IRESOFT s.r.o.
40 000 – 45 000 Kč
Do 2 týdnů dostanete odpověď
Uloženou nabídku najdete v menu Uložené nabídky vpravo nahoře.
Úvodní představení
IRESOFT je místo, kde práce dává smysl a přináší radost a svobodu.
Každý rok strávíme zhruba 2000 hodin v práci. Je to víc, než věnujeme našim rodinám nebo koníčkům. Nikdo by proto neměl promarnit tak podstatnou část svého života. Ani Ty!
Tvoříme produkty, které usnadňují práci lidem:
Informační systém CYGNUS pomáhá v sociálních službách a Docházkový a HR systém Alveno zjednodušuje práci v menších, středních i velkých firmách v komerční sféře.
Pracovní nabídka
Ahoj, jsem Sam a v IRESOFTu vedu tým konzultantů zákaznické podpory.
Pomáháme lidem v sociálních službách, tedy těm, kteří každý den dělají nelehkou, ale smysluplnou práci, a usnadňujeme jim ji naším informačním systémem CYGNUS.
Jedno upřesnění hned na začátek: nejsme callcentrum. Neřešíme počet zvednutých hovorů, ale to, aby zákazníkovi reálně fungoval provoz. Konzultant u nás rozumí třem věcem najednou, a to našemu softwaru, každodenní praxi poskytovatele sociálních služeb a zčásti i legislativě, která jeho provoz řídí. Vím, že to zní jako hodně, ale přesně tímhle směrem tě povedeme a nikdo nečeká, že budeš všechno umět od prvního dne.
Jak funguje náš tým?
Začínáme brzy, v 7:00, s výbornou kávou a dobrou náladou. Pracujeme svižně, a přitom v poklidu, protože pomáháme zákazníkům i sobě navzájem. U nás můžeš mluvit, přemýšlet a navrhovat, protože vítáme každý nápad, který posune tým nebo péči o zákazníky dopředu. Náš hlavní nástroj je telefon, ale patří k nám i práce s AI, tvorba produktových nápověd a zlepšování vlastních procesů. Den zpravidla končí v 15:30, i když se rádi občas potkáme i po práci.
Co konzultant/ka v IRESOFTu doopravdy dělá?
Jak poznáš, že bys mohl/a být konzultantem/konzultantkou?
Jaký přístup hledáme?
Co ti nabídneme?
Chceš dělat práci, která má smysl?
Nepiš dlouhé CV. Chci vědět, kdo jsi a co umíš. Napiš pár vět o tom, proč tě tahle práce láká a jak bys uměl/a přiložit ruku k dílu. Pokud chceš, přidej i krátkou situaci, kdy jsi někomu pomohl/a něco pochopit.
Benefity
Vzdělávací kurzy, školení
Stravenky/příspěvek na stravování
Možnost občasné práce z domova
Příspěvek na vzdělání
Občerstvení na pracovišti
Mobilní telefon
Dovolená více než 5 týdnů
Firemní akce
Vyhrazený čas na inovace
Flexibilní začátek/konec pracovní doby
Notebook
Vlastní organizace náplně práce
Dog-friendly office
Informace o pozici
IRESOFT s.r.o.
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Čeština (Výborná)
Zákaznický servis, Administrativa, IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení , Pracovník back office, Pracovník call centra, Pracovník front office, Pracovník help desku, Prodejce po telefonu/Telesales
Práce na plný úvazek
pracovní smlouva
Zaměstnavatel
Pozice je vhodná i pro absolventy.
Uloženou nabídku najdete v menu Uložené nabídky vpravo nahoře.
Pošleme Vám obdobné nabídky