OptimiDoc s.r.o.
Do 2 týdnů dostanete odpověď
Uloženou nabídku najdete v menu Uložené nabídky vpravo nahoře.
Úvodní představení
V OptimiDoc se neustále věnujeme vývoji špičkových nástrojů pro digitalizaci dokumentů a efektivní řízení tisku. Naše produkty přinášejí revoluční změny v práci s dokumenty pro stovky tisíc uživatelů denně, a to díky spolupráci s globálními firmami. Integrací našich řešení do jejich produktů, rozšíříme jejich funkčnost a zjednodušíme každodenní rutinu uživatelů.
Mezi naše zákazníky patří malé společností, ale také nadnárodní korporace s tisíci uživateli. Jsme česká společnost ze Zlína, ale působíme po celém světě díky našim zahraničním kolegům a partnerům.
Do našeho týmu hledáme energického a samostatného kolegu, který nám pomůže s rozvojem značky a obchodních aktivit. Pokud tě baví kombinace marketingu a salesu, práce s partnery a sociálními sítěmi, a láká tě prostředí IT, čti dál!
Pracovní nabídka
Co tě čeká:
Podpora obchodního týmu:
Co od tebe očekáváme:
Co nabízíme:
Benefity
Mobilní telefon
Zahraniční pracovní cesty
Vzdělávací kurzy, školení
Stravenky/příspěvek na stravování
Dovolená 5 týdnů
Bonusy/prémie
Možnost občasné práce z domova
Vyhrazený čas na inovace
Flexibilní začátek/konec pracovní doby
Občerstvení na pracovišti
Notebook
Kafetérie
Informace o pozici
OptimiDoc s.r.o.
Vysokoškolské / univerzitní
Angličtina (Středně pokročilá)
Marketing, Prodej a obchod , Marketingová komunikace, Online Marketing, Product Manager, Specialista marketingu, Specialista sociálních sítí, Obchodní asistent
Práce na plný úvazek
Na dobu neurčitou
pracovní smlouva
Zaměstnavatel
Pozice je vhodná i pro absolventy.
Uloženou nabídku najdete v menu Uložené nabídky vpravo nahoře.
Pošleme Vám obdobné nabídky