GrandOptical

GrandOptical je součástí mezinárodní sítě GrandVision, která v oblasti oční optiky a péče o zrak patří ke globálním lídrům a největším provozovatelům na světě. Pod značku GrandVision aktuálně spadá více než 7200 obchodů ve 44 zemích světa, kde zaměstnává přes 39 000 zaměstnanců. GrandOptical v současnosti provozuje v České republice 61 prodejen oční optiky, disponuje nejmodernějšími technologiemi a nabízí svým zákazníkům nejvyšší kvalitu produktů a poskytovaných služeb.

Jak se nám daří?

Pod značku GrandVision spadá více než 7200 obchodů
Máme zastoupení ve 44 zemích světa
Celosvětově zaměstnáváme přes 39 000 zaměstnanců

Proč k nám?

Roli profesionála v odvětví očních optik si GrandOptical zakládá na svých zaměstnancích, kteří opravdu dbají o spokojenost zákazníka a sdílejí společnou vášeň pro obor oční optiky. Naším cílem je si získat do týmu GrandOptical nadšence a následně jim být oporou v osobním a kariérním růstu.

Na pobočkách GrandOptical Vám nabízíme širokou škálu příležitostí profesního růstu v rámci manažerských pozic, či ve vzdělávání v oboru optometrie. Jsme tým opravdových profesionálů, kterým záleží na kvalitě a rozvoji každého jedince. 

Ať jste čerstvý absolvent oboru optometrie/optik či zkušený optometrista, v GrandOptical Vám nabídneme pracovní příležitost šitou na míru.

Vysokoškolský Stážista

Jako student/ka oboru Optometrie máte jedinečnou příležitost s námi získat zkušenosti k nezaplacení! Při úzké spolupráci s našimi odborníky uplatníte teoretickou znalost v praxi a zároveň si zdokonalíte komunikační dovednosti s klienty. 

Optik/ Konzultant/ka v optice

Optik je nezbytným reprezentantem týmu GrandOptical. Ve spolupráci s optometristy poskytuje profesionální servis.

Optometrista/ Optometristka

Jste nadšený odborník a rád posouváte hranice svých možností? V GrandOptical Vám poskytneme nejenom zázemí a stabilitu mezinárodní firmy, ale také možnost kariérního růstu. Záleží jen na Vás, jaké si dáte cíle.

Kdo jsme?

Jsme odborníci na optiku

Jsme odborníci na optiku

Vzdělání a profesní rozvoj patří k našim hlavním pilířům, proto můžeme nabídnout naše služby na profesionální úrovni. Podporujeme vzdělávání již od začátku studia, pořádáme konference, workshopy, zahraniční stáže.

Jsme tu pro naše zákazníky - Pomáháme lidem lépe vidět

Jsme tu pro naše zákazníky - Pomáháme lidem lépe vidět

Prodejem brýlí nebo čoček to nekončí. Staráme se o naše zákazníky – zveme je na pravidelné měření zraku, nabízíme doživotní servis brýlí, věrnostní program apod. Zákazník je u nás vždy na 1. místě, proto klademe velký důraz na etický prodej. #pomahamelidemlepevidet

Nabízíme kariéru, nejen „job“

Nabízíme kariéru, nejen „job“

Našim cílem jsou spokojení zákazníci, ale také zaměstnanci, kteří se chtějí rozvíjet a růst v rámci společnosti. Pokud otevíráme novou pozici, vždy ji v první řadě nabízíme interně. Rádi podporujeme naše zaměstnance, kteří mají touhy a ambice to někam dotáhnout.

Benefity

Náborový bonus pro optometristy

Optometrista, který se přidá k našemu týmu, může získat náborový bonus 60 000 Kč.

Zaměstnanecké slevy

- 4x ročně sleva 50% na dioptrické nebo sluneční brýle - 2x ročně sleva 50% na kontaktní čočky a roztoky

24 dní dovolené

Práce našich zaměstnanců se velmi vážíme. Aby mohli podávat své nejlepší výkony, musí také odpočívat a načerpávat energii. Proto jim nabízíme 22 dní dovolené.

Očkování proti chřipce

Chceme chránit naše zaměstnance, proto jim nabízíme příspěvek 600 Kč na očkování proti chřipce.

Akce pro zaměstnance

Pro zaměstnance připravujeme soutěže a motivační programy. Společně běháme pro Světlušku nebo nabízíme slevy na divadelní představení.

Dárky pro zaměstnance

Naši zaměstnanci se mohou těšit na vánoční dárky nebo na pizzu při inventurách. Také nastávající maminky od nás dostávají dárek k narození miminka.

Další finanční odměny

Pokud se nám daří, odměníme naše zaměstnance již po 2 letech spolupráce. Pod stromeček od nás zaměstnanci dostanou roční odměny. Naši zaměstnanci jsou to nejcennější co máme, proto je rádi odměňujeme také za dlouholetou spolupráci.

zvýhodněný program MultiSport

Podporujeme naše zaměstnance v pohybových aktivitách a zdravém životním stylu. Díky zvýhodněné kartě Multisport mají volný či zvýhodněný vstup do více než 1 700 relaxačních i pohybových zařízení ve 300 městech v Česku i na Slovensku.

Podporujeme rozvoj

Nabízíme plně hrazené 3-leté dálkové studium se získáním titulu diplomovaný oční optik na partnerské škole VOŠ v Pardubicích.

Video

Koho hledáme?

Do 2 týdnů dostanete odpověďDo 2 týdnů dostanete odpověď
19. ledna
19. ledna

18. ledna
Možnost občasné práce z domova
  GrandOptical
Adresa  Praha – Nusle
18. ledna

3. ledna
3. ledna

Napište nám

Lenka – foto
Lenka
HR

kariera@grandoptical.cz

Pavla – foto
Pavla
HR

kariera@grandoptical.cz

Kde nás najdete?

Zaujali jsme vás? Podívejte se, koho hledáme.