Accolade, s.r.o.

Jsme investiční společnost poskytující prvotřídní infrastrukturu pro podnikání v Evropě. Nejčastěji pro nájemce světových značek z oblastí e‑commerce, zpracovatelského průmyslu a logistiky. V České republice, Polsku, Německu, Nizozemí, na Slovensku a ve Španělsku vlastníme síť industriálních parků s certifikací BREEAM zaručující udržitelný a šetrný přístup k životnímu prostředí.

Proč k nám?

Naši lidé jsou to nejcennější, co máme. Vytváříme pro ně zdravé pracovní prostředí se širokou škálou benefitů. Přejeme si totiž, aby byli v práci spokojeni a měli každý den důvod se do ní těšit. #Becausepeoplematter

Benefity

5 týdnů dovolené

Pro spokojenost v práci je důležité mít také dostatek času na kvalitní odpočinek. To my dobře víme, a proto u nás máte týden dovolené navíc.

2 sick days

Pokud se necítíte dobře, můžete dvakrát do roka využít sick day a odpočinout si.

E-jídlo

Prostřednictvím e-stravenek přispíváme na dobrý oběd.

Wellbeing

Myslíme nejen na vzdělání, ale i na pohodlí našich zaměstnanců. V kancelářích máme odpočinkovou místnost pro odreagování, na našich terasách pěstujeme bylinky a pořádáme společné večeře, na kterých probíráme nejen pracovní záležitosti.

Mobilní telefon a tarif

Bez mobilního telefonu to dnes opravdu nejde, proto jej dáváme s firemním tarifem i pro soukromé účely.

Zdraví a sport

Podporujeme zdravý životní styl a pořádáme aktivity zaměřené na udržení psychické a fyzické kondice jako jsou masáže nebo sportovní dny. Dotovaná multisport karta je samozřejmostí!

Work-life balance

Práce je v životě důležitá, ale uvědomujeme si, že každý má právo na svůj soukromý život.

Vzdělávání

Víme, že firma může růst jen se svými zaměstnanci, proto plně podporujeme jejich rozvoj. Pravidelně pořádáme školení zaměřené na IT, nové stavební zákony, time management a další soft skilové školení. Současně nabízíme plně hrazené jazykové kurzy.

Video

Koho hledáme?

3. února
  Accolade, s.r.o.
Adresa  Praha – Karlín
3. února

3. února
  Accolade, s.r.o.
Adresa  Praha – Karlín
3. února

31. ledna
  Accolade, s.r.o.
Adresa  Praha – Karlín
31. ledna

Kde nás najdete?

Zaujali jsme vás? Podívejte se, koho hledáme.