Bezpečnostní informační služba

Jsme zpravodajskou službou, která se zabývá získáváním, shromažďováním a vyhodnocováním informací důležitých pro ochranu ústavního zřízení, významných ekonomických zájmů, bezpečnosti a obrany ČR. Oblastmi našeho zájmu jsou i organizovaný zločin, kontrarozvědná činnost, terorismus, proliferace zbraní a kybernetická bezpečnost. Pro plnění svých úkolů potřebujeme především kvalitní týmy lidí, pro které je práce zároveň posláním. Pokud máte rádi výzvy, které mají hlubší smysl, jste u nás správně!

Jak se nám daří?

Zpráv jsme předali našim adresátům v roce 2015
Dotazů ostatních úřadů jsme zodpověděli v roce2015
Počet spolupracujících zahraničních Služeb

Proč k nám?

Nabízíme náročnou, avšak smysluplnou práci. Perspektivní uplatnění u nás naleznou zájemci v celé řadě oblastí.

Hledáme talenty i ostřílené a zkušené pracovníky v široké škále oblastí. Uchazeči s vysokoškolským vzděláním u nás mohou např. pracovat v oblasti získávání a zpracování informací. Uplatnění najdou absolventi, stejně jako odborníci z rozličných oblastí (ekonomie, výpočetní technika, strojírenství, chemie ...) nebo jazykoví specialisté.

Obsazujeme také pozice pro uchazeče se středoškolským vzděláním. Máme široké uplatnění například pro ty, kteří preferují intenzivní a zajímavou práci sledovače v terénu. Také uchazeči znalí administrativy nebo manuálně zruční najdou uplatnění v naší nabídce profesí, od asistentských pozic, přes službu v ostraze a na recepci, až po ty, kteří zajišťují autopark, IT služby nebo údržbu objektů.

Pro více informací navštivte náš kariérní web: http://kariera.bis.cz


5 důvodů proč právě k nám:

- naší prací přispíváme k ochraně a bezpečnosti České republiky

- práci, kterou budete dělat u nás, jinde prostě dělat nemůžete

- stavíme na kvalitním personálu, umíme rozvíjet talenty a ceníme si profesionálů, dáváme prostor k odbornému růstu a náročnost práce vyvážujeme její stabilitou

- nabízíme špičkové technické a materiální vybavení (např. v oblasti ICT máme vlastní vývojová oddělení a specialisty na síťová řešení, programování a kybernetickou bezpečnost)

- dobrou práci umíme ocenit a víme, že je potřeba vyvažovat, proto nabízíme 6 týdnů dovolené, možnost sportovního vyžití v našich objektech i mimo ně, zajištění vlastní lékařské péče, vlastní stravování (možnost využití stravenek), využití vlastních rekreačních objektů, příspěvky na kulturní či společenské aktivity a další


Koho hledáme?

MALÍŘ - LAKÝRNÍK

Bezpečnostní informační služba
Adresa Hlavní město Praha
Datum vystavení8. listopadu

ANALYTIK PERSONÁLNÍ A PRŮMYSLOVÉ BEZPEČNOSTI

Bezpečnostní informační služba
Adresa Praha
Datum vystavení7. listopadu

PRACOVNICE ÚKLIDU

Bezpečnostní informační služba
Adresa Hlavní město Praha
Datum vystavení4. listopadu