Napište nám

Jsem (vyberte možnost)

Potřebujete poradit? Podívejte se na odpovědi na nejčastější otázky:

Hledám práci

Zaměstnavatelé si výběrová řízení vedou sami a svoje nabídky u nás jen inzerují. Na inzeráty, které Vás zaujmou, můžete odpovědět zaměstnavatelům u inzerátu pomocí tlačítka "Odpovědět".

Pro zjednodušení odpovídání na inzeráty si můžete vytvořit svůj profil na Jobs.cz.

Pro automatické zasílání nabídek e-mailem si můžete v profilu vytvořit JobsAgenta.

Nic se neděje, i to se může stát. Stačí se na stejnou pozici přihlásit znovu s přiloženým životopisem.


Zasílání nabídek pomocí JobsAgenta

Zasílání nabídek pomocí tzv. JobsAgenta můžete nastavit:
- přihlášením k odběru nabídek po provedeném hledání nebo
- vytvořením JobsAgenta v profilu

Změna nastavení zasílání nabídek je možná pouze v rámci profilu na Jobs.cz.

Nabídky od konkrétní firmy je možné nastavit přímo v profilu, v sekci JobsAgenti. V agentovi najděte pole "Jen tyto firmy". Zde vyberte firmu a nastavení uložte.

Nastavení bez profilu: na titulní straně Jobs.cz do pole s názvem "Jakou práci hledáte?" napište názvy firem, od kterých hledáte pracovní nabídky. Zobrazeny budou jen nabídky, které inzerují dané firmy. Ve výpisu nalezených pozic je oranžový řádek "Dostávejte e-mailem nové nabídky podle Vašeho hledání". Klikněte na tlačítko "Chci nabídky e-mailem" přihlásit k odběru všech nabídek pouze zvolených firem.

Zrušit zasílání nabídek i pracovních rad a tipů můžete přímo v patičce našeho e-mailu klikem na odkaz pro odhlášení. Toto vypne vždy daný typ zprávy.

Doporučujeme kontrolu přímo v profilu a vypnutí zasílání zpráv smazáním jednotlivých JobsAgentů v sekci "JobsAgenti". V sekci "Nastavení" části "Doporučené pozice na základě profilu a zajímavé články" můžete zrušit zasílání dalších zpráv.

Znamená to, že jste pouze přihlášen/a k zasílání nových nabídek (pomocí tzv. JobsAgenta). Pro úpravu nastavení se nejdříve s tímto e-mailem zaregistrujte do profilu.

Po registraci se Vám tento účet spojí s Vaším odběrem nabídek práce a budete si jeho kritéria moci upravit ve Vašem profilu v sekci "JobsAgenti".

Kromě zpráv s nabídkami podle Vašeho nastavení (od tzv. JobsAgenta) zasíláme i námi doporučené nabídky podobné těm, které si prohlížíte, na které odpovídáte apod.

Zasílání takových zpráv s doporučenými nabídkami můžete zrušit ve svém profilu v sekci "Nastavení" dole v panelu "Doporučené pozice na základě profilu a zajímavé články". Pak Vám tedy budou chodit jen zprávy podle Vašeho nastavení.

Do těchto zpráv doporučené nabídky připojujeme, jsou jejich pevnou součástí. U takových nabídek je vždy uvedeno, že se nejedná o nabídky podle Vašeho nastavení, takže záleží na Vás, jestli jim budete věnovat pozornost.

Zasíláme vám nejnovější a aktuální nabídky, které vyhovují Vašemu nastavení. Pokud na ně neodpovíte, raději Vám je v průběhu měsíce ještě připomeneme.

Zasílání nabídek funguje kvůli přesnosti tak, že nabídka musí splňovat co nejvíce Vašich požadavků. Doporučujeme Vám kontrolu nastavení. V profilu, sekci JobsAgenti ověřte, že máte nastaveno přiměřené a splnitelné množství požadavků.


Můj Jobs.cz profil (účet)

Pokud profil nemáte vedený na jiný e-mail, může to být tak, že na tento e-mail jste pouze přihlášen/a k zasílání nových nabídek bez profilu.
Pro přihlášení se prosím nejdříve s tímto e-mailem zaregistrujte.

Po registraci se Vám tento účet spojí s Vaším odběrem nabídek práce (pokud jej máte) a budete si jeho kritéria moci upravit ve Vašem profilu v sekci "JobsAgenti".

Tuto možnost najdete po přihlášení do Vašeho účtu v sekci "Profil", úplně dole v nastavení "Zveřejnění personalistům". Jde o poslední krok "Nastavení soukromí - kdo můj profil nikdy neuvidí" opět úplně dole.

V části "Firmy, kterým si přeji skrýt profil:" můžete pomocí našeptávače zadat podle názvu tu společnost, které si přejete skrýt Váš profil. Vždy doporučujeme zablokovat všechny firmy (pobočky), které jsou součástí společnosti. Pokud se Vám název zamýšlené firmy nenašeptává, není naším klientem a do databáze tedy vůbec nemá přístup.

Nastavení poté potvrdíte kliknutím na tlačítko "Zveřejnit".

Nechte si prosím zaslat odkaz na obnovení hesla.

E-mail si můžete změnit v záložce Nastavení v levém menu po přihlášení a prokliknutí do Vašeho profilu na Jobs.cz. Do pole e-mail napište novou e-mailovou adresu a potvrďte tlačítkem Uložit. Na nový e-mail Vám přijde aktivační odkaz. Na ten prosím klikněte, přihlaste se a je to.

Účet si můžete smazat po přihlášení do Vašeho profilu na Jobs.cz. Poté běžte do záložky Nastavení účtu v levém menu.

Pozor, smazání účtu je nevratné a připravíte se jím o tyto možnosti:

  • Dostávat nabídky firem, které zaujal Váš vystavený životopis.
  • Přehledně si v Historii odpovědí zobrazit pozice, na které jste v minulosti odpověděli.
  • Dostávat doporučení na zajímavé inzeráty přes e-mailové JobsAgenty.
  • Hodnotit firmy, kterým jste odpovídali přes Jobs.cz.
  • Vědět včas o novinkách, které Vám pomohou se posunout v kariéře.


Pro vyřešení Vašeho požadavku či zodpovězení dotazu bude provozovatel portálu Jobs.cz společnost LMC s.r.o., jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté osobní údaje v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Zobrazit více