HENKEL ČR, spol. s r.o.

Naši firmu založili nadšenci s chutí měnit svět a snahou dělat lidský život lepším. Věděli jste, že z firmy Henkel pochází první prací prášek, první šampon nebo první lepící tyčinka? Se značkami jako je Persil, Schwarzkopf, Pattex a více než 50 000 zaměstnanci po celém světě se nám po sto čtyřiceti letech daří zachovat kombinaci tradiční firmy a lídra v oblasti inovací. Kombinace, která vyhrává přední místa na trhu!

Proč k nám?

Pojďte pracovat na dalším úspěchu našich celosvětových značek. Máte možnost se stát součástí společných projektů, rozšířit si obzory při komunikaci s kolegy z jiných zemí, podílet se na transformaci v moderní firmu digitálního věku. Nebo vás láká přátelská atmosféra jako v rodinné firmě? To vše můžete zažít v Henkelu! Navíc s pocitem, že firma vašeho zaměstnavatele je skutečně společensky zodpovědná, jedna z nejlepších ve svém oboru.

O své zaměstnance se dobře a rádi staráme, s těmi nejzajímavějšími benefity se můžete seznámit níže.

Na co se u nás můžete těšit?

Nové kanceláře v DOCK IN FOUR

Nové kanceláře v DOCK IN FOUR

Na konci roku 2020 jsme se přestěhovali do nových prostorů na Praze 8 poblíž Palmovky. Těšit se můžete na zasedací místnosti s tím nejmodernějším vybavením, a prostornou kuchyň, kde si s kolegy vychutnáváme obědy. Káva na naší venkovní terase chutná také skvěle.

Vyberte si odkud budete pracovat

Vyberte si odkud budete pracovat

Jednotlivé týmy mají svou vlastní zónu, kde si každý vybere to nejvhodnější pracovní místo pro svoji práci, ať už se potřebuje v klidu soustředit před termínem nebo dlouze diskutovat o novém projektu.

Inspirativní pracovní prostředí

Inspirativní pracovní prostředí

Naše prostory nabízejí jak méně formální zákoutí, ve kterých vznikají kreativní návrhy, tak rovněž uzavřené focus roomy či prostory vyhrazené k telefonování.

Benefity

Příspěvek na stravování

Svým zaměstnancům přispíváme na stravování formou finančního příspěvku k čisté mzdě.

MultiSport karta

Zaměstnance podporujeme ve zdravém životním stylu, proto přispíváme na volnočasový benefit, který našim zaměstnancům každý den umožňuje volný nebo zvýhodněný vstup do mnoha relaxačních a sportovních zařízení.

Cafeterie Benefit Plus

Body nahráváme za každý odpracovaný měsíc a při pracovním výročí. Široká škála využití při cestování, péči o zdraví i trávení volného času.

Prodloužená dovolená

Zaměstnancům poskytujeme 25 dnů dovolené ročně, tedy 1 týden navíc.

Akciový program

Zaměstnanci se mohou zapojit do akciového programu.

Příspěvek k penzijnímu připojištění

Zaměstnancům, kteří si spoří na důchod, přispíváme do jejich penzijního připojištění.

Sick-days a narozeninové volno

Pro případy krátkodobého onemocnění či akutní nevolnosti umožňujeme zaměstnancům čerpat až 5 sick-days ročně. V měsíci narozenin mohou zaměstnanci využít den volna.

Péče o zdraví

Zajišťujeme očkování proti klíšťové encefalitidě a chřipce. Dále nabízíme možnost konzultací s partnerem uLékaře.cz a bezplatné finanční, právní i psychologické poradenství. Pro ochranu před neočekávanými situacemi nabízíme úrazové pojištění.

Pružná pracovní doba a home office

Uplatňujeme pružnou pracovní dobu a home office.

Video

Koho hledáme?

Do 2 týdnů dostanete odpověďDo 2 týdnů dostanete odpověď

Supply Chain Manager Beauty Care CZ/SK

HENKEL ČR, spol. s r.o.
Adresa Praha – Libeň
  Možnost občasné práce z domova
Datum vystaveníPřidáno včera

Customer Service Representative

HENKEL ČR, spol. s r.o.
Adresa Praha – Libeň
  Možnost občasné práce z domova
Datum vystaveníPřidáno včera

S kým budete pracovat?

Marie Hobzová – foto
Marie Hobzová
Head of Category Management & Trade Marketing

„Už při studiu programu CEMS na VŠE mě zaujala společnost Henkel, a proto jsem neváhala, a do firmy nastoupila. Získávala jsem zkušenosti z různých oblastí businessu a už po třech letech jsem dostala šanci pracovat v regionální centrále ve Vídni. Nabyté znalosti jsem po návratu zpět mohla plně využít pro další rozvoj. I po skončení mateřské dovolené jsem při práci na zkrácený úvazek měla příležitosti pracovat na zajímavých projektech a profesně se rozvíjet.“

Petra Halbichová – foto
Petra Halbichová
Senior Demand Planner ČR/SR

„V Henkelu pracuji přes 20 let v oblasti logistiky. Vyhovuje mi atmosféra skutečné spolupráce v našem týmu a s kolegy ze zahraničí. Dodatečnou motivací je mi dobročinná práce v neziskové organizaci, kvůli které jsem získala zkrácený úvazek. V životě se totiž řídím mottem „Nehledej jen svůj prospěch, ale prospěch mnohých.“ Jeden den v týdnu tak můžu v Charitě HOPE z.s. organizovat a účastnit se akcí pro dětský domov, domov pro seniory nebo pro lidi bez domova, což mě velmi naplňuje.“

Pavel Holler – foto
Pavel Holler
Head of Field Sales Automotive Components ČR/SR

„Na mé práci mě nejvíc baví nové výzvy a projekty, které mohu pozitivně ovlivnit a realizovat. Pracuji v divizi, která mimo jiné nabízí lepidla a technologie pro automobilový průmysl, kde je Henkel světovým lídrem. Jako absolvent VŠCHT čerpám ze znalostí získaných studiem, technicko-obchodní praxí, vyjednáváním, řízením projektů a tréninky. Hodně zkušeností mi dala také tříletá práce v centrále v Düsseldorfu. Věřím, že kvalita a inovativní přístup je to, co nás drží na vrcholu.“

Kde nás najdete?

Zaujali jsme vás? Podívejte se, koho hledáme