O nás
company profile cover

ESET Research Czech Republic s.r.o.

Patříme k nejvýznamnějším a nejoceňovanějším globálním společnostem, které se věnují digitální bezpečnosti. Jako první firma na světě jsme získali sto ocenění VB100. Výzkum v oblasti kybernetické bezpečnosti je v naší DNA už od vzniku společnosti a je základem našich technologií. I po třiceti letech jsme stále odhodlaní podílet se na ochraně pokroku spjatého s technologiemi.

Co děláme
300k+

Denně detekujeme přes 300 tisíc vzorků malwaru

1mld+

chráněných lidí po celém světě

200+

zemí působení

Kdo jsme

Naše společnost již od roku 1987 vyvíjí bezpečnostní software, který drží rekordní počet ocenění. Za to v dnešní době vděčíme více než 2100 zaměstnancům po celém světe.

V Česku dnes ESET působí prostřednictvím více než 200 zaměstnanců a dvou společností. ESET software se stará o zákazníky a uživatele, včetně technické a obchodní podpory. Naproti tomu ESET Research se účastní vývoje produktů, analýze kybernetických hrozeb i segmentu služeb, mezi které spadají například penetrační testy.
Svou práci máme rádi a věříme sobě i tomu, co děláme. Uvědomujeme si, že v práci trávíme půlku našeho bdělého života a víme, že zaměstnání není jen o práci samotné, ale také o příjemném prostředí, dobré partě a otevřené komunikaci. Věříme, že dobrá spolupráce, vzájemná důvěra a autentičnost nás dělá tím, čím jsme.

Žijeme našimi hodnotami
Aktivně přispíváme k inovativní společnosti
Aktivně přispíváme k inovativní společnosti

V online světě se potkáváme s nástrahami, na které můžeme v případě nepozornosti draze doplatit. Vytvořili jsme, proto vzdělávací portály jako dvojklik.cz, kterého součástí je i celosvětová iniciativa společnosti ESET, Safer Kids Online.

Angažujeme se v šíření bezpečnosti
Angažujeme se v šíření bezpečnosti

Jako odborná autorita v oblasti kybernetické bezpečnosti cítíme povinnost vzdělávat naše zákazníky a veřejnost o online hrozbách. Společnost ESET spravuje globální platformu WeLiveSecurity, kde zveřejňujeme informace o našem výzkumu z celého světa a trendech v oblasti digitálního zabezpečení.

Diverzita, rovnost a inkluze
Diverzita, rovnost a inkluze

Věříme, že vytváření ohleduplného prostředí, ve kterém se všichni naši zaměstnanci cítí vítáni, je tím správným krokem.

Benefity

Příspěvek na svatbu a narození dítěte

Jsme přesvědčeni, že pro každého by měla být rodina na prvním místě. A proto při významných živnotních událostech jako jsou svatba nebo narození dítěte od nás kromě gratulace dostaneš i finanční příspěvek.

Osobní rozvoj

Jaká je lepší investice než do vzdělání? V ESETu máš možnost rozvíjet své technické dovednosti a nezapomínáme ani na soft-skills. Angličtina, komunikační dovednosti, prezentace... Co ještě tě napadá?

Příspěvek na volnočasové aktivity

Kromě toho, že pro tebe během roku máme připravené události jako Health Day, Family Day, Christmas Party a množství teambuildingů, měsíčně ti budeme přispívat i na volnočasové aktivity.

Příspěvek na penzijní / životní pojištění

Lék na věčnou mladost zatím nemáme. Ale dokud ho nevynaleznou, budeme Ti přispívat alespoň na tvé připojištění.

Flexibilita

Věříme, že ti při práci pomůže rozvrhnout si čas podle sebe. Proto je u nás pracovní doba flexibilní. Můžeš také využít Home-office nebo Sick Day.

Příspěvek na cestu do práce

Je nám jedno jestli jezdíš do práce autem, na kole, nebo chodíš pešky, měsíční příspěvek na dopravu dostává každý bez rozdílu.

Věrnostní program

Vážíme si každého, kdo se rozhodne s námi sdílet svoji životní cestu. Proto při každém 5-ti letém výročí od nás dostaneš dny dovolené navíc a finanční příspěvek.

Stravenková karta

Kromě toho, že máš možnost po celý den navštěvovat naši plně zásobenou kuchyňku, budeme Ti za každý odpracovaný den přispívat na stravenkovou kartu.

Bonusy

Nic nepotěší víc, jako když za dobře odvedenou práci, dostaneš dobře nastavenou mzdu, nebo ano? Možná tě potěší, že v ESETu si ke své mzdě můžeš ještě 2x do roka přidat zajímavý bonus.

Naše kanceláře v Brně, Jablonci a Praze

Fotografie

Video

Staň se součástí týmu vizionářů

Penetration Tester / Ethical Hacker

Přidáno včera
  • ESET Research Czech Republic s.r.o.
  • Praha – Holešovice

Security Consultant / Auditor

Přidáno včera
Možnost občasné práce z domova
  • ESET Research Czech Republic s.r.o.
  • Praha – Holešovice

Koho v ESETu můžeš potkat

Robert Šuman – foto

Robert Šuman

Senior Manager of Malware Research

Robert vede pražský Viruslab. Máš předpoklady se s Robertem potkat? Vyzkoušej si crackme: https://join.eset.com/en/challenges/crack-me

Hana Kovaříková – foto

Hana Kovaříková

Senior HR Specialist

Hanku potkáš v Brně, Praze i Jablonci. Zajistí tvůj první kontakt se společností ESET.

Martin Bezányi – foto

Martin Bezányi

Director of Cloud Services and Technology Support

Martin jako Director of Cloud Services působí v Jablonci, kde mimo jiné sídlí naše dohledové centrum.

Naše pobočky

Zaujali jsme vás? Podívejte se, koho hledáme.
Zobrazit volná místa