O nás
company profile cover

enovation s.r.o.

Dotace, investiční pobídky, daňové odpočty, veřejné zakázky. Od roku 2007 radíme českým firmám a organizacím, jak získat podporu pro rozvoj a investice z veřejných zdrojů. Konzultujeme a připravujeme projekty i výběrová řízení a hájíme zájmy firem při přípravě dotačních programů. Pracujeme pro firmy jako jsou ESET Research Czech Republic s.r.o., ŠKODA TRANSPORTATION a.s., AGEL a.s., ale i veřejné subjekty (kraje, ministerstva, ÚOHS aj.). Se stejným nadšením pomáháme i malým rodinným podnikům.

Čeho jsme dosáhli
38+

miliard Kč jsme již přivedli do českých firem

1 700+

úspěšných projektů máme za sebou

90 %

je dlouhodobá úspěšnost žádostí našich klientů

Proč pracovat v enovation

Náš tým tvoří jak zkušení experti s více než desetiletou praxí, tak i talentovaní junioři. Sídlíme v nových karlínských kancelářích, je nás už přes 50 a neustále rosteme. Díky tomu mají naši zaměstnanci i klienti oporu a servis velké poradenské agentury, ale zároveň si držíme osobní přístup a klienti jsou pro nás partneři.

Neslibujeme zázraky a když projekt nemá šanci, rovnou to klientům řekneme. Pokud naopak cítíme šanci, makáme na projektu až do konce a většinu odměny čerpáme až z přidělené dotace. Tento transparentní přístup se propisuje i do firemní kultury a tvoří příjemnou pracovní atmosféru. Společně probíráme podmínky dotačních programů, pomáháme si a sdílíme know-how. Třeba přes firemní wikipedii. Práce ale není všechno a po dobrém výkonu si rádi zajdeme na drink.

Jak pracujeme
Moderní a zároveň útulné kanceláře v Karlíně
Moderní a zároveň útulné kanceláře v Karlíně

Sídlíme v nových kancelářích, které nám poskytují parádní zázemí od prostorného open space, přes zasedačky, telefonní budky a kuchyňku až po pohodlný gauč, knihovnu a relax zónu.

Pomáháme si
Pomáháme si

Jsme zvyklí se spolu radit a vymýšlet nové postupy. Nejsme žádný korporát, takže změny aplikujeme rychle aniž bychom museli čekat týdny na vyjádření všech možných oddělení.

Práce nás nijak neomezuje
Práce nás nijak neomezuje

Navzájem si důvěřujeme, proto nám nedělá problém pracovat kdykoli z domova, využívat flexibilní pracovní dobu (od 9 do 14) nebo neomezenou dovolenou. Jde nám o to, abychom odvedli svou práci včas a dobře, ne jestli jsme si odseděli svých 8 hodin.

U nás si užijete skutečné benefity

Investujeme do vašeho vzdělání

Pro vzdělávání v oboru neexistuje limit. Na jazyky vám přispějeme až 20 000 ročně. Určitě přijde vhod i studijní volno až 80 hodin za rok.

Sdílíme s vámi naše zázemí (i pro soukromé účely)

Notebook a telefon s neomezeným voláním a mobilními daty jsou samozřejmostí. K soukromým účelům můžete využívat i naše sdílená auta.

Dopřejeme vám neomezenou dovolenou

Každý má nárok na 4 týdny dovolené a 2 sick days. Zdá se vám to málo na ten plánovaný trip do Vietnamu? Po dohodě si vezmete tolik dovolené, kolik chcete.

Přizpůsobíme pracovní dobu vašim potřebám

Pracovní dobu si rozvrhnete sami, podle toho jestli potřebujete vyzvednout děti ze školy nebo odjet v pátek dřív na chalupu. K dispozici musíte být jen od 9 do 14.

Podporujeme homeoffice

Když musíte zůstat doma s nemocným dítětem, potřebujete převzít zásilku nebo se necítíte úplně dobře, klidně pracujte z domu. Díky moderním zasedačkám se na dálku bez problémů zúčastníte i týmových meetingů.

Máme nové kanceláře s obrovskou terasou

Prostorné, moderně vybavené open space kanceláře nabízejí spoustu zasedaček pro týmovou práci, telefonní budky pro soukromí nebo kuchyňku pro přátelský pokec a společné jídlo. Stačí vyjet výtahem a jste na střešní terase s výhledem na cetrum Prahy.

Dopřejeme vám občerstvení na pracovišti

Když vás honí mlsná nebo vám to už nemyslí a potřebujete doplnit sacharidy, dáte si jídlo od Baroque Market. Pro kávomily máme chutné espresso i filtr kávu od Candycane.

Odměníme vás za doporučení kolegy

Věříme, že kvalitní lidé přitahují další. Proto od nás za doporučení zkušeného kolegy dostanete bonus až 60 000 Kč.

Podporujeme vaše sportovní aktivity

Dostanete od nás 50% příspěvek na Multisport kartu na sportování po celé ČR. Po ranním tenisu nebo squashi se pak jednoduše osprchujete v kancelářích a můžete začít den. Cyklisté ocení naše zabezpečené kolárny.

Jak to u nás vypadá

Fotografie

Koho hledáme

Do 2 týdnů dostanete odpověď

Do 2 týdnů dostanete odpověď

O této společnosti díky našim systémům víme, že od ní nejméně 80 % kandidátů dostane odpověď velmi rychle, tj. do 2 týdnů.

Obchodní asistent/ka - přidej se k našemu skvělému týmu!

27. září
Odpověď do 2 týdnůMožnost občasné práce z domova
  • enovation s.r.o.
  • Brno – Trnitá

Projektový manažer - dotační specialista - externě

25. září
Odpověď do 2 týdnůPráce převážně z domova
  • enovation s.r.o.
  • Praha – Karlín

MARKETING SPECIALIST

20. září
Odpověď do 2 týdnůMožnost občasné práce z domova
  • enovation s.r.o.
  • Praha – Karlín

S kým budete pracovat

Markéta Kryková – foto

Markéta Kryková

Chief Advisory Officer

Vedu tým konzultantů dotačních projektů i veřejných zakázek od roku 2021. Příchod z jaderného výzkumu do báječného kolektivu a pohodové atmosféry je příjemná změna, kterou si každý den užívám. Těš se na obrovskou rozmanitost projektů a spolehni se, že se vždycky najde ruka ochotná pomoci.

Michal Pácal – foto

Michal Pácal

Project Team Manager

Občas je to náročné. Píšete čtyři projekty najednou, deadline se blíží a vy ještě musíte probrat úplně nový záměr s potenciálním klientem. V enovation na to ale nikdy nejste sami. Dbám na to, abychom v týmu společně probírali podmínky dotačních programů. A je pro mě důležité, aby se nikdo netvářil kysele, když za ním přijde kolega s dotazem nebo prosbou o pomoc. Pomáháme si a radíme, za ručičku se ale nevodíme, svým kolegům důvěřuji a nestojím jim neustále za zády.

Petra Vrbská – foto

Petra Vrbská

Team Leader

I po 7 letech v enovation mám každé ráno pocit, že tady dělám ráda. Je to díky kolegům, na které se mohu spolehnout, a také charakterem práce – nesedím totiž 8 hodin u počítače, ale mám možnost podívat se na opravdu zajímavá místa. Baví mě komunikovat s lidmi. Dostanu se do firem, vyslechnu si jejich plány a vymýšlím, jak by se jim dalo pomoci. Zároveň mě těší možnost připomínkovat vznikající evropské dotační programy.

Jak probíhá výběrové řízení
1
Seznámení

Pošlete nám svůj životopis a průvodní dopis. Buďte struční – stačí nám důvody proč chcete pracovat v enovation, v čem vynikáte, jaké máte zkušenosti. Ozveme se všem a pokud nás zaujmete, pozveme vás na pohovor nebo vám zašleme krátký úkol k vypracování.

2
Pohovor - 1.kolo

Potkáme se na pohovoru, u kterého bude i váš potenciální nadřízený. Povíte si vše o pozici, vzájemných představách a podmínkách spolupráce. Budeme se ptát a vy můžete také. Pokud si sedneme, pozveme vás na další (poslední) kolo pohovoru.

3
Pohovor - 2. kolo

Pohovoru se zúčastní i vyšší nadřízený a posoudíme, jestli zapadáte do týmu. Projdete-li, máte to za sebou a přivítáme vás na palubě.

4
Pošleme nabídku

Nejpozději do 3 dnů po pohovoru vám e-mailem pošleme pracovní nabídku. Celou dobu je vám k dispozici náš HR specialista, který v případě potřeby vše dovysvětlí. Klidně si můžete dát ještě schůzku nebo call.

5
Přivítáme vás do týmu a začne zaškolení

Poznáte tým, další kolegy a jejich náplň práce, kanceláře i pracovní proces. Postupně poznáte všechny činnosti, které budete mít na starosti.

Kde nás najdete?

Podívejte se, jestli zrovna nehledáme vás
Zobrazit volná místa