DPD

Věříme, že doručování zásilek může přinášet radost nejen našim zákazníkům, ale také našim zaměstnancům. Naším cílem je stát se nejobdivovanějším balíkovým přepravcem na trhu. Centrem dění je pro nás člověk. Ať už zákazník, nebo zaměstnanec a blízké vztahy s ním. Náš úspěch závisí na lidech a budeme rádi, pokud nám právě Ty pomůžeš v růstu. Na oplátku se můžeš těšit na přátelskou atmosféru, benefity ušité jen Tobě na míru a spousty srandy nejen v práci. Staň se i ty členem našeho týmu DéPéĎáků.

Jak se nám daří?

V České republice doručujeme zásilky již 27 let
Doručujeme do více než 230 zemí
Naše rodina čítá přes 2300 zaměstnanců a kurýrů

Proč k nám?

Na českém trhu působíme již 27 let a v roce 2020 jsme se zde i díky akvizici Geis Parcel stali největším soukromým balíkovým přepravcem. A jedeme dál vstříc novým výzvám! Denně se staráme o tisíce spokojených zákazníků prostřednictvím našich kurýrů a kurýrek, kterých již máme více než 1700. Jsme součástí mezinárodní skupiny DPDgroup, která nám umožňuje doručovat zásilky hladce napříč celým světem. V České republice využíváme centrální překladiště u Prahy a celkem 27 dep s několika stovkami zaměstnanců.

Důležité jsou pro nás hodnoty jako týmová práce, respekt, kvalita, flexibilita a samozřejmě nadšení pro práci! Jedeme v tom společně a táhneme za jeden provaz. Inspirujeme se navzájem a pomáháme si. Řídíme se heslem: "Není to jen o balíku, ale o lidech."

Chováme se odpovědně nejen uvnitř firmy, ale i k našim zákazníkům a planetě, na které žijeme. Proto každý balík, který doručíme, je 100% uhlíkově neutrální. Máme naježděno 16 milionů kilometrů elektrickými dodávkami v DPD Group. Kromě elektrických dodávek doručujeme pomocí elektrických tříkolek, kol či pěšky.

Jsme srdcaři!

Žijeme pro naši společnost

Žijeme pro naši společnost

V DPD rádi pomáháme. Dlouhodobě spolupracujeme se Světluškou, Arkádií, kde již 8 let distribuujeme výrobky chráněných dílen. Za dobu naší spolupráce jsme přepravili více jak 19 000 výrobků Světlušky a 15000 výrobků Arkádie. Účastníme se akcí Ukliďme Česko a dalších.

Jeden za všechny, všichni za balík!

Jeden za všechny, všichni za balík!

Sice jsme se za poslední rok téměř zdvojnásobili, ale stále tu máme neformální prostředí. Rádi se bavíme a potkáváme! Pokud se i ty staneš členem DPD, můžeš se těšit na firemní víkend, Den D s DPD, noc na centrálním překladišti, teambuildingy, večírky a spoustu jiného.

Nezapomínáme ani na planetu

Nezapomínáme ani na planetu

Podporujeme rozvoj alternativního doručování, které odlehčí městům od emisí a hluku. Proto nebuďte překvapeni, jestliže potkáte naše kurýry na kolech, tříkolkách či dokonce pěšky! Ti všichni místo na benzín jezdí na kafe, a to se vyplatí.

Benefity

2 Sick day

Po roce u nás máte možnost vybrat si 2 Sick days se stoprocentní náhradou mzdy.

5 týdnů dovolené

Týden dovolené navíc je pro nás samozřejmost /25 dní dovolené/.

Občerstvení na pracovišti

Pro milovníky kávy máme výbornou kavu na pracovištích a pro ty, kteří neholdují kávě pak výběry čajů/limonád.

Karta Multisport

Pokud rádi sportujete, nebo chcete využívat kartu Multisport pro relax, u nás máte možnost si ji zařídit.

Cafeterie

Pravidelný měsíční příspěvek do balíčku benefitů až 12 000 Kč ročně nebo místo toho si můžete vybrat 6. týden dovolené pro relax.

Příspěvek na penzijní připojištění

Myslíme i na tvé stáří a přispíváme na penzijní připojištění.

Výhodné tarify

Máme super výhodné tarify za pár kaček pro tebe i pro tvou rodinu.

Roční bonus

Pokud se naší firmě daří, každý rok dostáváme vyplacenou odměnu ve výši 10% z roční mzdy.

Stravenky

Stravenky za každý odpracovaný den máme v hodnotě 100 Kč.

Video

Koho hledáme?

30. září
30. září

22. září
Možnost občasné práce z domova
  DPD
Adresa  Modletice
22. září

20. září
20. září

S kým budete pracovat?

Martina Plocková – foto
Martina Plocková
Senior HR Specialist

Martina je součástí DPD týmu od roku 2021 a stará se nejen o nábor, ale i o naše zaměstnance. Ti se díky jejímu přátelskému přístupu nikdy nebojí přijít si pro radu. Současně se jí vždy podaří najít správné lidi na tu správnou pozici. Radost jí udělá jakýkoli nový uchazeč, tak šup, neváhej a přihlas se ještě dnes!

Petra Horálková – foto
Petra Horálková
Area Sales Manager

Petra Horálková je drobná, veselá tmavovláska, která působí křehce, ale zdání klame - má na bedrech celou jednu sales areu. A že jí to jde a baví, je vidět na jejím úsměvu a dobré náladě, která ji nikdy neopouští. I když, jak sama připouští, není to vždy procházka růžovým sadem.

Vladimír Plička – foto
Vladimír Plička
Depot Manager

Náš Depot Manager Vláďa Plička s námi táhne za jeden provaz už 16. rokem a za tu dobu prochodil ve světě balíků nejedny boty. Vyzkoušel si rozmanitou práci na provoze, poté byl vedoucím provozu na depu v Měníně a dnes je vedoucím depa ve Slušovicích. A když na chvíli pověsí provozní starosti na hřebík, nadšeně cestuje svým obytným vozem a fotí krásy Evropy.

Průběh výběrového řízení

1

Jak se s námi svézt až do DPD? 🚚

2

Nejprve nám pošlete váš životopis ať víme, s jakým fajn človíčkem máme tu čest se potkat 🤝

3

Do pár dnů se vám ozveme se zpětnou vazbou (poštovní holuby sice neposíláme, ale i tak to pár dnů zabere) ⌛️

4

Dále vás čeká pohovor buď s jednou z našich milých personalistek nebo rovnou poznáte svého budoucího šéfa 👀

5

Následně od nás obdržíte zajímavou nabídku 💌

6

A co dál? Plácneme si? ✍️

Kde nás najdete?

Zaujali jsme vás? Podívejte se, koho hledáme.