Démos trade, a.s.

Jsme obchodní společnost, která se specializuje na prodej materiálů pro výrobu nábytku. Našimi zákazníky jsou interiérové firmy, stolařství, obchodní firmy a architekti, kteří vytvářejí nábytek a pomáhají tak zkvalitňovat lidem bydlení i vylepšovat prostředí kanceláří. Společnost Démos trade, a.s. si za dobu svého působení vytvořila pevnou pozici na trhu s nábytkovým materiálem v České republice a vstoupila na nábytkářský trh také na Slovensku, v Polsku a v Maďarsku.

Jak se nám daří?

Začátek Démosu
Obrat v roce 2020
Počet zaměstnanců v roce 2022

Proč k nám?

Na našich zaměstnancích nám více než záleží. Důležité je pro nás nejen odborné vzdělávání našich zaměstnanců, ale také jejich spokojenost a motivace, jelikož pouze takoví kolegové mohou našim klientům poskytovat kvalitní služby.

Vybíráme si zaměstnance pro dlouhodobou spolupráci. Neméně důležité je pro nás vytvářet našim zaměstnancům odpovídající pracovní prostředí, staráme se o jejich osobní a profesní rozvoj. Výsledků práce našich zaměstnanců si velmi ceníme a dokážeme podpořit loajální, proaktivní a inovativní pracovníky, kteří posouvají společnost dopředu.

Video

Koho hledáme?

Do 2 týdnů dostanete odpověďDo 2 týdnů dostanete odpověď
21. března
  Démos trade, a.s.
Adresa  Ostrava – Kunčičky
21. března

21. března
  Démos trade, a.s.
Adresa  Ostrava – Kunčičky
21. března

17. března
  Démos trade, a.s.
Adresa  Ostrava – Kunčičky
17. března

S kým se potkáte?

Petra Plesníková – foto
Petra Plesníková
Personální specialista

Vendula Hyplová – foto
Vendula Hyplová
Personální specialista

Pavla Liszok – foto
Pavla Liszok
Personální ředitelka

Kde máme sídlo?

Zaujali jsme vás? Podívejte se, koho hledáme