AVE CZ odpadové hospodářství s.r.o.

Společnost AVE byla založena už v roce 1993 a to německou firmou RWE AG. V současné době má přes 2000 zaměstnanců. Působíme v oblastech, v nichž člověk zanechává na životním prostředí Země svou nevyhnutelnou negativní stopu. Snažíme se tuto stopu minimalizovat a při všech svých činnostech klademe maximální důraz na ekologii. „Čistá budoucnost“ je nejen naším mottem, ale především jedním z hlavních cílů našeho směřování. Náš roční obrat dosahuje 6,1 miliardy korun.

Jak se nám daří?

tun odpadu ročně
zaměstnanců
roční obrat

Proč k nám?

Protože náš dlouhodobý a trvalý růst není založen na expanzi z centra do regionů, ale naopak na přidávání menších lokálních firem do naší veliké rodiny AVE. Lokální firmy zůstávají samy sebou a nejsou násilím měněny do jednolité korporátní kopie mateřské firmy. To nám umožňuje zachovat si kulturu malých týmů, které spolupracují na společném cíli. Pro zaměstnance to pak znamená zachování atmosféry, kterou měli ve své práci rádi a posílení jistot a zázemí díky novému silnému partneru - AVE.

Také proto, že naše firemní kultura je postavená na přátelské atmosféře. Budete totiž pracovat v malém stabilním týmu, který je spjatý s místem, kde působí a pracují v něm lidé, kteří znají a milují místo, kde pracují. Budete znát všechny své kolegy a oni vás. Zapomeňte na manýry velkých korporací, neosobní prostředí a rozhodnutí typu “o nás bez nás”. Značka AVE přitom poskytuje silné zázemí a stabilitu, tak aby se všem v naší veliké rodině dařilo dobře.

Benefity

13. plat

Zdravotní volno

Příspěvek na životní a penzijní pojištění

Stabilita

Vzdělávací kurzy a školení

Příspěvek na stravování

Klademe důraz na ekologii

Video

Koho hledáme?

příležitost dne
Plat 30 000 – 45 000 Kč
Možnost občasné práce z domova
  AVE CZ odpadové hospodářství s.r.o.
Adresa  Praha – Hostivař
příležitost dne

Přidáno včera
  AVE CZ odpadové hospodářství s.r.o.
Adresa  Praha – Hostivař
Přidáno včera

Přidáno včera
  AVE CZ odpadové hospodářství s.r.o.
Adresa  Obrnice
Přidáno včera

S kým budete pracovat?

Kateřina Kloudová – foto
Kateřina Kloudová
HR specialista

Karel Cígler – foto
Karel Cígler
Řidič

Pavla Ivácková – foto
Pavla Ivácková
Ředitelka komunikace a marketingu

Zaujali jsme vás? Podívejte se, koho hledáme.