku pořádáme různé sportovní akce, Mikulášskou nadílku a také vánoční večírek.

Jak to u nás vypadá?

Fotografie

Video

Koho hledáme?

Do 2 týdnů dostanete odpověď

Do 2 týdnů dostanete odpověď

O této společnosti díky našim systémům víme, že od ní nejméně 80 % kandidátů dostane odpověď velmi rychle, tj. do 2 týdnů.

Elektroinženýr

22. listopadu
Odpověď do 2 týdnů
  • Huisman Czech Republic s.r.o.
  • Sviadnov
Zobrazit volná místa
Průběh výběrového řízení
1
Chceš u nás pracovat?

Zaujala Tě některá z inzerovaných pozic? Pro začátek od Tebe budeme potřebovat zaslat životopis přes registrační formulář u vybrané pozice. Pokud neinzerujeme zrovna pozici, která odpovídá Tvým znalostem a zkušenostem, i přesto budeme rádi za Tvůj životopis a můžeš očekávat, že Tě budeme kontaktovat ve chvíli, kdy se nějaká taková objeví. Všichni naši uchazeči dostanou zpětnou vazbu o tom, zda se dostali nebo nedostali do užšího kola výběrového řízení.

2
Osobní pohovor

Jestli patříš mezi ty, kteří se dostali do užšího výběrového řízení, pozveme Tě telefonicky na osobní pohovor. U pozice Svářeč před samotným pohovorem absolvuješ praktickou zkoušku. U pohovoru probereš s personalistou a případně vedoucím zaměstnancem, jakou máš dosavadní praxi, znalosti a také, jaké máš očekávání od vybrané pracovní pozice.

3
2. kolo osobního pohovoru

Pokud se jedná o odbornější pozici nebo pozici vedoucího, můžeš očekávat i další kolo osobního pohovoru. Připrav se také na to, že se bude mluvit anglicky nebo proběhne praktický test odborných znalostí.

4
Nabídka spolupráce

Zpětnou vazbu o výsledku osobního pohovoru dáváme každému uchazeči. Pokud si vybereme právě Tebe, očekávej od nás pracovní nabídku.

5
Vstupní lékařská prohlídka

Po přijetí pracovní nabídky je nezbytné, abys absolvoval vstupní lékařkou prohlídku u našeho poskytovatele pracovně-lékařských služeb ve Vratimově.

6
Podpis pracovní smlouvy

Po úspěšném absolvování vstupní lékařské prohlídky již nic nebrání podpisu pracovní smlouvy a dalších dokumentů souvisejících s pracovním poměrem u nás. Dále Tě budeme informovat o harmonogramu prvního nástupního dne.

7
První den a vstupní školení

První den na Tebe čeká celodenní vstupní školení, kde se dozvíš základní informace o naší společnosti a veškeré podrobnosti, co Ti usnadní začátky. Získáš přehled o tom, kde najdeš jídelnu, kde jsou vyhrazené prostory pro kuřáky a také to, k čemu slouží ID karta zaměstnance

8
Zaškolení na pozici

Další dny se Ti bude věnovat Tvůj přímý nadřízený nebo kolega, který bude mít na starosti Tvé zaučení.

Kde nás najdete?

Zaujali jsme vás? Podívejte se, koho hledáme
Zobrazit volná místa