ULW Czech, s.r.o.
Uloženou nabídku najdete v menu Uložené nabídky vpravo nahoře.
Pracovní nabídka
Již od roku 2018 vyvíjíme a vyrábíme v celosvětovém měřítku unikátní navigační řešení pro motocykly - pro cestování, offroad i navigační závody. Možná jsi o nás už slyšel - Carpe Iter (https://carpe-iter.com/).
Super technické řešení už máme, stejně tak jako neustále rostoucí uživatelskou základnu. Ale je potřeba říct i zbytku motorkářského světa, že to nejlepší navigační řešení pro svojí motorku pořídí právě od nás, a proto potřebujeme právě tebe! ;-)
Budeš vytvářet posty a související obsah pro motorkáře a debatovat s nimi na našich i jiných forech a skupinách. Je tedy potřeba, abys i ty sám byl motorkář a rozuměl tomu, co a proč podobně postižená individua na motorce potřebují :-D.
Osobní zkušenost nejde nahradit, takže budeš mít k dispozici i pro soukromé využití některou z našich kompletně vybavených firemních motorek, abys získal praktické zkušenosti se všemi funkcemi, které naše zařízení mají. Nejen že to pomůže vytvářet kvalitní obsah, ale tvůj osobní názor bude důležitý i pro další vývoj našich zařízení. Tvoje práce tedy nebude jen o nekonečných hodinách před obrazovkou, ale i o ježdění a testování.
Protože drtivá většina našich zákazníků je rozhozená po zeměkouli, naším primárním komunikačním jazykem navenek je angličtina. Tu bys měl zvládat alespoň na úrovni B2.
Jako podmínky bys měl v ideálním případě splňovat:
a. řidičák A1, nejméně A2
b. Angličtina na úrovni B2
c. velmi dobré komunikační dovednosti - mělo by tě opravdu bavit komunikovat s jinými, když ne lidmi, tak alespoň motorkáři :-D.
d. zkušenosti se sociálními platformami na profesionální úrovni nejsou nezbytné, ale měl bys mít zkušenost s postováním alespoň svých soukromých příspěvků. Jinými slovy, nemělo by být potřeba vysvětlovat co je a jak funguje Facebook, Instagram, Discord, apod.
e. ochota cestovat - budeš se účastnit motorkářských akcí různě po Evropě - koukni na náš FB kde všude jsme za poslední rok byli. A plánů do budoucna máme ještě víc!
Jinak jsme stále malý tým a i když občas zavane trochu stresu jako všude, panuje u nás přátelská a téměř rodinná atmosféra - pokud hledáš neosobní korporát, tak radši ani neodepisuj ;-).
Jinak obvyklá klasika, o které se píše v každém inzerátu - benefity, dobrá mzda, bonusy, a tak podobě. Detaily si řekneme, až se uvidíme ;-).
Těšíme se na tebe!
Benefity
Vzdělávací kurzy, školení
Rozjezd zcela nového projektu
Stravenky/příspěvek na stravování
Zdravotní volno/sickdays
Možnost občasné práce z domova
Občerstvení na pracovišti
Zahraniční pracovní cesty
Mobilní telefon
Bonusy/prémie
Vyhrazený čas na inovace
Notebook
Vlastní organizace náplně práce
Sleva na firemní výrobky/služby
Informace o pozici
ULW Czech, s.r.o.
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Angličtina (Pokročilá)
Marketing, Média, reklama a PR, Zákaznický servis , Marketingová komunikace, Marketingový ředitel/manažer, Marketingová strategie, Specialista marketingu, Specialista sociálních sítí
Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Na dobu neurčitou
pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO), jiné
Zaměstnavatel
Pozice je vhodná i pro absolventy.
Uloženou nabídku najdete v menu Uložené nabídky vpravo nahoře.
Pošleme Vám obdobné nabídky