AV MEDIA

Náš příběh se začal odvíjet před více než 30 lety. Na jeho začátku byli tři kamarádi nadšení do AV technologií. Od té doby ušla AV MEDIA obrovský kus cesty. Z maličké firmy jsme vyrostli do největšího tuzemského dodavatele v oblasti audiovizuálních technologií. Každou realizovanou zakázkou naplňujeme smysl našeho podnikání: přinášet našim zákazníkům inspiraci, užitek a radost. I když se svět AV technologií dynamicky mění a my s ním, něco zůstává stále stejné. Naše nadšení pro AV technologie.

Co o nás říkají čísla

Zakázky za rok 2022
Let na trhu
Počet našich zaměstnanců

Proč k nám?

Za úspěchem AV MEDIA stojí naši lidé. Oni jsou ti, díky kterým můžeme našim zákazníkům poskytovat ty nejlepší služby. Díky nim neustále rosteme, a proto je pro nás důležité umět je i náležitě ocenit. Jsme otevřeni novým nápadům, všichni se mohou podílet na velkých rozhodnutích.

Vysoká kvalita a smysluplná práce

Chceme přinášet zákazníkům užitek a radost. Naše práce má na zákazníky přímý dopad, což s sebou nese velkou zodpovědnost. A zároveň nás to spolu se zpětnou vazbou od klientů žene k lepším výsledkům a dodává smysl všemu, co děláme.

Inovace a technologické novinky

Jako leader trhu přijímáme zodpovědnost za inovace a rozvoj trhu. Zkoumáme nejnovější trendy v našem oboru a jejich využití pro praxi. Takto se všichni připravujeme na budoucí změny a příležitosti.

Fajn kolektiv

Mnoho našich zaměstnanců u nás pracuje 10 let a více, a když se jich zeptáte proč, většina z nich zcela jistě zmíní fajn lidi, které má kolem sebe. V AV MEDIA vzniklo velké množství přátelství a dokonce i několik manželství.

Možnost učit se

Učit se je u nás nejen možnost, ale spíše nutnost. Svět moderních technologií se neustále mění. Každý, kdo v něm chce uspět, se musí rozvíjet. Ten, kdo na sobě chce pracovat u nás dostane dostatek prostoru a příležitostí.

Pružně reagujeme na potřeby trhu 

Specializujeme se, abychom byli ještě lépe schopni reagovat na potřeby našich zákazníků a mohli se aktivně podílet na dynamickém vývoji trhu:

• AV MEDIA SYSTEMS, a.s., realizuje integrační AV řešení pro zákazníky z oblasti školství, veřejné správy, kultury a komerční sféry

• AV MEDIA EVENTS, a. s., zajišťuje veškeré aktivity spojené s dodávkou technologických řešení pro pořadatele konferencí, kongresy, show a podobných akcí

• AV MEDIA SSC, s.r.o., je servisní společností, která zajišťuje HR, IT a finanční služby

• DESIGN 4AVI, s.r.o., poskytuje vysoce specializovanou projekční činnost v oblasti AV technologií

Benefity

Dovolená a dny volna

V rámci kalendářního roku má u nás každý nárok na 25 dnů volna.

Zdraví

3 dny Sick day, společné sportovní aktivity, vitamíny a očkování proti chřipce. Tím vším přispíváme k lepší zdravotní kondici našich zaměstnanců.

Flexibilita

Pro každou pracovní pozici jsou možnosti trochu jiné. Ale naší snahou je maximální flexibilita, hybridní spolupráce a práce „odkudkoli“.

Ceníme si věrnosti

Každých 5 odpracovaných let v AV MEDIA oceníme finančním příspěvkem na volnočasové aktivity.

Myslíme na budoucnost

Našim zaměstnancům pomáháme spořit na penzi. Po dvou letech ve firmě přispíváme na penzijní připojištění.

Stravování

Poskytujeme stravenkový paušál. V našich kuchyňkách jsou všem k dispozici nápoje, staráme se i o zdravé svačiny.

Video

Koho právě hledáme?

Do 2 týdnů dostanete odpověďDo 2 týdnů dostanete odpověď
Přidáno včera
Přidáno včera

Přidáno včera
Možnost občasné práce z domova
  AV MEDIA
Adresa  Praha – Hostivař
Přidáno včera

20. března
  AV MEDIA
Adresa  Brno – Dolní Heršpice
20. března

Co o nás říkají naši zaměstnanci

Miloš – foto
Miloš
Manažer projektu – instalace

„Při studiu na vysoké škole jsem hledal brigádu a můj kamarád Marcel mi nabídl práci v AV MEDIA. V té době jsem si opravdu nemyslel, že tu strávím celý svůj profesní život, který trvá již více než patnáct let. Přicházel jsem do firmy o padesáti zaměstnancích. V průběhu let se firma rozrostla na více než 180 zaměstnanců a stala se lídrem na trhu.“

Tereza – foto
Tereza
Obchodní konzultantka EVENTS

Na práci obchodní konzultantky mě nejvíc baví, že se potkávám s klienty doslova z celého světa a poznávám díky tomu různé národní i firemní kultury. Každý den a každá akce jsou jiné, takže mám možnost s klientem udělat od virtuální akce, přes mezinárodní konferenci, až po outdoor festival. A v neposlední řadě člověk pracuje v týmu srdcařů, takže plnit zákazníkům jejich přání je o dost jednodušší.

Ondřej – foto
Ondřej
Obchodní konzultant - školy

„AV MEDIA jsem si vybral proto, že mě oslovil jejich záběr, koncept a myšlenka. To, že se jednalo o firmu, která působí na poli technologií, k čemuž mám blízko, byl už jen příjemný bonus. Hned od začátku mě strašně bavilo sledovat vývoj, který přinášíme do výuky, a styl, jakým to děláme.

KUDY VEDE CESTA K NÁM

1

Najděte odvahu a pošlete nám své CV nebo odkaz na LinkedIn.

2

Usoudíme-li, že pro nás máte potenciál, zavoláme a vyptáme se vás na základní informace.

3

S těmi, co uspějí, následně domluvíme osobní nebo on-line pohovor.

4

Potkáte se s personalistkou a vaším budoucím nadřízeným. Buď rovnou v jednom kole, ale může se stát, že se uvidíme dvakrát.

5

Všem dáme vědět výsledek výběrového řízení.

Kde nás najdete?

Zaujali jsme vás? Podívejte se, koho hledáme