MEDIA MARKETING SERVICES a.s.
Do 2 týdnů dostanete odpověď
Uloženou nabídku najdete v menu Uložené nabídky vpravo nahoře.
Úvodní představení
Společnost MEDIA MARKETING SERVICES a. s. je jednou z nejdůležitějších součástí holdingu Media Bohemia a.s. Říká Vám něco Rádio Blaník, Hitrádio, Fajn rádio nebo snad Rock rádio? Tak to je skvělé, protože u nás v MMS je právě volné místo a máte jedinečnou příležitost nahlédnout z blízka do rádiového světa!
Pracovní nabídka
O nás:
„Snídaně šampionů“ je ranní show s energií, která vás probudí dřív, než si stihnete uvařit kávu. V síti Hitrádií se každý den potkáváme s miliony posluchačů napříč regiony – a hledáme člověka, který se postará, aby tahle ranní jízda byla technicky bezchybná, obsahově chytrá a marketingově nepřehlédnutelná.
Co u nás budete dělat:
Vaším hřištěm bude celé ranní pásmo – od první myšlenky po poslední jingle:
Koho hledáme:
Co nabízíme:
Jak se přihlásit
Pošlete nám motivační dopis, životopis, ukázku své audio práce a (pokud máte) návrh odpolední rubriky pro pražské publikum. Děkujeme! Těšíme se!
Benefity
Mobilní telefon
Vzdělávací kurzy, školení
Firemní akce
Notebook
Informace o pozici
MEDIA MARKETING SERVICES a.s.
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Čeština (Výborná), Angličtina (Pokročilá)
Média, reklama a PR , Marketingová komunikace, Media Planner, Produkční, Project Manager
Práce na plný úvazek
Na dobu neurčitou
práce na živnostenský list (IČO)
Zaměstnavatel
Uloženou nabídku najdete v menu Uložené nabídky vpravo nahoře.
Pošleme Vám obdobné nabídky