DACHSER Czech Republic a.s.

DACHSER působí na trhu logistiky již od roku 1992 a poskytuje služby v oblasti mezinárodní a vnitrostátní kamionové spedice, skladování, celních služeb a také služby v oblasti letecké a námořní přepravy. DACHSER disponuje více než 56 000 m² distribučních a překládkových skladových ploch po celé republice. Ve svých pobočkách v Kladně, Ostravě, Brně, Břeclavi, Českých Budějovicích, Hradci Králové a Praze v současné době zaměstnává více než 600 lidí.

Jak se nám daří?

Poboček v ČR
Zaměstnanců v ČR
Zaměstnanců po celém světě

Proč k nám?

Dláždíme cestu - vaší kariéře v logistice

Díky pokrokům, které umožnila globalizace a neustále rozsáhlejší propojení přepravních tras do jedné globální sítě, má kariéra v logistice skutečně skvělou budoucnost. Práce pro společnost DACHSER vás postaví na práh cesty za úspěšnou kariérou v tomto dynamickém a mezinárodním prostředí. Nabízíme ideální podmínky pro žadatele ze všech oblastí, kteří chtějí nejenom získat zkušenosti s rychlým rozvojem logistiky ve společnosti DACHSER, ale rovněž chtějí pomoci společnost formovat.

Ať už se k nám chcete připojit z důvodu změny kariéry nebo jste již profesionálem v tomto oboru, ať hledáte odborné zaměstnání s novou perspektivou či chcete získat první náhled do fascinujícího světa logistiky jako trainee u naší společnosti do má skutečný zájem o logistiku a také odhodlání a nadšení pro skvělé služby, je u nás vítán.

Zaměstnavatel, který se stará o vaši kariéru

Jako rodinná společnost s více než 30 000 zaměstnanci po celém světě se zaměřujeme na růst prostřednictvím inovací. Díky naší široké škále logistických služeb, přizpůsobeným řešením pro jednotlivé průmyslové obory a inteligentním IT systémům pro řízení dodavatelského řetězce jsme uznáváni jako důležitá hnací síla našeho oboru po celém světě.

Náš systém řízení kariéry DACHSER Career Management představuje příležitosti pro individuální a další profesní růst. Nejenom, že podporujeme naše zaměstnance po technické stránce, ale rovněž jim pomáháme růst v rámci jejich pozic a přebírání odpovědnosti. Mnoho pracovních míst je nabízeno prostřednictvím DACHSER Academy.

Jako součást celosvětové rodiny DACHSER žijete hodnotami naší firemní kultury. Patří sem zájem o cizí kultury, vzájemný respekt a ocenění v rámci týmů.

Benefity

Stravné

Příspěvek poskytujeme zaměstnancům na stravenkové karty.

Dovolená navíc

Po zkušební době má u nás každý zaměstnanec nárok na extra týden dovolené nad rámec zákona.

Multisport karta

Chcete sportovat nebo relaxovat? Rádi Vás podpoříme formou měsíčního příspěvku na Multisport kartu nebo příspěvkem do cafeterie.

Podpora vzdělávání

Naše zaměstnance průběžně vzděláváme a staráme se tak o jejich rozvoj.

Prémie

Za dobře odvedenou práci a plnění nastavených cílů nabízíme finanční odměny

Cafeterie

Chcete sportovat nebo relaxovat? Rádi Vás podpoříme formou měsíčního příspěvku na Multisport kartu nebo příspěvkem do cafeterie.

Příspěvek na penzijní pojištění

Nárok vzniká zaměstnancům po odpracování 3 měsíců v hlavním pracovním poměru.

Koho hledáme?

Do 2 týdnů dostanete odpověďDo 2 týdnů dostanete odpověď
27. září
  DACHSER Czech Republic a.s.
Adresa  Kladno
27. září

23. září
Možnost občasné práce z domova
  DACHSER Czech Republic a.s.
Adresa  Kladno
23. září

8. září
  DACHSER Czech Republic a.s.
Adresa  Hradec Králové – Pouchov
8. září

Kde nás najdete?

Zaujali jsme vás? Podívejte se, koho hledáme.