BONATRANS GROUP a.s.

Jsme jediný český a zároveň největší evropský výrobce železničních dvojkolí. Naše produkty exportujeme do více než 80 zemí světa na 5 kontinentech. Vyvíjíme, vyrábíme a dodáváme široký sortiment jak dvojkolí, tak jeho částí jako jsou kola, nápravy, kotouče a obruče pro všechny typy kolejových vozidel od rychlovlaků přes tramvaje po lokomotivy a nákladní vozy. K převozu našich výrobků k zákazníkům využíváme různé druhy dopravy, včetně té železniční, která je k životnímu prostředí nejšetrnější.

Jak se nám daří?

Rok založení
Zaměstnanců
Počet zemí do kterých dodáváme naše výrobky

Proč k nám?

Úspěch našeho podnikání samozřejmě stojí na našich lidech. Jsou to právě jejich vědomosti, zkušenosti a nadšení, které nám umožňují se neustále vyvíjet a posouvat hranice našich možností. A kromě lidského potenciálu nás od konkurence odlišuje technologický náskok. Udržujeme ho tím, že investujeme významnou část příjmů do výzkumu a vývoje. Soustřeďujeme se na zlepšování vlastností našich stávajících výrobků a vytváření takových řešení, které snižují náklady životního cyklu a napomáhají k celkové udržitelnosti.

Zaměstnance přijímáme na základě jejich profesních kvalit bez ohledu na původ, pohlaví, rodinný stav nebo hendikep. Eliminujeme veškeré náznaky diskriminace. Prostřednictvím adaptačních programů se snažíme, aby se noví zaměstnanci co nejdříve začlenili do našeho týmu. Snažíme se všem zaměstnancům po dobu jejich působení ve firmě pomáhat rozšiřovat jejich profesní znalosti, ale také nabídnout množství jak finančních, tak nefinančních benefitů, které napomáhají vyvážit osobní a pracovní život.

V současné chvíli našim zaměstnancům nabízíme tyto benefity:

 • 5 dní dovolené navíc
 • Flexibilní pracovní dobu
 • Finanční bonusy
 • Dotované závodní stravování
 • Příspěvek na penzijní a životní pojištění
 • Tarif mobilního operátora
 • Rekondiční pobyty
 • Oceňujeme životní a pracovní výročí a mnoho dalšího

Naším cílem je dále posilovat naše lidské zdroje a udržovat tuto základní konkurenční výhodu najímáním nových talentů i zkušených profesionálů, kteří budou motivováni stejnými cíli společnosti a budou sdílet stejnou vášeň pro svou práci a pro své odvětví. Takovým kandidátům můžeme zaručit široký prostor pro osobní rozvoj, profesionální výzvy i atraktivní odměňování.

V naší společnosti ctíme tyto hodnoty:

 • Odbornost - Vývoj a výroba dvojkolí vyžaduje zvláštní znalosti, zkušenosti a neustálé sebezdokonalování. Naše odbornost se vyvinula během mnoha desetiletí a nelze ji jednoduše přenést nebo napodobit. Je jádrem našich služeb.
 • Inovace - Výrobu kol a dvojkolí vnímáme jako „běžící“ proces, s mnoha změnami a výzvami. Naším vnitřním motorem je inovativní přístup, který nám pomáhá udržet naše výrobky na špičkové úrovni v rámci našeho odvětví.
 • Kvalita - Usilujeme o dokonalý výrobek, který uspokojuje potřeby zákazníka a neustále zlepšuje své vlastnosti a fungování po celou dobu životnosti. Pro zajištění spolehlivosti a bezpečnosti během používání je nezbytná vysoká kvalita výrobků.
 • Výkon - Jsme jedním z vedoucích světových dodavatelů kol a dvojkolí. Naše dominantní postavení je výsledkem tvrdé práce, vysoké kvality výrobků a touhy po úspěchu a růstu.
 • Vášeň - Jsme soustředění, vytrvalí, zaměření na detail a s vášní pro uplatnění výrobku. Jsme hrdí na náš přínos pro průmyslové odvětví, mnohé inovace, celosvětovou působnost a obecně na úspěch naší společnosti.

Video

Koho hledáme?

Do 2 týdnů dostanete odpověďDo 2 týdnů dostanete odpověď
25. ledna
  BONATRANS GROUP a.s.
  Bohumín – Nový Bohumín
25. ledna

25. ledna
  BONATRANS GROUP a.s.
  Bohumín – Nový Bohumín
25. ledna

25. ledna
  BONATRANS GROUP a.s.
  Bohumín – Nový Bohumín
25. ledna

Kde nás najdete?

Zaujali jsme vás? Podívejte se, koho hledáme