GXO Logistics

GXO is a world leader in providing cutting-edge logistics solutions for multinational companies and blue-chip market leaders. At GXO, we know that being a leader in logistics means making sure we take care of our customers and each other. That’s why everything we do is grounded in our values-based culture. Our ultimate vision: create game-changing opportunities for the world’s best companies. Logistics at full potential.

Jak se nám daří?

let na trhu a poboček v ČR a Polsku
m2 skladové plochy
zaměstnanců

Proč k nám?

GXO je světová jednička v oblasti smluvní logistiky. Spolupracujeme s významnými klienty na českém tak i zahraničním trhu. Na trhu jsme již 15 let – máme 15 poboček v rámci ČR a Polska, přes 500.000 m2 skladové plochy a více jak 2.500 zaměstnanců. Poskytujeme širokou škálu logistických služeb, jako jsou: e-commerce, co-packing, skladování, vychystávání zakázek, a logistika vrácení zboží. Naším cílem je vytvářet průlomová logistická řešení pro nejlepší společnosti na světě.


NAŠE HODNOTY

Soustředíme se na pěti klíčových hodnotách:

Bezpečnost - Bezpečnosti je naší prioritou. Každý den.

Vzájemná úcta - Stavíme na vzájeném respektu a úctě ke všem našim zaměstnancům.

Potivní vliv - Naším cílem je dojít k pozivnímu vlivu na lidi ale i prostředí.

Průlomová řešení – Neustále hledáme odvážná, originální řešení.

Úspěch – Zaměřujeme se na nejlepší výsledek.


Benefity

25 dní dovolené

3 dny placného volna na zotavenou

Jídelna přímo v naší budově

nebo Stravenkový paušál

Měsíční bonusy a odměny

Bonus za doporučení nového kolegy/kolegyně

Firemní akce

Příspěvek na dopravu

Video

Koho hledáme?

2. února
  GXO Logistics
Adresa  Bor – Nová Hospoda
2. února

1. února
  GXO Logistics
Adresa  Bor – Nová Hospoda
1. února

Postup při náboru zaměstnanců

1

Přihlášení se do výběrového řízení

Pošli nám svůj životopis, kde nám o sobě trochu více prozradíš – jaké máš pracovní zkušenosti, co bylo Tvou náplní práce, jaké máš znalosti, atd.

2

Vyhledání vhodného uchazeče/uchazečky

Výběr z přihlášených uchazečů/uchazeček, kteří se nejvíce shodují s hledaným profilem. Poté vybrané uchazeče/uchazečky kontaktujeme. Schůzka se uskuteční na základě naší vzájemné domluvy. Ať už telefonicky nebo mailem. Bez ohledu na naše rozhodnutí, vždy od nás dostaneš odpověď.

3

Výběrové řízení

Osobní schůzka, během které nám budeš moci o sobě povědět více a my tak zároveň budeme mít větší možnost poznat Tě lépe. Schůzka bude probíhat za účasti Tvého případného budoucího vedoucího pracovníka. U některých pracovních pozic je možné, že toto výběrové řízení bude probíhat ve více kolech. Během výběrového řízení se mohou objevit i příkladové situace nebo si budeme chtít nějak ověřit Tvoje znalosti/zkušenosti.

4

Rozhodnutí

Ve společně dohodnutém termínu dostaneš naši odpověď s informací, o výsledku Tvého výběrového řízení. Jestliže se pro Tebe rozhodneme, ihned Tě budeme kontaktovat a učiníme Ti pracovní nabídku. Zde budou shrnuty všechny důležité body a domluvíme se na detailech.

5

Zaměstnání

A už jsi s námi na jedné palubě! :) Ještě jenom několik formálností a můžeš začít s adaptací a řádným zaškolením.

Kde nás najdete?

Zaujali jsme vás? Podívejte se, koho hledáme.