O nás
company profile cover

Diebold Nixdorf s.r.o.

Po více než 160 let jsme Vaším partnerem na cestě světem financí. Začínali jsme výrobou trezorů a sejfů - bezpečnost je zakódována v naší DNA. Dnes jsme strategickým end-to-end poskytovatelem služeb, softwaru, hardwaru a také bezpečnosti. Pomáháme klientům po celém světě propojovat obchod pro současný a budoucí bankovní i retailový segment.

Diebold Nixdorf v číslech
130+

počet zemí, kde máme pobočky

1859

rok založení

~22 000

počet zaměstnanců

Proč k nám?

Specializujeme se na výrobu, prodej, instalaci a servis bankomatů, pokladen i samoobslužných kiosků, pro něž poskytujeme jak software, tak hardware. Naše týmy automatizují, digitalizují a transformují způsob, jakým více než 75 milionů lidí po celém světě nakupuje ve světě zaměřeném na spotřebitele.

Jsme inovačním partnerem pro většinu z TOP100 světových finančních institucí a TOP25 maloobchodních řetězců. Jsme světovým lídrem v poskytování „Connected Commerce“ pro milióny zákazníků - každý den, napříč světem bankovnictví a retailu. Naše řešení propojují fyzické a digitální světy, a to prostřednictvím hotovostních i bezhotovostních transakcí. Rychle, bezpečně a efektivně. 

Diebold Nixdorf s.r.o. byl vyhlášen nejinovativnější firmou celé skupiny Diebold Nixdorf působící ve více než 100 zemích světa.

Z Prahy řídíme dodávky hardwaru, softwaru a služeb pro zákazníky z oblasti bankovnictví a maloobchodu působících v zemích střední a východní Evropy. 

V Plzni již několik let zajišťujeme globální softwarový vývoj pro banky po celém světě a stali jsme se vývojovým a inovačním centrem čerpajícím z mezinárodních zkušeností a profesionálního přístupu našich zaměstnanců. 

Co to znamená pro naše zákazníky:

Spotřebitelské chování se rychle mění, lidé jsou „online“, vyžadují přesné informace a očekávají exkluzivní úroveň služeb. Světy bankovnictví a retailu dnes spojují moderní, často bezkontaktní technologie, online služby a pokročilá analýza dat. Žijeme v digitální éře, která vyžaduje propojovat zákazníky, banky a obchodníky novými, inovativními přístupy a technologiemi. Naším cílem je poskytnout nástroje, služby a směr, který je potřebný pro cestu vpřed. 

Co to znamená pro naše zaměstnance:

Zaměstnání v Diebold Nixdorf znamená neustálé hledání nejlepších řešení v rámci českých i mezinárodních projektů. Všech 400 českých zaměstnanců se zasloužilo o to, že jsme nejinovativnější součástí celé skupiny a technologickým partnerem pro ty největší společnosti na trhu bankovnictví a retailu. Vstřícná firemní kultura v kombinaci s interním vzděláváním a technologickým zázemím vytváří ideální podmínky pro profesní rozvoj každého zaměstnance, smysluplnou a zodpovědnou práci zaměřenou na každodenní potřeby našich zákazníků a v neposlední řadě možnost sladit osobní a pracovní život.

Jak pracujeme?
Vyvíjíme a testujeme na reálných bankomatech
Vyvíjíme a testujeme na reálných bankomatech

Někdy pracujeme z domova, jindy z kanceláře. Preference necháváme z velké části na našich zaměstnancích. V naší laboratoři testujeme bankomaty, se kterými se můžete setkat v každodenním životě.

Rádi cestujeme
Rádi cestujeme

Dodáváme software po celém světě a to přináší řadu příležitostí pro cestování do zajímavých destinací.

Rádi si společně oddechneme
Rádi si společně oddechneme

Máme dobrou partu. Nejsme pouze kolegové, ale i kamarádi.

Benefity

Pět týdnů dovolené

Žijeme naší prací, ale nepracujeme o život.

Příspěvek na práci z domova

Je nám jasné, že elektřina ani internet nejsou zadarmo.

Sodexo kafeterie a Multisport

Vybíráme si benefity dle libosti.

Čtyři sick days ročně

Někdy je lepší zůstat doma.

Flexibilní pracovní doba a možnost práce z domova

U nás si věříme a věci děláme po svém.

Roční jízdenka na MHD

Šetříme životní prostředí.

Dva placené dny ročně na charitativní aktivity

Rádi pomůžeme, kde je potřeba.

Stravenky

V okolí kanceláře máme rozmanitý výběr restaurací. Naši elektronickou stravenku můžete použít i ve všech velkých obchodech.

Příspěvek na penzijní připojištění

Myslíme na budoucnost!

Jak to u nás vypadá?

Fotografie

Videohttps://www.youtube.com/watch?v=o7cZgI5bScc

Koho hledáme?

Do 2 týdnů dostanete odpověď

Do 2 týdnů dostanete odpověď

O této společnosti díky našim systémům víme, že od ní nejméně 80 % kandidátů dostane odpověď velmi rychle, tj. do 2 týdnů.

Senior Customer Service Manager

18. září
Odpověď do 2 týdnů
  • Diebold Nixdorf s.r.o.
  • Plzeň – Jižní Předměstí

Senior Product Specialist

18. září
Odpověď do 2 týdnů
  • Diebold Nixdorf s.r.o.
  • Plzeň – Jižní Předměstí

Software Engineer

18. září
Odpověď do 2 týdnůMožnost občasné práce z domova
  • Diebold Nixdorf s.r.o.
  • Plzeň – Jižní Předměstí

S kým budete pracovat?

Lenka Sládková – foto

Lenka Sládková

Sales Director Retail

Diebold Nixdorf pro mě i po 16 letech mého působení v něm znamená mnohem více než jen společnost, pro kterou pracuji. Těší mě, že se na denní bázi potkávám s moderními technologiemi, inovacemi a nejnovějšími trendy v oblasti retailu a následně pak v reálném životě vidím výsledky své práce. Globální úroveň, na které DN je, mi umožňuje cestovat a potkávat se s novými lidmi napříč obory i zeměmi. To vše doplňuje přátelská atmosféra v týmu a stabilita, kterou DN přináší každému zaměstnanci.

Jana Jandová – foto

Jana Jandová

QA Engineer

V Plzni pracujem od roku 2020 a mojou úlohou je zabezpečiť čo najvyššiu kvalitu našich produktov. Práca s reálnymi bankomatmi je omnoho zábavnejšia a dynamickejšia. Je síce pravda, že bankomatový hardware môže byť trochu strašidelný, no nie je to žiadna raketová veda :-) Ak ste dostatočné zvedaví, v DN sa každý deň môžete naučiť niečo nové. Online kurzy nám umožňujú rozvíjať soft i hard skills relevantné pre našu prácu i osobný život. V DN tiež nájdete kopec profesionálov a úžasných ľudí.

Jan Rabušic – foto

Jan Rabušic

Site Leader Global Center Pilsen

Smyslem plzeňské pobočky je koncentrovat talentované lidi z oblasti vývoje softwaru, využívat zkušenosti z projektů po celém světě, a tak neustále zlepšovat způsob, jakým software v DN vzniká. Když jsem v roce 2015 nastupoval na pozici developera, ani mne nenapadlo, jaké dobrodružství mne zde ve firmě čeká. Takže pokud máte chuť den co den čelit nejrůznějším výzvám a neustále se zdokonalovat, budete překvapeni, jaké možnosti vám může DN nabídnout.

Průběh výběrového řízení
1
Seznámení

Může to být buď prostřednictvím online přihlášky, nebo budete přímo osloveni některým z našich recruiterů, aby si s Vámi promluvil o našich aktuálních příležitostech a jak by Vám vyhovovaly.

2
Screening call

Krátký telefonický rozhovor, kdy se setkáte s členem našeho náborového týmu a získáte více informací o otevřené pozici. Zároveň nám sdělíte další podrobnosti o sobě.

3
Setkání s budoucím nadřízeným

Hodinový online/osobní pohovor s nadřízeným dané pozice. Při něm můžete získat všechny podrobnosti o nabízené pozici a my Vás můžeme lépe poznat. Budete dotázáni na Vaše zkušenosti, znalosti a kompetence.

4
Druhý pohovor

Není povinný pro všechny pozice, ale dochází k němu poměrně často. Můžete se setkat se členy svého budoucího týmu.

5
Zpětná vazba

Je důležité pochopit, jak se Vám během pohovoru dařilo, a proto se snažíme, abyste po pohovoru vždy dostali hodnotnou zpětnou vazbu.

6
Ústní a písemná pracovní nabídka

Pokud budete vybráni na danou pozici, recruiter Vám telefonicky sdělí naši pracovní nabídku, kterou Vám posléze potvrdí i emailem.

7
Nástupní proces

Začíná poté, co přijmete nabídku – musíme shromáždit všechny potřebné nástupní dokumenty, vytvořit pro Vás profil v DN systémech a ujistit se, že Vaše pracovní vybavení je připraveno k datu nástupu.

8
První den v Diebold Nixdorf

Během prvního dne se blíže seznámíte s firmou i její historií, nadřízeným i svými kolegy. Absolvujete nezbytná školení, předáme Vám počítač a další vybavení, ukážeme Vám naši kancelář a interní systémy.

Kde nás najdete?

Zaujali jsme vás? Podívejte se, koho hledáme
Zobrazit volná místa