O nás
company profile cover

Future Recruitment s.r.o.

Jsme Future Recruitment s.r.o. a nejsme jen tak obvyklá personálně poradenská společnost. Jsme dynamičtí a naše práce je naším posláním. Naše mise je jasná – hledat a propojovat nejlepší talenty napříč různými obory a trhy a pomáhat jim dosáhnout úspěchu. Chceme vám přinést exkluzivní pracovní příležitosti a podpořit vás na cestě za úspěchem. A co je ještě důležitější, věříme, že budoucnost můžete najít právě u nás! Takže, Let’s make the FUTURE together! 😊

Jak se nám daří?
12

Již 12 let jsme tu pro Vás.

Proč k nám?

Ať už jste specialista či manažer, skladník nebo právník, ať už hledáte aktivně nebo se třeba jen rozhlížíte po trhu, rádi se s vámi podělíme o vaše pracovní starosti i radosti a pomůžeme vám najít správný směr.

Chceme klientovi i kandidátovi ušetřit čas a úsilí spojené s výběrem. Zakládáme si na kvalitě, profesionalitě, dlouhodobé spolupráci, individuálním přístupu a spokojenosti klienta i kandidáta. Nabízíme:

a dále....

Zastáváme názor, že jakákoliv forma osobního, nebo online kontaktu je víc, než jen rychlý screening a komunikace přes telefon - chceme vás poznat, abychom vás mohli dobře představit klientovi a tím zvýšili i vaše šance na úspěch!

Kde vás přivítáme?
Meetingovka
Meetingovka

Jsme rádi, když se u nás cítíte pohodlně :-)

Meetingovka
Meetingovka

Čaj, káva, voda a příjemné posezení.

Koho hledáme?

Zobrazit volná místa

S kým se u nás setkáte?

Veronika – foto

Veronika

Fialová

Ludvika – foto

Ludvika

Naušová

Romana – foto

Romana

Štěpánová

Průběh výběrového řízení
1
Dejte nám o sobě vědět

Reagujte na inzerci, pošlete email, dotaz...

2
My se ozveme

Všechny životopisy čteme, i když nemůžeme zavolat každému, tak každému odpovíme. Neúspěšné uchazeče informujeme emailem, přes Linkedin, prostě písemnou formou. Úspěšné uchazeče obvolá některá z konzultantek a domluví se na pohovoru - videohovor, osobní pohovor podle situace a vašeho výběru :-)

3
Pohovor

Když to jde :-) upřednostňujeme osobní setkání. Rády nabídneme kávu, čaj, vodu a popovídáme si s vámi z "očka do očka". Snažíme se vyjít vstříc a reagovat na aktuální situaci, takže nabízíme i setkání online, přes aplikace, dle vašeho výběru (Skype, MS teams, Google meets, Zoom, Whatsapp, Messanger....). Vždy najdeme řešení.

4
Na vaší straně čekání, na naší straně práce :-)

Těm, které si klient nevybere, nebo nesplní parametry k tomu, abychom je mohly představit klientovi, pošleme informaci emailem. Vybraly jsme vás? Potom zpracujeme materiály, pošleme závěrečné informace s vaším profilem klientovi a po celou dobu jsme plně k dispozici jak vám, tak klientovi.

5
Gratulace k přijetí nebo organizace dalších a dalších pohovorů.

Úspěch = gratulace. Neúspěch - pokračování v hledání vhodné práce a následná péče.

Kde nás najdete?

Zaujali jsme vás? Podívejte se, koho hledáme.
Zobrazit volná místa