Future Recruitment s.r.o.

Future Recruitment s.r.o. je mladá a dynamická personálně poradenská společnost zaměřená na vyhledávání specialistů napříč obory a trhy. Každý den pomáháme absolventům i zkušeným pracovníkům posouvat se ve své profesní kariéře dále. Naší misí je přinášet vám exkluzivní pracovní příležitosti a podporovat vás na cestě za úspěchem. Věříme, že i vy s námi najdete svou budoucnost.

Jak se nám daří?

Již 12 let jsme tu pro Vás.

Proč k nám?

Ať už jste specialista či manažer, skladník nebo právník, ať už hledáte aktivně nebo se třeba jen rozhlížíte po trhu, rádi se s vámi podělíme o vaše pracovní starosti i radosti a pomůžeme vám najít správný směr.

Chceme klientovi i kandidátovi ušetřit čas a úsilí spojené s výběrem. Zakládáme si na kvalitě, profesionalitě, dlouhodobé spolupráci, individuálním přístupu a spokojenosti klienta i kandidáta. Nabízíme:

  • OSOBNÍ PŘÍSTUP
  • FLEXIBILITU
  • PROFESIONALITU
  • KOMPLEXNÍ SLUŽBU 

a dále....

Zastáváme názor, že jakákoliv forma osobního, nebo online kontaktu je víc, než jen rychlý screening a komunikace přes telefon - chceme vás poznat, abychom vás mohli dobře představit klientovi a tím zvýšili i vaše šance na úspěch!

  • Osobní pohovory nebo Online pohovory, vždy se domluvíme na formě spojení - F2F, Skype, Google meet, Whatsapp, Viber, MS Teams....
  • Dobře známe naše klienty, víme co vám nabízíme a jsme schopni detailně popsat pozice, klienta, prostředí ve kterém budete pracovat.
  • Všechny reakce čteme a uchazečům posíláme zpětné vazby.
  • Nabízíme obsazování pozic od manažerských až po dělnické pozice.

Kde vás přivítáme?

Meetingovka

Meetingovka

Jsme rádi, když se u nás cítíte pohodlně :-)

Meetingovka

Meetingovka

Čaj, káva, voda a příjemné posezení.

Koho hledáme?

Přidáno včera
Možnost občasné práce z domova
  Future Recruitment s.r.o.
Adresa  Praha – Dolní Chabry
Přidáno včera

Přidáno včera
  Future Recruitment s.r.o.
Adresa  Brno
Přidáno včera

27. března
  Future Recruitment s.r.o.
Adresa  Praha
27. března

S kým se u nás setkáte?

Veronika – foto
Veronika
Fialová

Ludvika – foto
Ludvika
Naušová

Romana – foto
Romana
Štěpánová

Průběh výběrového řízení

1

Dejte nám o sobě vědět

Reagujte na inzerci, pošlete email, dotaz...

2

My se ozveme

Všechny životopisy čteme, i když nemůžeme zavolat každému, tak každému odpovíme. Neúspěšné uchazeče informujeme emailem, přes Linkedin, prostě písemnou formou. Úspěšné uchazeče obvolá některá z konzultantek a domluví se na pohovoru - videohovor, osobní pohovor podle situace a vašeho výběru :-)

3

Pohovor

Když to jde :-) upřednostňujeme osobní setkání. Rády nabídneme kávu, čaj, vodu a popovídáme si s vámi z "očka do očka". Snažíme se vyjít vstříc a reagovat na aktuální situaci, takže nabízíme i setkání online, přes aplikace, dle vašeho výběru (Skype, MS teams, Google meets, Zoom, Whatsapp, Messanger....). Vždy najdeme řešení.

4

Na vaší straně čekání, na naší straně práce :-)

Těm, které si klient nevybere, nebo nesplní parametry k tomu, abychom je mohly představit klientovi, pošleme informaci emailem. Vybraly jsme vás? Potom zpracujeme materiály, pošleme závěrečné informace s vaším profilem klientovi a po celou dobu jsme plně k dispozici jak vám, tak klientovi.

5

Gratulace k přijetí nebo organizace dalších a dalších pohovorů.

Úspěch = gratulace. Neúspěch - pokračování v hledání vhodné práce a následná péče.

Kde nás najdete?

Zaujali jsme vás? Podívejte se, koho hledáme.