O nás
company profile cover

CGI CS&EE

Díky vysoké kvalitě IT služeb jsme si v České republice získali pověst spolehlivých profesionálů. Spolupráce s více než 74.000 odborníky, kteří pracují pro CGI na stovkách míst po celém světe, nám umožňuje spojit znalosti místních podmínek s globálními zkušenostmi a zdroji a nabídnout špičkové a komplexní poradenství, systémovou integraci a outsourcing, včetně specifických řešení pro různá odvětví.

Jak se nám daří?
154

Počet aktivních projektů

8 let

Průměrná doba setrvání kolegů v naší společnosti

Proč k nám?

JSME TECHNOLOGIČTÍ EXPERTI

Využíváme nejnovější technologie, sledujeme trendy, implementujeme systémy, radíme zákazníkům, jak mohou být lepší než jejich konkurence. Projekty řídíme profesionálně od úvodní analýzy, přes vývoj, implementaci až po testování a provoz.

KDO MÁ ZÁJEM, NUDIT SE TU NEBUDE

Nabízíme možnost učit se od profesionálů v oboru IT, byznys konzultací, outsourcingu a získávat cenné zkušenosti v rozmanitých odvětvích - od energetiky, průmyslu a dopravy, přes bankovnictví, telekomunikace až po veřejný sektor.

JE NÁS HODNĚ A DRŽÍME SPOLU

Najdete tu spoustu kolegů, kteří jsou zde více než 10 let. Vždy budete mít po ruce někoho, s kým se můžete poradit. V České republice pracuje v CGI přes 400 zaměstnanců a stále se rozrůstáme.

TADY SE VÁŠ ROZVOJ NEZASTAVÍ

Většinu nových zkušeností a znalostí nasbíráte na probíhajících projektech, ale dostanete přístup také k řadě certifikovaných vzdělávacích programů a profesních konferencí. A protože nejen prací živ je člověk, nabídneme vám i řadu mimopracovních aktivit a akcí pro zdraví i zábavu.


V CGI DĚLÁME VŠE KOLEM IT: 

VYVÍJÍME SOFTWARE pro prevenci praní špinavých peněz, budujeme platformu pro DÁLKOVÝ PRŮZKUM ZEMĚ, testujeme SYSTÉMY PRO AUTOMOBILKY, děláme inteligentní DOPRAVNÍ SYSTÉMY, ROBOTIZUJEME kancelářské práce, a naše systémy umí i ROZPOZNAT EMOCI 


NĚKTERÉ Z BENEFITŮ, KTERÉ NABÍZÍME:

Nabízíme vzdělávání odborné, zaměřené na měkké dovednosti i jazykové.

Podporujeme a odměňujeme společný úspěch. Můžete se rozhodnout investovat do akcií CGI a CGI vaši investici zdvojnásobí, až do definovaného maxima.

Pokud společně dosáhneme stanovených firemních cílů, rozděluje CGI část svých zisků mezi zaměstnance formou ročního bonusu.

Poskytujeme štědrý měsíční příspěvek na vybrané volnočasové aktivity prostřednictvím služby Benefit Plus.

Jsme sportovci tělem i srdcem. Týmy CGI se účastní mnoha velkých sportovních událostí, jako jsou běžecké, cyklistické či lyžařské závody. CGI zajišťuje zaměstnancům volný vstup na akce i potřebnou podporu a péči během závodů.

Kdo se chce sportu a cvičení věnovat intenzivně a pravidelně, má možnost zapojit se do programu Multisport.

Podporujeme flexibilní pracovní dobu.

Čím se spolu bavíme?

Fotografie

Foto v galerii
Foto v galerii

Video

Koho hledáme?

Zobrazit volná místa

Kde nás najdete?

Chcete se o nás dozvědět více?
www.linkedin.com
Zaujali jsme vás? Podívejte se, koho hledáme.
Zobrazit volná místa