SBR Recruiting
80 000 – 120 000 Kč
Do 2 týdnů dostanete odpověď
Uloženou nabídku najdete v menu Uložené nabídky vpravo nahoře.
Pracovní nabídka
Kdo je naším klientem? Multikulturní firma, která na čtyřech světových kontinentech zprostředkovává komplexní technologická řešení tak, aby klientům data dávala smysl. Zvyšují jejich vytěžitelnost a využitelnost. Svým klientům; bankám, maloobchodním řetězcům, telco společnostem atd., dává díky správně nastavenému řešení náskok před konkurencí. Možnost rozvíjet se a růst.
S kým byste pracoval/a? Mezi zákazníky našeho klienta patří např. Vodafone, O2, ČSOB, Česká spořitelna, Komerční banka, Tesco, Lidl nebo Mondeléz. V rámci firmy budete v úzké spolupráci zejména s Head of Sales, obchodním ředitelem pro CEE a VP of Sales pro Evropu. Spolupracovat budete i se sales týmy v jiných evropských zemích a sales operations kolegy.
O koho se můžete ve světě dat opřít při poskytování služeb našim zákazníkům? Klientova partnerská základna je silná, budete zprostředkovávat řešení od: Tableau, Alteryxu, Kebooly, Snowflake, Microsoftu atd.
Jaká je naše vize pro nového kolegu/kolegyni? Budete pracovat na accountech, které už patří do našeho portfolia a svojí přítomností u debat s manažery napříč firmou (zejména B-1 a B-2, ale i C level) získávat přehled o obchodních příležitostech, kde můžeme doručit hodnotu. Jsme ve vztahovém byznysu, takže budete chodit na obědy, kávy, konference atp.
Jak si můžete pozici představit ve zkratce?
Sales, Strategic Accounts, Relationship Building, Business Intelligence Tools, Communication, Asking Good Questions, Czech and Slovak B2B Market
Co by Vás čekalo, pokud se rozhodnete s klientem spojit síly?
Jaké dovednosti a schopnosti Vám pomohou k úspěchu?
Hledáme zkrátka někoho, kdo se dovede naladit na lidi, poslouchat a přirozeně komunikovat. Pokud jste k tomu všemu ještě sportovec/sportovkyně, dejte nám o sobě určitě vědět! Klient má v pražském týmu hned několik zapálených běžců a cyklistů. Tým dvakrát do roka společně jezdí na firemní akce, hory nebo někam jinam do přírody.
Co můžete očekávat od našeho klienta?
Pokud Vás pozice zaujala, pošlete nám Váš životopis a pár slov o sobě. Pokud se domluvíme, uděláme, co je v našich silách, abychom Vás na pohovor co nejlépe připravili. Víme přesně, koho klient hledá a jaké kompetence je třeba prokázat k úspěšnému absolvování výběrového řízení.
Budeme se těšit na spolupráci.
Benefity
Vzdělávací kurzy, školení
Stravenky/příspěvek na stravování
Dovolená 5 týdnů
Zdravotní volno/sickdays
Možnost občasné práce z domova
Občerstvení na pracovišti
Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Mobilní telefon
Provize z prodeje
Firemní akce
Bonusy/prémie
Flexibilní začátek/konec pracovní doby
Notebook
Příspěvek na penzijní/životní připojištění
Vlastní organizace náplně práce
Informace o pozici
SBR Recruiting
Vysokoškolské / univerzitní
Čeština (Výborná), Angličtina (Výborná)
IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, Prodej a obchod , Account Manager, Business Intelligence Specialist, Data Governance specialista, IT konzultant, Business Development Manager, Key Account Manager
Práce na plný úvazek
pracovní smlouva
Personální agentura
Uloženou nabídku najdete v menu Uložené nabídky vpravo nahoře.
Pošleme Vám obdobné nabídky