DPD

Věříme, že doručování zásilek může přinášet RADOST nejen našim zákazníkům, ale také našim zaměstnancům. Centrem všeho dění je pro nás člověk. Ať už zákazník, nebo zaměstnanec a naše blízké vztahy s ním. Náš úspěch závisí na lidech a budeme rádi, pokud nám právě Ty pomůžeš v růstu. Na oplátku se můžeš těšit na přátelskou firemní kulturu, benefity ušité jen Tobě na míru a spousty srandy nejen v práci. Staň se i ty členem našeho týmu DéPéĎáků, naší DPD rodiny.

Jak se nám daří?

V České republice doručujeme zásilky přes 20 let
RADOST doručujeme do více než 230 zemí
Naše rodina čítá přes 1300 zaměstnanců a kurýrů

Proč k nám?

Spolu se nám dobře pracuje i raduje. Umíme za to vzít a táhneme za jeden provaz, a to nejen na depech a v kancelářích, ale i na společných snídaních, teambuildingách nebo při sportovních kláních. Lhostejná nám není ani společnost okolo nás, proto pravidelně pomáháme Klokánku, zapojili jsme se do projektu Ukliďme Česko, Ježíškova vnoučata a dalších. kromě toho také úzce spolupracujeme s nadací Světluška a chráněnou dílnou Arkádie. Jsme zkrátka jeden tým a nebalíme to, i když se to na nás valí.

Video

Koho hledáme?

Datum vystavení26. března

Administrativní pracovník/ce provozu

DPD
Adresa Horka nad Moravou
Datum vystavení23. března

Datum vystavení23. března

S kým budete pracovat?

Hana Zahradníková – foto
Hana Zahradníková
HR Recruitment Specialist

Součástí HR marketingu je přívětivá, uctivá a profesionální komunikace s kandidáty na různé pozice. Skvělá je v tomto oboru naše kolegyně náborářka Hana Zahradníková. Všichni uchazeči se díky jejímu přístupu cítí komfortně a to je naším cílem.

Petra Horálková – foto
Petra Horálková
Area Sales Manager

Petra Horálková je drobná, veselá tmavovláska, která působí křehce, ale zdání klame - nově má na bedrech celou jednu sales areu. A že jí to jde a baví, je vidět na jejím úsměvu a dobré náladě, která ji nikdy neopouští. I když, jak sama připouští, není to vždy procházka růžovým sadem.

Vladimír Plička – foto
Vladimír Plička
Area Operations Manager

Náš Area Operations Manager Vláďa Plička s námi táhne za jeden provaz už 15. rokem a za tu dobu prochodil ve světě balíků nejedny boty. Vyzkoušel si rozmanitou práci na provoze, poté byl vedoucím brněnského depa a dnes je provozním manažerem pro depa v Modleticích, Brně, Českých Budějovicích a Jihlavě. A když na chvíli pověsí provozní starosti na hřebík, nadšeně cestuje svým obytným vozem a fotí krásy Evropy.

Kde nás najdete?

Zaujali jsme vás? Podívejte se, koho hledáme.