Dr.Max

Lékárny Dr.Max provozuje v ČR společnost ČESKÁ LÉKÁRNA HOLDING vlastněná investiční skupinou Penta Investments. Dr.Max je synonymem pro nejdostupnější lékárenskou péči v ČR. Kořeny naší sítě sahají až do 90. let, kdy tvůrci toho, co se později stalo základem Dr.Max, otevřeli vůbec první soukromou lékárnu po pádu železné opony u nás. Možnost dát pacientovi na výběr je i dnes součástí firemního DNA.

Jak se nám daří?

Začali jsme si říkat Dr.Max.
Odstartovali jsme vlastní řadu Dr.Max produktů.
V tolika lékárnách pomáháme pacientům v celé ČR.

Proč k nám?

Jsme úspěšná a stabilní společnost. Naší největší hodnotou je více než 3000 zaměstnanců, kterých práci si nesmírně vážíme. Nabízíme široké možnosti profesního rozvoje, zajímavé finanční ohodnocení, spoustu benefitů, otevřenou a přátelskou firemní kulturu. Klademe ale velký důraz na odborný růst a profesionalitu. Vysoká úroveň odborného poradenství jistě do značné míry přispěla k tomu, že se lékárny Dr. Max staly v letech 2015 a 2016 nejdůvěryhodnější značkou v oboru.

Kde nás najdete?

Koho hledáme?

Datum vystaveníPřidáno včera
49 zaměstnanců hodnotilo firmu na Atmoskop.cz. Číst hodnocení

JUNIOR OBCHODNÍ MANAŽER

Dr.Max
Adresa Praha
Datum vystaveníPřidáno včera
49 zaměstnanců hodnotilo firmu na Atmoskop.cz. Číst hodnocení

PROJEKTOVÝ SPECIALISTA

Dr.Max
Adresa Praha – Nové Město
Datum vystaveníPřidáno včera
49 zaměstnanců hodnotilo firmu na Atmoskop.cz. Číst hodnocení

S kým budete pracovat?

Ing. Daniel Horák – foto
Ing. Daniel Horák
generální ředitel

Lékárenství dnes prochází složitým obdobím, ale praxe dokazuje, že lékárny Dr.Max jsou lépe než ty ostatní připraveny čelit výkyvům trhu, a představují tahouna tuzemské farmacie.

PharmDr. David Mendl – foto
PharmDr. David Mendl
provozní ředitel

Jsem si jist, že systém zaměstnaneckých výhod i motivační odměny, je něco, s čím nemůže přijít každý. Ale to, co nakonec oceňují nejvíc, je velmi propracovaný systém vzdělávání. Pokud mají lékárníci zájem o permanentní profesní růst, pak je pro ně Dr.Max ideální místo.

Mgr. Luboš Korbelář – foto
Mgr. Luboš Korbelář
holdingový komerční ředitel

Značka není jen logo nad vchodem. Je to také to, jak nás vnímají naši zákazníci, lékaři, dodavatelé a koneckonců i my sami a naši konkurenti. U Maxe je to závazek pro nás všechny.

Zaujali jsme vás? Podívejte se, koho hledáme