BuiltMind s.r.o.
38,000 – 45,000 Kč
The saved job offer can be found under the My saved job offers button of the top right menu.
Job offer
Koho hledáme
Hledáme člověka, který se stane pravou rukou COO a pomůže nám držet věci v pohybu. Hledáme někoho, kdo chce být uprostřed dění, chápat souvislosti a postupně přebírat odpovědnost za část operativy.
Jsme BuiltMind – technologický startup zaměřený na real estate, data a AI. Pomáháme developerům a investorům dělat lepší rozhodnutí a dnes už působíme v 9 zemích Evropy, přičemž firma byla založená v USA.
Tahle role vzniká proto, aby COO mohl víc času věnovat klientům a práci s týmem – a ty postupně převezmeš část operativní agendy. Firma vyrostla ze startupu na třicetičlenný tým a ty můžeš být dalším člověkem, který poroste spolu s firmou.
Co budeš dělat
Tvoje role bude kombinací office managementu a operations. Budeš pomáhat nejen zajišťovat každodenní chod firmy, ale postupně přebírat i konkrétní zodpovědnosti.
Budeš:
Zároveň budeš:
Součástí role bude také:
Hodíš se k nám, pokud:
Co ti to dá
Benefity
Firemní akce
Možnost občasné práce z domova
Flexibilní začátek/konec pracovní doby
Vlastní organizace náplně práce
Information about position
BuiltMind s.r.o.
Vzdělání není podstatné
Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá), Slovenština (Výborná)
Administrativa , Administrativní pracovník, Office Manager, Pracovník back office, Referent
Práce na plný úvazek
Na dobu neurčitou
práce na živnostenský list (IČO)
Zaměstnavatel
Pozice je vhodná i pro absolventy.
The saved job offer can be found under the My saved job offers button of the top right menu.
Contact details
We will send you similar offers