Neurona Lab a.s.
Uloženou nabídku najdete v menu Uložené nabídky vpravo nahoře.
Pracovní nabídka
Pomoz nám změnit způsob, jakým se diagnostikují neurologická onemocnění.🧬
V Neurona Lab, která je součástí skupiny Channel Lab, vyvíjíme certifikovaný zdravotnický software založený na umělé inteligenci – od analýzy hlasu po vyhodnocení medicínských snímků. Channel Lab spojuje projekty, které společně tvoří ekosystém precizní medicíny - od diagnostiky po personalizovanou léčbu.
Hledáme posilu do týmu, která převezme vývoj moderních mobilních aplikací end-to-end, se silným zaměřením na mobilní aplikace (React Native) a navazující backend. Pracovat budeš na aplikaci Neurona VOX, která slouží k detekci neurodegenerativních onemocnění pomocí hlasové analýzy a obsahuje také interaktivní kognitivní minihry.
Pokud tě baví spojení mobilního vývoje, cloudových služeb a chceš stavět reálně užitečný zdravotnický produkt, budeš u nás jako doma.
🧩Co budeš dělat
🧠Co od tebe očekáváme
💻Hlavní technologie bez kterých se neobejdeš
📱Mobilní vývoj
Backend (znalost jedné z vyjmenovaných nebo podobných technologií)
DevOps
🚀Co nabízíme
💡 Jak pracujeme
💬 Zní to jako něco pro tebe?
Zní to jako práce pro tebe? Rádi se s tebou potkáme v našich kancelářích na Vodičkově v Praze, představíme ti tým a ukážeme, jak spojujeme AI, medicínu a vývoj softwaru do skutečně smysluplných produktů.
📰 Napsali o nás:
Forbes: Mobil postačí. Český startup se snaží z vašeho hlasu vyčíst Alzheimera či Parkinsonahttps://forbes.cz/mobil-postaci-cesky-startup-se-snazi-z-vaseho-hlasu-vycist-alzheimera-ci-parkinsona
Lupa: Kamila Dvořák, Neurona Lab: Už příští rok můžeme odhalovat Alzheimera z telefonu – stačí, když promluvíte
https://www.lupa.cz/clanky/kamila-dvorak-neurona-lab-uz-pristi-rok-muzeme-odhalovat-alzheimera-z-telefonu-staci-kdyz-promluvite
Forbes: Mozek v algoritmech. Vědkyně Kamila Dvořák rozjíždí diagnostickou revoluci
https://forbes.cz/mozek-v-algoritmech-vedkyne-kamila-dvorak-rozjizdi-diagnostickou-revoluci
CzechCrunch: Češi startují projekt, který chce o roky dřív odhalit Alzheimera. Začali ho testovat v nemocnici
https://cc.cz/cesi-startuji-projekt-ktery-chce-o-roky-driv-odhalit-alzheimera-zacali-ho-testovat-v-nemocnici
Český rozhlas: AI může pomoci v boji s Alzheimerovou chorobou. Rychlejší a přesnější diagnostika
https://radiozurnal.rozhlas.cz/ai-muze-pomoci-v-boji-s-alzheimerovou-chorobou-rychlejsi-a-presnejsi-diagnostika-9544939
Informace o pozici
Neurona Lab a.s.
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Zdravotnictví a sociální péče , React vývojář
Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Na dobu neurčitou
pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zaměstnavatel
Uloženou nabídku najdete v menu Uložené nabídky vpravo nahoře.
Pošleme Vám obdobné nabídky