Crocodille ČR, spol. s r.o.

Jsme hladoví - po zážitcích, kariéře i práci, která má smysl. Jsme Crocodille - společnost, se kterou se každý den nají statisíce lidí. Už dávno nejsme jen výrobce balených baget a sendvičů. Pod našimi křídly provozujeme i koncept restaurací Bageterie Boulevard nebo pizzerií 360Pizza. A co máme společného? Že jsme všichni, tak trochu, ze stejného těsta...

Jak se nám daří?

zaměstnanců
vyrobených baget Crocodille denně
roční obrat skupiny Crocodille v KČ

O nás:

Den co den se s námi nají 1% lidí v Česku. A my o nich víme jednu důležitou věc: že mají hlad, ale nemají čas. Takže děláme všechno proto, aby se mohli najíst dobře a rychle. O naše zákazníky se staráme už více než 30 let.  Jsme česká firma se silnými kořeny, která podniká za vlastní peníze.  

A jací jsou lidé, kteří u nás pracují?  Tak hlavně jsou tvůrčí a připravení jít cestami, kterými předtím šel málokdo. Jinak by značky Crocodille, Bageterie Boulevard nebo 360Pizza ani nevznikly a dneska nebyly tam, kde jsou.Kde se můžeš uplatnit? 

Centrála společnosti Crocodille: 

Je nás už pěkná parta - těch, kteří se na pozadí, podílí na tom, aby vše fungovalo jak má.  Ať už je to naše oddělení distribuce, výstavby, financí,  IT, marketingu, obchodu, HR či nákupu. U nás si určitě vybereš tu pravou příležitost pro tebe. Společně s naším provozem táhneme za jeden provaz a  staráme se o to, aby vše fungovalo, tak jak má. 

Náš provoz:

Bageterie Boulevard

Bageterie Boulevard

Ať už hledáš svou první práci či místo, kde můžeš profesně vyrůst, Bageterie Boulevard je to pravé místo pro tebe. Zapojíme tě do příprav našich křupavých baget, patatas či salátů a staneš se součástí skvělé party lidí, kteří pomáhají tvořit náš lovebrand.

360 Pizza

360 Pizza

Ano, naše pizza je opravdu z jiného těsta. Náš koncept je založený na kvalitě a rychlosti. Používáme ty nejlepší suroviny a během 360 sekund umíme zákazníka naší pizzou přenést alespoň na chvíli do slunné Itálie. Máme fajn tým, kde můžeš ovlivnit výši své odměny.

Výrobní závod Žiželice

Výrobní závod Žiželice

Již od roku 1991 je výroba a distribuce našich balených baget a sendvičů jednou z našich klíčových dovedností. Pro naše produkty si zde pečeme pečivo ve vlastní pekárně, vyrábíme majonézy, dresinky, pečeme masa nebo grilujeme zeleninu. Zároveň se staráme o distribuci na naše provozy.

Co ti nabídneme:

Česká firma se silnými kořeny

Jsme na trhu už více než 30 let, a to stále pod jedním a tím stejným majitelem.

Možnost prosadit své nápady

Dáme ti možnost rozvíjet sebe i své nápady. Nejsme korporát, takže pokud máme na stole zajímavý projekt, umíme se do něj rychle obout a uvést ho do reality.

Flexibilní pracovní doba

Pokud pracuješ na centrále, necháme na tvé dohodě s nadřízeným, jak si přizpůsobíš svou pracovní dobu. Vždy by si tu měl být mezi 10:00 - 15:00.

Občerstvení na pracovišti

Ať už pracuješ v jedné z našich restaurací, ve výrobním závodě nebo na centrále - o hladu tě nenecháme.

Podporujeme hezké projekty

Pomáháme, i když o tom moc nemluvíme. :)

Dotovaná multisport karta

Říká se ve zdravém těle, zdravý duch, a tak ti rádi přispějeme i na sport. Multisportku pořádně dotujeme a můžeš s námi cvičit jen za 395 Kč/měsíčně.

Možnost se vzdělávat

Záleží nám na tvém vzdělávání, a proto pokud bys chtěl/a oprášit svou znalost angličtiny, rádi ti na to dáme zelenou. Samozřejmostí jsou i nějaké profesní kurzy, díky kterým se budeš moct nadále rozvíjet.

Tým srdcařů

Spojuje nás nejenom láska k jídlu ale i to, že do práce chodíme s chutí. Často tak v menších týmech předvádíme výsledky, které by nám jiné firmy záviděly. Do jednotlivých projektů dáváme drive, trochu toho našeho punku a hlavně srdce.

Kariérní postup

Kariérní postup u nás opravdu není jen prázdná fráze. Pokud máš chuť se učit a posouvat, rozhodně u nás dostaneš možnost - stejně jako mnozí před tebou. Úspěšných příběhů máme plný šuplík a rádi ti o nich povíme víc na osobním setkání.

Video

Koho hledáme?

16. března
Plat 35 000 – 45 000 Kč
  Crocodille ČR, spol. s r.o.
Adresa  Praha – Žižkov
16. března

14. března
  Crocodille ČR, spol. s r.o.
Adresa  Žiželice
14. března

13. března
Plat 30 000 – 35 000 Kč
  Crocodille ČR, spol. s r.o.
Adresa  Praha – Žižkov
13. března

Chceš se k nám přidat?

1

Dej nám o sobě vědět

Pošli nám svůj životopis, LinkedIn profil, nebo cokoli, z čeho poznáme, jaké zkušenosti máš za sebou. Potěší nás, pokud nám napíšeš i pár slov o tobě a o tom, proč tě daná pozice zaujala.

2

Zavoláme ti a domluvíme si schůzku

Veškeré reakce si projdeme a pokud nás zaujmou tvoje zkušenosti, zavoláme ti a domluvíme se na setkání. V rámci první schůzky se potkáš s někým z HR týmu nebo už přímo s potenciálním nadřízeným a v krátkosti si pohovoříte o dané pozici a vašich pracovních zkušenostech.

3

Sdělíme ti informace o průběhu výběrka

Na úvod tě seznámíme s tím, jak bude výběrové řízení na danou pozici probíhat. Pokud se hlásíš k nám na centrálu, je třeba počítat s tím, že výběrové řízení bývá z pravidla více kolové. V rámci těchto setkání se potkáš s někým z HR týmu, se svým potenciálním nadřízeným a u některých pozic i s panem majitelem Petrem Cichoněm. V rámci výběrka tě můžeme poprosit o vypracování drobného úkolu, tak abychom měli jistotu, že do našich týmů vybíráme ty nejlepší.

4

Pozveme tě zažít atmosféru v týmu

Chceme ti ukázat reálný obrázek toho, jak fungujeme, a proto tě necháme na chvíli nakouknout do našich týmů. Díky tomu nebudeš kupovat zajíce v pytli a budeš moct posoudit, jak by se ti daná práce u nás líbila.

5

Dostaneš od nás pracovní nabídku

Plácli jsme si na spolupráci? Skvělé! V tom případě ti pošleme oficiální pracovní nabídku a budeme se těšit na chvíli, kdy se staneš součástí naší party.

Kde nás najdete?

Zaujali jsme vás? Podívejte se, koho hledáme.