ALSTOM Czech Republic a.s.

ALSTOM celosvětově zaměstnává více jak 75 000 lidí. Věnujeme se zajištění mobility v dnešním světě a inovacím v této oblasti. Naše portfolio je tvořeno kompletní řadou dopravních systémů jako jsou vysokorychlostní vlaky, řešení infrastruktury, signalizace a digitální mobility. V České republice máme výrobní závod v České Lípě v areálu s více než stoletou tradicí. Vyrábíme zde svařované komponenty pro vlaky, tramvaje a metro.

Jak se nám daří?

Máme 75 000 zaměstnanců po celém světě.
Máme více jak 10 000 patentů.
V České Lípě pracuje více než 1 300 zaměstnanců.

Proč k nám?

Společnost v České Lípě nabízí skvělou příležitost každému, kdo hledá dynamické prostředí, nestereotypní práci a prostor pro osobní a profesní růst. Spolupracujeme již s více než 1.100 zaměstnanci a neustále hledáme nové kolegy zejména do svářečské oblasti, zkušené svářeče, zámečníky, ale také specialisty a leadery pro výrobu a administrativu.

Video

Koho hledáme?

2. prosince
Plat 32 000 – 54 000 Kč
Vhodné pro uprchlíky z Ukrajiny 🇺🇦
  ALSTOM Czech Republic a.s.
Adresa  Česká Lípa
2. prosince

1. prosince
  ALSTOM Czech Republic a.s.
Adresa  Česká Lípa
1. prosince

S kým budete pracovat?

ALSTOM tým – foto
ALSTOM tým
Vyrábíme skvělé vlaky

V první řadě v České Lípě vyrábíme svařované komponenty pro regionální a příměstské vlaky, tramvaje a metro. Naše produkty bezpečně slouží zákazníkům v Německu, Francii, Rakousku a Belgii.

ALSTOM tým – foto
ALSTOM tým
Jsme součástí místní komunity

V České Lípě a okolí žijeme a jsme součástí místní komunity. Podporujeme vybrané dobročinné akce. Například v Tříkrálové sbírce jsme vybírali prostředky na zakoupení sociálního automobilu pro Farní charitu. Přímo na pracovišti jsme mezi našimi zaměstnanci hledali nové členy registru dárců kostní dřeně.

ALSTOM tým – foto
ALSTOM tým
Společně se bavíme

Účastníme se místní bowlingové ligy, hrajeme společně volejbal a vyrážíme na výlety. Pořádáme sportovní den a vánoční setkání. Jako dobrovolníci pomáháme na trati místního City Cross Run and Walk. Přivezli jsme do České Lípy iniciativu Do práce na kole.

Kde nás najdete?

Zaujali jsme vás? Podívejte se, koho hledáme.