O nás
company profile cover

ALTRON, a.s.

Esenci Altronu tvoří upřímné nadšení pro technologie a chuť tvořit. Už víc než třicet let přicházíme s řešeními, která na trhu data center nastavují nové standardy. Přejeme si, aby byl Altron první volbou pro každého, kdo má rád technologie, chce se ponořit do hlubin své expertizy a následně své poznatky sdílet a rozvíjet s kolegy. Kreativitu a odvahu přicházet s nekonvenčními nápady odměňujeme poskytnutím prostoru a zázemí tyto nápady realizovat a během realizace se učit z vlastních chyb.

ALTRON je víc než jen datové centrum!
ICT

micro, mobilní a pevná data centra

Služby

analýza, design, servis a provoz DC

Vývoj

cloud management a software na zakázku

Proč k se k nám přidat?

Máme celou řadu  benefitů;

Jak vypadá naše pracoviště?
Moderní zázemí
Moderní zázemí

Naše kanceláře jsou vybaveny nejnovější technologií, abyste se cítili maximálně komfortně. Příjemné pracovní prostředí je pro nás prioritou.

Pořádek a bezpečnost jsou pro nás důležité
Pořádek a bezpečnost jsou pro nás důležité

Kolegové z technických pozic mají pracovní prostředí o něco pestřejší - datové sály, technické místnosti, stavby aj. Ať jsou však naši zaměstnanci kdekoliv, kvalita pracovního prostředí a jejich bezpečnost jsou pro nás důležitá.

Práce v terénu
Práce v terénu

Pro některé kolegy je práce na stavbách či v terénu vítaným zpestřením...

Benefity

5 týdnů dovolené

Rádi cestujete, trávíte čas s rodinou nebo prostě jen lenošíte? Týden dovolené navíc máte k dispozici...

4 Sick Days

Když se necítíte dobře, zůstaňte doma a odpočiňte si, zdraví je na prvním místě...

Home Office

Pokud to pracovní pozice a provoz umožňují, je u nás Home Office možný...

Přátelský kolektiv

Navzájem si pomáháme, podporujeme se a sdílíme zkušenosti. Chceme, aby se u nás od prvního dne každý cítil dobře. Přátelskou a neformální atmosféru si chceme udržet...

Vzdělávání a rozvoj

Podporujeme individuální vzdělávání a růst... Každý zaměstnanec má možnost probrat svou potřebu rozvoje s vedoucím nebo se poradit na HR...

Pracovní vybavení

Vše záleží na pracovní pozici - každopádně poskytujeme kvalitní OOPP, IT vybavení, případně vozy i k soukromému užití...

Kolo pro Adama

Charitativní projekt, do kterého se může zapojit každý... https://www.koloproadama.cz/ V rámci CSR toho však děláme víc...

Občerstvení na pracovišti

Na pracovišti je k dispozici kvalitní káva, filtrovaná voda a každé úterý a čtvrtek dopoledne svačinky...

Šetříme přírodu

Třídění odpadu u nás není sprosté slovo, snažíme se minimalizovat použití plastů a ekologické likvidace provozních odpadů jsou samozřejmostí...

Video

Přidejte se k nám!

Nákupčí

2. října
  • ALTRON, a.s.
  • Praha – Braník

S kým budete v kontaktu?

Edita Váchová – foto

Edita Váchová

HR Specialista

Provedu Vás celým výběrovým řízením a ráda Vám zodpovím všechny dotazy. Budu se na Vás těšit! :-)

Průběh výběrového řízení
1
Ozvěte se nám

Budeme rádi, když nám o sobě dáte vědět a pošlete nám své CV a ideálně i pár slov v průvodním dopise, na kterém ovšem netrváme, rozhodně si ho však se zájmem přečteme. Pokud Vás nezaujala konkrétní pozice nebo máte dotazy, napsat můžete naší přímo Lucii na lucie.matejicna@altron.net.

2
Setkáme se osobně

Pakliže budete splňovat požadavky na pozici a projdete prvním výběrem, budeme se těšit na setkání s Vámi. Dáváme přednost osobnímu setkání a rovnou se v prvním kole potkáte nejen s personalistkou, ale také s Vašim případným budoucím šéfem. Věříme, že je důležité sdělit si maximum informací a vzájemná očekávání hned na začátku. A není našim cílem zbytečně výběrové řízení protahovat, takže se společně potkáme maximálně 2x (na 4 a více kol si u nás nehrajeme).

3
Budeme Vás informovat o průběhu a výsledcích výběrových řízení

Finálně vybraného kandidáta kontaktujeme telefonicky a samozřejmě od nás obdrží pracovní nabídku písemně. Každopádně se snažíme do 14 dnů kontaktovat všechny uchazeče a o průběhu / výsledcích je informovat.

4
Nevyšlo to?

Zpravidla je zájemců více a my si opravdu vážíme všech, kdo mají o práci v Altronu zájem, ale vybrat musíme jen jednoho. Pokud se stane, že jsme Vás zamítli, prosím, nenechte se odradit a v případě zájmu se nám neváhejte znovu ozvat a třeba zkusit i jinou pozici ;-)

5
Vybrali jsme Vás?

Super! Budeme se těšit, až Vás oficiálně přivítáme v našem týmu! :-) Vše potřebné k nástupu se včas dozvíte a kvalitní zaškolení je u nás samozřejmostí, nemáte se čeho bát :-)

Kde nás najdete?

Chcete se o nás dozvědět více?
www.youtube.com
Zaujali jsme vás? Přidejte se k nám!
Zobrazit volná místa