CzechInvest

Jsme CzechInvest. Agentura, která po celém světě dojednává hightech investice do České republiky a hledá vhodné příležitosti k podpoře tuzemské ekonomiky. Podporujeme podnikatelskou infrastrukturu, malé a střední podnikatele i startupy. Jsme tým profesionálů, kteří jsou na svou práci hrdí a chtějí propagovat Českou republiku jako vhodné místo pro podnikání. Naše služby nabízíme od roku 1992.

Jak se nám daří?

podpořených start-upů od roku 2016
dojednaných investičních záměrů od roku 2016
konzultací regionálních kanceláří ročně

Proč k nám?

Pracují u nás profesionálové, kteří jsou na svou práci hrdí a kteří chtějí propagovat Českou republiku jako vhodné místo pro podnikání. Shodují se na tom, že CzechInvest není typický úřad. Jejich práce je baví, ať už kvůli tomu, že v ní vidí smysl, mají možnost udělat něco dobrého pro zemi, kde žijí, nebo proto, že jim dala příležitost pro kariérní růst v zajímavém oboru, prostor pro vlastní nápady, hodnotné zkušenosti, neocenitelnou praxi. Sídlíme v Praze, ale pobočky máme i ve všech krajských městech a v zahraničí. CzechInvest stále hledá nové kolegy. Přidejte se k nám a podílejte se na zajímavých projektech, které mění Českou republiku!

Benefity

5 týdnů dovolené

Work-life balance je pro nás důležitý a pět týdnů odpočinku je jeho součástí. Když nás přepadne chřipka, můžeme použít jeden z čtyř sick days.

Home office

Využíváme moderní technologie a když je zapotřebí, není problém pracovat i z domova.

Flexibilní pracovní doba

Od devíti do tří hodin máme pracovní dobu pevnou, zbývající je flexibilní.

Odborné a jazykové vzdělávání

Záleží nám na rozvoji a růstu našich zaměstnanců a rádi je podporujeme různými formami vzdělávání.

Sport a kultura

Volný čas nám zpříjemňuje příspěvek na kulturní a sportovní aktivity. Rádi ho využíváme formou členství v programech MultiSport Benefit nebo ActivePass.

Stravenky

Abychom nemuseli stále chystat krabičky s obědy, máme stravenky v hodnotě 120 Kč, které můžeme použít i v naší Zdravé lednici.

Přátelské prostředí

Jsme otevřený a přátelský tým, který je ochoten pomoci nováčkům v začátcích a stejně tak být i nadále oporou v nových výzvách.

Adaptace

Každý nováček má svého mentora. Když někoho hodíme do vody, naučíme ho i plavat.

Video

Koho hledáme?

Do 2 týdnů dostanete odpověďDo 2 týdnů dostanete odpověď
Přidáno včera
Možnost občasné práce z domova
  CzechInvest
  Praha – Nové Město
Přidáno včera

15. října
Možnost občasné práce z domova
  CzechInvest
  Praha – Nové Město
15. října

14. října
Možnost občasné práce z domova
  CzechInvest
  Praha – Nové Město
14. října

HR tým

Eva Dostálková – foto
Eva Dostálková
Personální manažerka

Andrea Sibřinová – foto
Andrea Sibřinová
Ředitelka personálního odboru

Pavlína Králová – foto
Pavlína Králová
Personální manažerka

Průběh výběrového řízení

1

Dej nám o sobě vědět

Zaujala Tě některá z nabízených pozic? Zašli nám životopis a pár vět o tom, co tě na pozici láká. Oceníme to!

2

Buď na příjmu

Ať už svým profilem vybrané pozici odpovídáš méně či více, vždy se Ti ozveme - zavoláme nebo pošleme e-mail. Proč? Protože si Tvého zájmu vážíme.

3

Poznejme se osobně

Rádi Tě u nás přivítáme, trochu si tě otestujeme, ale především si popovídáme. Zajímá nás, co máš za sebou, co Tě baví a co se Ti už povedlo. Manažer Ti pozici ještě více přiblíží a rádi také zodpovíme všechny Tvé otázky. Každé výběrové řízení je jiné, a proto se počet kol a zadání úkolů může lišit.

4

Rozumíme si

Pokud si navzájem padneme do oka, ještě jednou Tě k nám pozveme na neformální schůzku s vedením CzechInvestu, generálním ředitelem nebo ředitelem příslušné divize. Pokud upřednostníme jiného kandidáta, určitě Ti to dáme co nejdříve vědět.

5

Vítej v CzechInvestu!

Jsme rádi, že jsi součástí našeho týmu. Abychom Ti usnadnili začátky, čeká na Tebe mentor - parťák, který Tě provede adaptačním procesem.

Kde sídlíme?

Hledáme nové kolegy do týmu