Czechitas z.ú.
Do 2 týdnů dostanete odpověď
Uloženou nabídku najdete v menu Uložené nabídky vpravo nahoře.
Pracovní nabídka
Jsme Czechitas, přinášíme ženám a firmám dovednosti, které je posouvají dál.
Czechitas není jen pár kurzů vedle sebe – je to propojený systém, který ženy provází od prvního kontaktu s tématem až po hluboké dovednosti s reálným dopadem na jejich kariéru. Každou část tohoto systému má na starosti jeden člověk: Education Product Owner. A právě jednoho takového teď hledáme.
EPO vlastní své portfolio jako malý byznys.. Nedostaneš hotové zadání – vymyslíš, postavíš, spustíš a vyhodnotíš vzdělávací produkty ve své oblasti sám*a, od nápadu až po výsledky. Rozhoduješ, jaké kurzy a formáty dávají smysl, jak vypadá cesta účastnice od jednohubky až po pokročilý program, a jak se to všechno promítá do čísel. Pracuješ s lektory na obsahu a kvalitě, sleduješ data o naplněnosti a dokončování kurzů a na jejich základě nabídku upravuješ.
Bude to na tobě mít reálný, měřitelný dopad – na to, kolik žen v Česku díky tobě získá nové digitální dovednosti, na to, jak dobře se lektoři cítí ve spolupráci s Czechitas, i na to, kam se jako organizace posuneme v rámci naší transformace Czechitas 2.0.
Budeš navrhovat nové kurzy odzadu – nejdřív si ujasníš, co si účastnice odnese, teprve pak řešíš formát a obsah. Budeš rozhodovat, co má smysl rozjet, co upravit a co naopak ukončit, a to na základě dat i vlastního úsudku. Budeš spolupracovat s lektory na vývoji obsahu, dávat jim zpětnou vazbu a hledat nové lidi do lektorského týmu. Aktivně využiješ AI při tvorbě kurzů i analýze zpětné vazby. A budeš rozumět ekonomice svých kurzů – kolik stojí běh, kolik účastnic potřebuješ, jaká je marže – protože bez toho by tvoje rozhodnutí nebyla udržitelná. Jako owner budeš mít na starosti i organizaci kurzů a komunikaci s účastnicemi. Tak budeš mít pod palcem vše od A do Z v rámci svého portfolia.
Nebudeš v tom sama: spolupracuješ s marketingem, partnerships a financemi a jsi součástí týmu ostatních EPO a lídryně pilíře vzdělávání pro veřejnost, se kterou konzultuješ větší směry a se kterou si vzájemně pomáháte.
Spolupráce je na cca 70 % úvazku, převážně remote, s osobní účastí na vybraných akcích a důležitých momentech v Praze.
Hledáme člověka, který umí vzít oblast pod sebou a dotáhnout ji od nápadu po výsledek – ideálně s zkušeností s produktovým řízením nebo tvorbou vzdělávacího obsahu, ale hlavně s chutí rozhodovat, experimentovat a nést odpovědnost za výsledek.
Benefity
Vzdělávací kurzy, školení
Práce převážně z domova
Individuální rozvržení pracovní doby
Flexibilní začátek/konec pracovní doby
Vlastní organizace náplně práce
Sleva na firemní výrobky/služby
Informace o pozici
Czechitas z.ú.
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Čeština (Výborná)
IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, Personalistika a HR, Vzdělávání a školství , Product owner, Specialista pro rozvoj a vzdělávání
Práce na zkrácený úvazek
Zaměstnavatel
Pozice je vhodná i pro OZP, s docházením do firmy. Vhodné i pro: vozíčkáři.
Uloženou nabídku najdete v menu Uložené nabídky vpravo nahoře.
Kontaktní údaje
Pošleme Vám obdobné nabídky