ESET Research Czech Republic s.r.o.

To, co začalo jako nápad několika přátel, se rozrostlo do jedné z největších antivirových společností na světě. Z malé dynamické firmy se během tří dekád stala globální bezpečnostní autorita, organizace působící ve více než 200 zemích, bezpečnostní produkt, na který spoléhá více než 110 milionů uživatelů. Aktuálně patříme mezi pět největších antivirových společností na světě a v České republice jsme jedničkou.

Jak se nám daří?

Denně detekujeme přes 400 tisíc vzorků malwaru
uživatelů věří ESETu
zemí působení

Proč k nám?

Naše společnost již od roku 1987 vyvíjí bezpečnostní software, který drží rekordní počet ocenění. Za to v dnešní době vděčíme více než 1800 zaměstnancům po celém světe. I přes významnou expanzi společnosti během posledních let jsme zůstali věrni našim původním zásadám a hodnotám. Nesnažíme se jít nejlehčí cestou, máme odhodlání věci měnit. Ke všemu přistupujeme férově a čestně.
V Česku dnes ESET působí prostřednictvím více než 150 zaměstnanců a dvou společností. ESET software se stará o zákazníky a uživatele, včetně technické a obchodní podpory. Naproti tomu ESET Research se účastní vývoje produktů, analýze kybernetických hrozeb i segmentu služeb, mezi které spadají například penetrační testy.
Svou práci máme rádi a věříme sobě i tomu, co děláme. Uvědomujeme si, že v práci trávíme půlku našeho bdělého života a víme, že zaměstnání není jen o práci samotné, ale také o příjemném prostředí, dobré partě a otevřené komunikaci. Věříme, že dobrá spolupráce, vzájemná důvěra a autentičnost nás dělá tím, čím jsme.

Jak pracujeme?

Nejen práce, ale i zábava..

Nejen práce, ale i zábava..

Pracuj naplno, užívej si naplno. Za tímto heslem si stojíme, a proto po celý rok našim zaměstnancům připravujeme mnoho akcí, aktivit a dalších příležitostí na společný oddych a zábavu. Přímo v kancelářích je možné dobít baterky u videoher, kulečníku nebo na masážním křesle.

Jídlo a občerstvení po celý den..

Jídlo a občerstvení po celý den..

Jednou z našich oblíbených zastávek mezi prácí a zábavou je naše kuchyňka, kde najdeš kávu, čaj, džusy a další nápoje, co hrdlo ráčí. Hladového tě taky nenecháme. Užij si naše čtvrteční bagetové dny, středeční polévky a další dobroty, které tě tu čekají.

Benefity

Příspěvek na svatbu a narození dítěte

Jsme přesvědčení, že pro každého by měla být rodina na prvním místě. A proto při významných živnotních událostech jako jsou svatba nebo narození dítěte od nás kromě gratulace dostaneš i finanční příspěvek.

Osobní rozvoj

Jaká je lepší investice než do vzdělání? V ESETu máš možnost rozvíjet své technické dovednosti a nezapomínáme ani na soft-skills. Angličtina, komunikační dovednosti, prezentace... Co ještě tě napadá?

Příspěvek na volnočasové aktivity

Kromě toho, že pro tebe během roku máme připravené události jako Health Day, Family Day, Christmas Party a množství teambuildingů, měsíčně ti budeme přispívat i na volnočasové aktivity.

Příspěvek na penzijní / životní pojištění

Lék na věčnou mladost zatím nemáme. Ale dokud ho nevynaleznou, budeme Ti přispívat alespoň na tvé připojištění.

Flexibilita

Věříme, že ti při práci pomůže rozvrhnout si čas podle sebe. Proto je u nás pracovní doba flexibilní. Můžeš také využít Home-office nebo Sick Day.

Příspěvek na cestu do práce

Je nám jedno jestli jezdíš do práce autem, na kole, nebo chodíš pešky, měsíční příspěvek na dopravu dostává každý bez rozdílu.

Věrnostní program

Vážíme si každého, kdo se rozhodne s námi sdílet svoji životní cestu. Proto při každém 5-ti letém výročí od nás dostaneš dny dovolené navíc a finanční příspěvek.

Stravenková karta

Kromě toho, že máš možnost po celý den navštěvovat naši plně zásobenou kuchyňku, budeme Ti za každý odpracovaný den přispívat na stravenkovou kartu.

Bonusy

Nic nepotěší víc, jako když za dobře odvedenou práci, dostaneš dobře nastavenou mzdu, nebo ano? Možná tě potěší, že v ESETu si ke své mzdě můžeš ještě 2x do roka přidat zajímavý bonus.

Video

Koho hledáme?

Přidáno včera
Práce převážně z domova
Vhodné pro uprchlíky z Ukrajiny 🇺🇦
  ESET Research Czech Republic s.r.o.
Adresa  Brno – Starý Lískovec
Přidáno včera

Přidáno včera
  ESET Research Czech Republic s.r.o.
Adresa  Jablonec nad Nisou – Mšeno nad Nisou + 1 další lokalita
Přidáno včera

Přidáno včera
Možnost občasné práce z domova
  ESET Research Czech Republic s.r.o.
Adresa  Praha – Holešovice
Přidáno včera

S kým budeš pracovat?

Martin a Kuba z Viruslabu – foto
Martin a Kuba z Viruslabu

Kluci s povolením zabíjet :) Neprojde přes ně žádný malware!

Péťa, naše Office manažerka – foto
Péťa, naše Office manažerka

Péťa to celé kormidluje v Praze. Postará se, aby ses u nás cítil co nejlépe.

Tomáš a Bára z Interní bezpečnosti – foto
Tomáš a Bára z Interní bezpečnosti

Tento tandem se stará o bezpečnost. Penetrační testy a safer technology to je jejich...

Průběh výběrového řízení

1

Chceš do ESETu? Bezva!

Pošli nám svoje CV, ať můžeme najít společný fit.

2

Potkáme se, abychom to blíže probrali.

Naše setkání s kandidáty jsou různá. Záleží na jakou pozici se hlásíš. Můžeš očekávat test, nebo pár zákeřných technických otázek. Nevylekali jsme tě? To je dobře. Takové lidi k nám chceme. :) Každopádně se však potkáš se svým potencionálním nadřízeným a naší HR.

3

Dáme si feedback.

Po pohovoru si zavoláme, zda je pro obě strany zajímavé spojit své síly. V případě, že ano, můžeš od nás očekávat velmi příjemnou nabídku s množstvím benefitů.

4

A teď už je to na tobě...

Tak co, už jsi poslal/a CV?

Kde nás najdete?

Zaujali jsme vás? Podívejte se, koho hledáme.