Profinit EU, s.r.o.

Za více jak 25 let jsme získali důvěru více než 50 zákazníků v oblasti financí, telekomunikací a státní správy v ČR a úspěšně se rozrůstáme i do zahraničí. Pro naše klienty pracujeme na projektech v oblasti software development, information management, big data a data science v 8 evropských zemích. Zákazníci o nás mluví jako o spolehlivém dodavateli, který drží slovo a kde se software dělá pořádně. Naši zaměstnanci zase oceňují otevřenou a přátelskou atmosféru.

Jak se nám daří?

hodin investováno do vzdělávání za rok 2021
je obrat v roce 2020 – důkaz naší dobré práce
zkušených profesionálů

Proč k nám?

Od roku 1998 jsme ušli opravu velký kus cesty. Jak říká Pavel Kopecký, náš Senior .NET architect: „Dokázali jsme věci, které se na začátku zdály nemožné.“

 

Profinit je významným hráčem na poli application outsourcingu a information managementu. Máme za sebou mnoho úspěšných projektů pro největší finanční a telco společnosti, letiště, pojišťovny, bitcoinovou burzu a další významné klienty v ČR a EU.  

Za naše výsledky mluví i  ocenění za jednu z 5 nejlepších firem v oblasti vývoje software na zakázku v ČR.

Svou práci děláme poctivě, profesionálně a rádi. Zákazníci si nás váží pro spolehlivost, flexibilitu, stabilitu i expertní znalosti. Stojíme na pevných základech, ale nezapomínáme na to, že je musíme neustále upevňovat skrze změny a výzvy, a nejen ty technologické. Vážíme si vztahů jak se zákazníky, tak s našimi zaměstnanci. Ke všem přistupujeme s hodnotami - inovace, spolupráce, efektivita, znalosti - na kterých nám záleží a za kterými si stojíme.

 

Chceme ti nabídnout vzdělávání, růst a otevřené přátelské prostředí.

  • V nabídce je mnoho zajímavých a rozmanitých projektů, na kterých si můžeš vyzkoušet i různé pozice.
  • Otevíráme dveře každému, kdo chce rozvíjet svůj potenciál. Umožníme ti to skrze Profinit Education, odborné komunity a certifikace.
  • Flexibilita je u nás samozřejmostí. Pracovat můžeš v Praze, Liberci, Plzni nebo vzdáleně z domova. Úvazek přizpůsobíme tvým potřebám.
  • Nejsme korporace, respektujeme názor každého a všichni si tu tykáme. Uplatňujeme „open door policy“. A dostaneš také svého buddyho, na kterého se může obrátit s jakýmkoliv přáním, problémem, návrhem či otázkou.

Máme i vlastní firemní kapelu a spoustu firemních zájmových skupin jako běhání, kolo, bojové sporty nebo šachy – na svoje si přijde každý.


Poznej nás blíž a přidej se do týmu Profinit – https://weareprofinit.eu/

Naše pobočky

Praha – IBC

Praha – IBC

Pobřežní 620/3, 186 00 Praha 8, Česká republika

Praha – Hradčany

Praha – Hradčany

Tychonova 270/2, 160 00 Praha 6, Česká republika

Bratislava

Bratislava

Kukuričná 163/1, 831 03 Bratislava-Nové Město, Slovensko

Benefity

Vzdělávání je u nás prioritou

Držíme se hesla „Co týden, to školení“ a také podporujeme výuku cizích jazyků – ať už se tedy jedná o kurz Java, AWS, MS Azure nebo angličtinu, kurz ti rádi proplatíme. Za splnění jedné ze 109 vybraných certifikací tě navíc i finančně odměníme.

Kariérní i osobní rozvoj

U nás nezakrníš! Podporujeme jak odborný růst v oblastech, ve kterých se zaměstnanci chtějí rozvíjet, tak i osobní růst každého z nás. Chceme ti ale vyjít vstříc a přizpůsobíme tvoji roli tak, aby ses rozvíjel směrem, který ti bude vyhovovat.

Flexibilita

Naším cílem je zjednodušit a zpříjemnit ti život v Profinitu, jak nejlépe dokážeme, a to jak v pracovní, tak osobní rovině. Potřebuješ flexibilní úvazek nebo pracovat z domova? Není problém, stačí se domluvit.

Rozmanité projekty

Core systém pro pojišťovnu, datový sklad pro Letiště Václava Havla, data science modely pro anglický fintech nebo třeba CSR projekty – vyber si a my ti pomůžeme u nás dělat to, co tě doopravdy zajímá a baví

Open door policy & buddy systém

V Profinitu si všichni tykáme a uplatňujeme „open door policy“, takže není problém si kdykoliv s kýmkoliv domluvit osobní schůzku. Každý zaměstnanec má navíc svého buddyho, na kterého se může obrátit prakticky s čímkoliv.

Příspěvek 10 000 Kč

Dáme ti příspěvek 10 000 Kč ročně na tebou zvolené pojištění nebo aktivity ve volném čase, které si vybereš.

5 týdnů dovolené a 10 dní navíc

Pět týdnů dovolené dostaneš hned při nástupu. Ale když s námi zůstaneš 5 let, odměníme tě 10denním sabbaticalem navíc.

A je toho víc...

Paušál na stravování, mobilní tarif, 50 000 Kč odměna za doporučení kandidáta nebo pravidelné odborné komunity. A to pořád není všechno! Přijď k nám na pohovor a prozradíme ti více!

Jaká je práce v Profinitu?

Koho hledáme

Do 2 týdnů dostanete odpověďDo 2 týdnů dostanete odpověď
22. března
  Profinit EU, s.r.o.
Adresa  Praha – Hradčany
22. března

22. března
22. března

22. března
  Profinit EU, s.r.o.
Adresa  Praha
22. března

S kým budete pracovat?

Dominik Matula – foto
Dominik Matula
Senior Data Scientist

Co mne do Profinitu nalákalo? No, byl jsem 2 roky po škole a hledal firmu, kde bych získal rozhled a učil se novým věcem. Přesně to mi dává různorodost projektů v Profinitu. Zvlášť jsem rád, že naše motto „Náskok díky znalostem“ není jen líbivé heslo. Spolupracujeme s MFF i ČVUT na výzkumných projektech, přednášíme, studujeme nové technologie. A hlavně neusínáme na vavřínech! Přičtěte k tomu přátelskou otevřenou atmosféru a kolegy, kteří tě podrží. Není divu, že nám to klape už pěknou řádku let.

Barbora Fuksová – foto
Barbora Fuksová
Business Development Manager

Původně jsem vystudovala v zahraničí a po návratu do Čech jsem hledala českou firmu, kde bude druhým záležet hlavně na tom, co umím a co předvedu. Proto jsem zvolila Profinit. Moje největší radost na práci v Profinitu je, že v momentě prodeje si musím dělat jen minimum starostí s tím, jestli se to dobře dodá. Jsem obklopena týmem profesionálů a skvělých kolegů. Velkou devizou je právě technologická zdatnost Profinitu. Je velmi příjemný pocit prodávat něco, o čem člověk ví, že je kvalitní.

Petr Hájek – foto
Petr Hájek
Senior Adviser, Information Management

Do Profinitu jsem nastoupil po letech práce v globální korporaci. Moje očekávání smysluplné práce na rozmanitých projektech u zákazníků v ČR i zahraničí se prakticky ve všem naplnila. Mám velkou radost, že můžu pracovat v týmech s velmi schopnými, dynamickými a nezřídka výjimečnými odborníky. Asi nejvíc oceňuji férovost, vzájemný respekt, dodržování dohod na čestné slovo a hlavně obrovskou flexibilitu, kterou mi Profinit dává. Třeba v tom, že můžu i několik týdnů pracovat vzdáleně ze zahraničí.

Jak u nás probíhá výběrové řízení?

1

Zaujala tě naše nabídka? Skvělé!

Pošli nám svoje CV a nezapomeň připojit pár slov, proč odpovídáš na konkrétní pozici. Nevidíš pozici, která by tě zaujala? I tak nám můžeš na sebe nechat kontakt na kariera@profinit.eu a my se ti při vhodné příležitosti ozveme.

2

Ozveme se a naplánujeme si s tebou osobní schůzku

Naši kolegové z HR si projdou tvoje CV a do 2–3 pracovních dnů ti dají vědět, jestli se k nám na danou pozici hodíš. Pokud si s tebou budeme potřebovat něco ujasnit, ozveme se ti telefonicky, případně tě rovnou pozveme na pohovor.

3

U našich IT pozic tě nečeká „HR kolo“, ale odborný pohovor přímo s kolegy z různých projektů

Projdeš si u nás 2–3 koly, v rámci nichž se dozvíš více o Profinitu, naší firemní kultuře, projektech a technologiích, které používáme. Kolegy bude zajímat, jaké máš zkušenosti, co tě baví, čemu se chceš věnovat a v jakých oblastech se chceš dále rozvíjet. Položí ti otázky z teorie, zkusíš si algoritmizaci, prověří tě z analytických či logických úloh a zjistí, jak si rozumíš s SQL. Závěrečný pohovor tě čeká s kolegy z managementu, kteří mají přehled o aktuálních pracovních příležitostech.

4

Přivítáme tě v Profinit týmu

Pokud úspěšně projdeš všemi koly výběrového řízení, dostaneš od nás pracovní nabídku, která se neodmítá.

Kde nás najdete?

Zaujali jsme vás? Podívejte se, koho hledáme.