DENCOP LIGHTING spol. s r.o.

Již přes 30 let působí naše společnost na českém i mezinárodním trhu. Hlavní náplň naší činnosti je prodej zboží a materiálu pro výrobu světelných i nesvětelných reklam, totemů, panelů a v posledních letech zase aktuální neonové reklamy. Přivážíme a testujeme nové LED technologie, navrhujeme a vyvíjíme nové profily a komponenty potřebné v oblasti signmakingu. Obchodujeme také s deskovými materiály, především kompozitními panely, vhodnými pro stavebnictví nebo jako designové prvky v architektuře.

Jak se nám daří?

Z malé domácí kanceláře na světového dodavatele
Počet zemí, do kterých exportujeme
Znáte naše produkty, ani o tom nevíte

Proč k nám?

Jsme středně velká rodinná firma se sídlem v centru Malenovic a pobočkou v Praze. Rozšiřujeme náš tým a hledáme energické a spolehlivé lidi, kteří budou s námi naši společnost dále rozvíjet.

A proč tedy k nám?

Naše společnost má dlouholetou pozici na trhu, stabilní zázemí a obsáhlé portfolio stálých zákazníků nejen z České republiky. Pro své zaměstnance se snažíme vytvářet příjemné a spokojené pracovní prostředí, budujeme tým spolehlivých lidí, kteří rozumí své práci, nestojí na místě a hledají nové příležitosti a možnosti. Od svých zaměstnanců očekáváme spolehlivost, samostatnost a dotažení úkolů do zdárného konce.

Každý nastupující zaměstnanec nemusí být nutně profesionálem ve svém oboru, ale věříme, že společným úsilím se z něj brzy stane.

Koho hledáme?

Přidáno včera
  DENCOP LIGHTING spol. s r.o.
Adresa  Zlín – Malenovice
Přidáno včera

Přidáno včera
  DENCOP LIGHTING spol. s r.o.
Adresa  Zlín – Malenovice
Přidáno včera

Přidáno včera
  DENCOP LIGHTING spol. s r.o.
Adresa  Zlín – Malenovice
Přidáno včera

S kým budete pracovat?

Tadeáš Gregůrek – foto
Tadeáš Gregůrek
Ředitel zahraničního obchodu a nákupu

Oceňuji, když lidé dostanou prostor a maximálně ho využijí. Důvěra, spolupráce a nasazení jsou pilíře, o které se opírá úspěch nejen jednotlivce, ale celého týmu.

Jakub Gregůrek – foto
Jakub Gregůrek
Obchodní ředitel

Mám rád prostředí rodinných firem. Kolektiv ať už jsou to majitelé nebo zaměstnanci k sobě mají blízko a vytváří tak atmosféru, v níž je radost pracovat.

Vlastimil Urban – foto
Vlastimil Urban
Vedoucí obchodního oddělení

Kde nás najdete?

Zaujali jsme vás? Podívejte se, koho hledáme