CROSS Zlín, a.s.

CROSS jsme založili v roce 1994 ve Zlíně a začali jsme výrobou řadičů světelné signalizace. Od té doby rosteme, rozšiřujeme nabídku produktů a realizujeme významné projekty po celém světě. Přesto jsme zůstali rodinnou firmou s jasným cílem - dělat cestování bezpečnější a pohodlnější. Daří se nám to díky vlastnímu týmu špičkových odborníků a spoustě nadšených kolegů. Naše dopravní systémy najdete po celém světě. Parkovací systémy, řízení křižovatek nebo silniční telematika jsou náš život.

Jak se nám daří?

šikovných zaměstnanců
zemí, ve kterých působíme
obrat v milionech

Proč k nám?

Jsme jedineční. Kdo chce patřit ke světové špičce, tomu se to u nás podaří. Naše technologie sami vyvíjíme, vyrábíme, instalujeme a servisujeme. Naše komplexnost dává prostor každému, kdo chce být úspěšný. Projektový manažer, obchodník, stavbyvedoucí, markeťák, elektromechanik, produktový specialista nebo SW developer? Pro každého  šikovného najdeme uplatnění.

Jsme odborníci a pracujeme s nejnovějšími moderními technologiemi, proto u nás uspějí nadšení a technicky zdatní kolegové. Podporujeme růst zaměstnanců, a proto se nám tolik daří.

I když jsme už velcí, držíme si rodinnou atmosféru. Káva v kuchyňce je ještě chutnější, když si ji vypijete s milým kolegou a férovým šéfem.

Náš obor je koviduvzdorný. Nové dálnice, rekonstruované chytré křižovatky nebo parkovací  či navigační systémy jsou potřeba stále a čím dál více, a proto se nemusíme bát o svou budoucnost. Už teď se všichni těšíme do nádherných moderních prostor, které začínáme stavět. Kdo viděl projekt našich nových budov včetně výroby, skladu a úžasného zázemí, ten se už nemůže dočkat, až se tam nastěhujeme.

Jak pracujeme?

Co bylo dřív? Obchodník nebo vývojář?

Co bylo dřív? Obchodník nebo vývojář?

Naše technologie vyvíjíme na míru. Každá křižovatka nebo parkovací systém může být jiný. Proto je u nás obchodník Sales Engineer a vývojář současně umí vnímat zákazníkovy potřeby. Proto je u nás na prvním místě spolupráce a dobré vztahy. Společný úspěch a pochvala ředitele nás tak těší víc.

Když to vymyslíme, tak to také vyrobíme.

Když to vymyslíme, tak to také vyrobíme.

Naši elektromechanici a elektrotechnici nebo pracovníci technické kontroly jsou prostě machři. Vyrobí to, co vývoj na přání zákazníka vymyslí, před instalací otestují kvalitu a funkčnosti.

Realizační tým už jde s kůží na trh.

Realizační tým už jde s kůží na trh.

Kdo je v instalačním týmu, je hrdina. Nebojí se třeba výšek, má šikovné ruce a bystrou hlavu. Odpovědnost za produkt, tým i sebe jsou klíčové. Naši chlapi venku hrdě nosí značku CROSS a vědí, že díky jejich dobré práci bude na světě bezpečněji.

Benefity

5 týdnů dovolené

Máme dost času na odpočinek, to se hodí vždy.

Zahraniční pracovní cesty

Kdo umí cizí jazyky, nebude sedět jen v kanceláři.

Jistá a atraktivní mzda

Kromě toho, že pravidelně a včas dostanete za své úsilí hezkou odměnu, na konci roku se těšte na 13.plat. Obchodníci zase ocení provize.

Moderní pracovní vybavení a pomůcky

Jsme vývojová společnost, takže můžete počítat se špičkovým vybavením.

Auto pro ty, kdo ho u práce potřebují

Samozřejmě, že na pracovní cesty nebudete jezdit trolejbusem :)

Prostě jsme tým!

Ať už budete patřit do obchodního, realizačního nebo vývojového týmu, vždy se stanete součástí skvělé party.

Přidat se k nám = mít jistotu :)

Můžete investovat do diamantů nebo nastoupit do CROSS Zlín, a.s. Obojí je jistá investice a výhra. Stabilita nás řadí mezi společnosti, které stojí za to mít v CV.

Na vrchol svých znalostí s CROSSem!

Podporujeme vzdělání. Chybí vám do sbírky VŠ titul? Potřebujete být lepší v komunikaci v cizím jazyce? Jazyky plně hradíme, ke studiu vás uvolníme.

Miminko, životní jubileum?

Zajímáme se o naše kolegy, vedle gratulace jistě potěší i drobný dárek k narození potomka nebo významnému životnímu nebo pracovnímu výročí.

Video

Koho hledáme? Vás! Pracovité a schopné parťáky :)

Do 2 týdnů dostanete odpověďDo 2 týdnů dostanete odpověď
Přidáno dnes
Možnost občasné práce z domova
  CROSS Zlín, a.s.
Adresa  Zlín
Přidáno dnes

Přidáno dnes
  CROSS Zlín, a.s.
Adresa  Zlín – Louky
Přidáno dnes

Přidáno dnes
Přidáno dnes

S kým budete například pracovat?

Andrea a Hanka
Provedou vás náborem

Těšíme se na každého, kdo má chuť dát své kariéře zelenou! Zaparkujte svůj talent u nás, vyplatí se to.

Jarda – foto
Jarda
Řídí vývoj, takže tak trochu ajťák

Na House 64, v partě vývojářů, SW testerů, dopravních inženýrů nebo s projektanty a konstruktéry, je jako ryba ve vodě. Pro vše, co se týká R&D, má řešení a navíc je to fajn šéf.

Ivoš – foto
Ivoš
Zrealizuje i nemožné

Vedoucí realizačního týmu je náročný, ale bez pečlivosti a dobré organizace by to nešlo. Partu instalačních techniků nebo projektových manažerů umí dobře namotivovat, a tak jsou pod jeho vedením samozřejmostí dodržené termíny a kvalita na 1*

Průběh výběrového řízení

1

Jak to celé začne?

Ke každému uchazeči se chováme s respektem a úctou. Pečlivě projdeme CV a motivační dopisy a zavoláme si. Kolegyně z HR mají sice zvídavé dotazy, ale vědí, jak s odpověďmi naložit. Nebojte se být otevření a upřímní už při telefonickém rozhovoru. Nepotrpíme si na formality a škrobené úsměvy.

2

Není nad osobní setkání.

Abychom se lépe poznali, sejdeme se. Nyní nejdříve v on-line světě, ale v TEAMSech už jste jistě jako doma. Poznáte případného přímého nadřízeného a ředitele daného oddělení. Když to pozitivně zajiskří, vše je jak má být, jdeme rychle rovnou na věc. Zapátráme i ve vaší minulosti a ověříme si reference. Záleží nám na tom, koho si pustíme k tělu :) Pozveme vás do finálního kola s generálním ředitelem společnosti. Uf, náročné, ale na férovku, jak říká pan ředitel :)

3

A když uspějete?

Když si plácneme, čeká vás dlouhá a náročná cesta. Nelekejte se, nebudete na ni sami! Seznámíme vás se vším, co pro dobrý výkon potřebujete. Poznáte spoustu chytrých lidí, naučíte se, co jste možná ani netušili, že se lze naučit. Chce to vytrvalost a odhodlání. Aktivitu a chuť. Těšíte se?

Kde nás najdete?

Zaujali jsme vás? Tak se nebojte přidat!