RE/MAX Diamond Group se řadí mezi top kanceláře realitní sítě RE/MAX v České republice. Existujeme na trhu již více než 11 let a řadíme se tím mezi kanceláře s nejdelší historií v síti. Naši makléři patří ke špičkovým profesionálům v oboru a dosahují těch nejvyšších ocenění.

Realitní makléř / makléřka RE/MAX Diamond Group

OMRZELO VÁS ZAMĚSTNÁNÍ ?

SVĚT VELKÝCH KORPORACÍ PRO VÁS NENÍ ?

JE VÁM VÍC NEŽ 35 LET?

JSTE NA KŘIŽOVATCE A CHCETE ZMĚNU ?

POTŘEBUJEME SLADIT SVOJI KARIÉRU S PÉČÍ O RODINU ?

HLEDÁTE UPLATNĚNÍ PO MATEŘSKÉ DOVOLENÉ ?

Máme nabídku právě pro Vás ! Pojďte podnikat v realitách.

  • Je prokázáno naší každodenní praxí, že kandidáti s předchozí úspěšnou korporátní kariérou či podnikatelé v jiném oboru, patří v realitách k těm nejúspěšnějším. Nabyté životní zkušenosti z jiných oblastí jsou přínosem.
  • Nepožadujeme předchozí zkušenosti. Makléřskou profesi zvládne každý, kdo má nasazení a chuť pracovat. Po 11 letech v oboru máme fungující systém jak makléře začátečníky rychle zapracovat a zajistit jim trvalý příjem. V RE/MAX Diamond Group v tom nikdy nejste sami.
  • Vyděláváte úměrně svému úsilí a schopnostem. Nic tak nepotěší, jako vědomí, že jsem schopen se uživit sám, vlastní službou, bez závislosti na někom nebo něčem. Výši výdělku nejsme schopni garantovat, ale víme, že ho lze dosáhnout vytrvalou pílí a vůlí prosadit se. .
  • Jednoznačným benefitem naší práce je možnost flexibilní pracovní doby, začátek i konec dle vašeho pracovního rozvrhu. Čerpání dovolené bez omezení a v Práci si organizujete sám, možnost práce i z domova. Jsme otevřeni individuálnímu nastavení pracovní doby a vlastní organizaci práce.

Informace o pozici

Společnost
RE/MAX Diamond Group
Adresa
Samcova 1177/1, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 50 000 – 100 000 Kč / měsíc
Benefity: Children-friendly office, Dog-friendly office, Firemní akce, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost občasné práce z domova, Vlastní organizace náplně práce, Individuální rozpočet na osobnostní růst, Profesní/osobní kouč, Vzdělávací kurzy, školení, Dovolená více než 5 týdnů, Provize z prodeje, Občerstvení na pracovišti
Zařazeno: Prodej a obchod, Služby, Stavebnictví a reality, Account Manager, Finanční poradce, Obchodní zástupce, Realitní makléř
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Pozice je vhodná i pro důchodce.