CTS TRADE IT a.s.

V CTS TRADE IT už od roku 2008 vyvíjíme softwarové řešení, které komplexně pokrývá problematiku obchodování na kapitálových trzích. Naší hlavní zbraní je kombinace IT a business znalostí. Naším produktem denně protečou transakce za miliardy korun. Jsme hrdí na to, že za dobu existence CTS portfolio zákazníků jenom roste. Vnímáme to jako ocenění kvalitní práce všech lidí na palubě, ale zároveň i jako závazek, abychom v kvalitě nepolevili. Spolupracujeme s předními bankovními institucemi.

Jak se nám daří?

business critical implementací
CTSáků ve firmě
Investic do produktu za 2020

Proč k nám?

U nás lidé nejsou číslem v CRM, nejsme korporátem. Je nás kolem 60 a máme super tým lidí. V rámci projektů, které realizujeme, spojujeme expertní IT znalosti s business problematikou. Implementace, které realizujeme, jsou velmi rychle viditelné v praxi. Pracujeme jak s nejmodernějšími technologiemi, tak i těmi prověřenými. Neustále investujeme do produktu s cílem zajistit jeho technologickou i funkční konkurenční výhodu. Díky vysoké specializaci našeho řešení nekloužeme pouze po povrchu. Naše práce je velmi různorodá. Vedle technologického i funkčního rozvoje platformy CTS se v našich projektech intenzivně zabýváme integracemi, datovými migracemi.

S novými kolegy od začátku jejich nástupu intenzivně pracujeme, naši senioři jim předávají své znalosti a zkušenosti a v začátcích jsou jim neustále k dispozici. 

Snažíme se věci neustále posouvat vpřed, modernizovat naše prostředí a co nejvíce věcí automatizovat.

Naším zaměstnancům poskytujeme přístup k vzdělávacím portálům nebo možnost navštívit různá školení. 

Chováme se k sobě hezky, snažíme se navzájem si pomáhat a nasloucháme potřebám lidí okolo nás.

Pokud jste tě zaujali, můžeš sledovat otevřené pozice na https://www.cts-tradeit.cz/kariera/. 

Benefity

Aktivní život

K tomu, abyste si mohli užívat aktivního života s kolegy, přáteli nebo sami, Vám pomůžou stravenky, Multisport karta, Cafeteria body, firemní či týmové akce.

Skvělé místo pro práci

Pracujeme v příjemném prostředí hned u metra. Práci Vám rádi zpříjemníme fotbálkem v našem relax roomu, ovocem, či sladkou odměnou na pracovišti.

Čas

Čas je jediná komodita, kterou si nekoupíme. Proto jsme u nás zavedli flexibilní pracovní dobu, 5 dní dovolené navíc, sick days a home office.

Vzdělávání

Staráme se o rozvoj našich lidí, proto Vám zabězpečíme podporu seniora od prvního dne nástupu, lekce angličtiny s ''native speakerem'', přístup na vzdělávací portály Pluralsight/Safari a další školení dle aktuálních potřeb.

Video

Koho hledáme?

Do 2 týdnů dostanete odpověďDo 2 týdnů dostanete odpověď

Test analytik

CTS TRADE IT a.s.
Adresa Praha – Krč
  Možnost občasné práce z domova
Datum vystaveníPřidáno dnes

Account Delivery Manager

CTS TRADE IT a.s.
Adresa Praha – Krč
  Možnost občasné práce z domova
Datum vystavení26. února

.NET C# developer

CTS TRADE IT a.s.
Adresa Praha – Krč
  Možnost občasné práce z domova
Datum vystavení25. února

S kým budete pracovat?

Jan Němec – foto
Jan Němec
Support & Quality manager

Přijď s námi vytvářet a zdokonalovat obrovský systém spojený s investicemi. Čeká tě u nás jak pitvání detailních situací, tak revize postupů z nadhledu. Dále pak spousta komunikace, vzdělávání, pátrání a zábavy…

Zuzana Gavlasová – foto
Zuzana Gavlasová
IT/Business analysis teamleader

Budeš analyzovat požadavky našich zákazníků na změny a případně nové funkčnosti našeho produktu. Staneš se odborníkem v oblasti investičního bankovnictví. Čeká tě komunikace s vývojovým týmem i týmem kvality. Budeš vlastníkem analyzovaných oblastí a nadále budeš odpovědný za jejich další rozvoj. Budeš partnerem businessu i IT na straně zákazníka.

Tomáš Větrovský – foto
Tomáš Větrovský
.NET Development teamleader

Budeš vyvíjet SW pro největší banky na trhu a získáš unikátní zkušenosti, které jen tak někdo nemá. Prohloubíš své znalosti a budeš pracovat na projektech velmi velkého rozsahu a dopadu.

Kde nás najdete?

Zaujali jsme vás? Podívejte se, koho hledáme.