ARAMARK, s.r.o.

Společnost ARAMARK s.r.o. je jedna z největších a současně nejdynamičtěji se rozvíjející společností v ČR. Poskytujeme stravovací služby od roku 1992. Našimi klienty jsou business centra, nemocnice, vojenské útvary nebo výrobní podniky. Nabízíme našim zákazníkům pestrou škálu kulinářských pokrmů od české kuchyně, přes racionální výživu, až po japonskou kuchyni. Nabízíme Vám příležitost získat práci v profesionálním prostředí společnosti s dlouholetou tradicí.

Proč k nám?

…PŘINÁŠÍME ZÁŽITKY, KTERÉ OBOHACUJÍ A ZPŘÍJEMŇUJÍ ŽIVOT…

Přidejte se k nám! Vysoká kvalita služeb je naší prioritou – spokojenost zákazníků pak jejím měřítkem.

Naši lidé jsou naše hvězdy. Vzájemně si předáváme zkušenosti, které nás inspirují v rozvoji služeb pro zákazníky. Vítejte do rodiny, která Vám pomůže vyrůst.

Klíčovým pojmem, který vystihuje náš přístup k zaměstnancům, je „růst“. Ctíme individuální přístup k lidem, vyhledáváme jejich silné stránky, které dále rozvíjíme, podporujeme individuální růst každého zaměstnance. Věnujeme energii a čas těm, kteří pracují s nadšením a vášní pro svůj obor. Rozvíjíme ty, kteří každodenně pracují v první linii a poskytují servis hostům, vzájemně si předáváme zkušenosti, které nás obohacují.

Spravedlivě oceňujeme ty, kteří pracují poctivě a s chutí.

Video

Koho hledáme?

Do 2 týdnů dostanete odpověďDo 2 týdnů dostanete odpověď
16. května
16. května

12. května
12. května

5. května
  ARAMARK, s.r.o.
Adresa  Praha – Jinonice
5. května

S kým budete pracovat?

Kateřina Rokosová – foto
Kateřina Rokosová
Specialistka náboru

Kde nás najdete?

Zaujali jsme vás? Podívejte se, koho hledáme.