Česká zbrojovka a.s.

Česká zbrojovka a.s. patří mezi přední světové výrobce ručních palných zbraní. Je dodavatelem komplexních řešení pro ozbrojené složky, osobní obranu, lov, sportovní střelbu a další komerční využití. Své výrobky dodává do více než devadesáti zemí celého světa. Od roku 2018 je součástí mezinárodního holdingu Colt CZ Group.

Jak se nám daří?

Rok založení.
Zhruba tolik aktuálně zaměstnáváme lidí.
S tolika zeměmi jsme loni obchodovali.

Proč k nám?

Je mnoho důvodů, proč se přidat k nám…

Třeba proto, že vás vaše práce baví, jste v ní dobrý a chcete se skutečně realizovat. U nás totiž hledáme profíky, kteří se ve svém oboru vyznají a kteří nám pomohou být v naši práci ještě lepší. Máme ale také zájem o nadšence, kteří chtějí spolu s námi růst a naučit se něco úplně nového.

Možná se na své současné pozici nudíte a potřebujete novou výzvu. Lákal by vás zbrojařský průmysl? V České zbrojovce získáte příležitost pracovat ve velmi atraktivním oboru a pro skutečně zajímavé zákazníky. Dostanete u nás prostor podílet se na výrobě špičkových produktů, které dodáváme do celého světa.

Investujeme nejen do firmy, ale i do našich lidí. Díky tomu máme špičkové technologické zázemí i odborníky. Tohle zázemí nám dovoluje zabývat se i vlastním vývojem úplně nových produktů.

Zaměstnancům nabízíme celou škálu benefitů. U pozic, kde je to možné můžete využít pružnou pracovní dobu a home office, nad rámec zákoníku práce nabízíme placené volno a dovolenou navíc. Snažíme se vytvářet komfortní pracovní prostředí, jehož součástí je také možnost stravovat se v areálu firmy, disponujeme vlastním lékařským domem, který je určený pouze pro zaměstnance, máme široký program v oblasti vzdělávání , osobního růstu a rozvoje a další. Nabízíme také řadu různých finančních příspěvků a další benefity. 

Benefity

5 dní dovolené nad rámec zákoníku práce

Placené volno nad rámec zákoníku práce

Sick days

Pružná pracovní doba

Podpora vzdělávání zaměstnanců a výuka jazyků

Home office

Vlastní lékařský dům vč. finančního příspěvku

Firemní stravování

Příspěvek na penzijní připojištění

Video

Koho hledáme?

31. května
  Česká zbrojovka a.s.
Adresa  Uherský Brod
31. května

31. května
Možnost občasné práce z domova
  Česká zbrojovka a.s.
Adresa  Uherský Brod
31. května

29. května
  Česká zbrojovka a.s.
Adresa  Uherský Brod
29. května

S kým budete pracovat?

Jan Zajíc – foto
Jan Zajíc
Generální ředitel

Společně se svými kolegy se postaráme o to, aby vás práce v naší společnosti bavila, dokázali jste rozvíjet své zájmy a dovednosti a aby vám stále zůstal čas na rodinu, blízké a vaše zájmy. Vstupte na palubu lodi značky CZ.

Jakub Wojnar – foto
Jakub Wojnar
Tým lídr

V České zbrojovce jsem začínal jako CNC operátor. Pokud je člověk šikovný a svědomitý, je v rámci firmy možnost skvělého kariérního postupu. Momentálně pracuji na pozici Tým lídra a vedu tým o 25 lidech. Na práci v České zbrojovce se mi líbí hlavně možnost pracovat s novými technologiemi.

Martina Velecká – foto
Martina Velecká
Personalistka

V České zbrojovce zaměstnáváme profesionály ve svém oboru, ale především "srdcaře". Týmovost, poctivost, odpovědnost a inovace. To jsou hodnoty, na kterých si zakládáme. Budete právě vy jeden z nás?

Průběh výběrového řízení

1

Vyberte si pozici

Podívejte se na seznam otevřených pozic a vyberte si tu nebo ty, které vás nejvíce lákají.

2

Přihlašte se

Přes online formulář na našem kariérním webu zvládnete přihlášení bez problémů. Naleznete tam také tipy, jak napsat životopis.

3

Počkejte na odpověď

Váš životopis je už v našich rukách a zjišťujeme, jestli jste pro nás ta pravá/ten pravý. Obvykle nám to netrvá déle než 5 pracovních dní.

4

Diagnostika osobnosti

Po online pohovoru podstupují diagnostiku osobnosti kandidáti na TH pozice nebo na vybrané pozice ve výrobě. Není se čeho bát, stačí, když budete sami sebou.

5

Přijďte se k nám podívat

V rámci výběrového řízení vám nabízíme možnost podívat se na své budoucí pracoviště. Zjistíte, kde budete sedět, poznáte budoucí kolegy a seznámíte se s vedoucí/m.

6

Domluvme se na podmínkách

Už jsme skoro svoji! Doladíme poslední detaily, zodpovíme zbylé dotazy a domluvíme se na termínu nástupu.

7

Vítejte v České zbrojovce

Gratulujeme, úspěšně jste prošli výběrovým řízením. Vítejte!

8

Projděte adaptací

Nástupem to u nás nekončí. V prvních dnech u nás projdete adaptací, která vás blíže seznámí s Českou zbrojovkou a s vaší pozicí a dá vám informace do začátku.

Kde nás najdete?

Zaujali jsme vás? Podívejte se, koho hledáme.