Tvoříme software a navrhujeme IT řešení, která pomáhají firmám lépe fungovat. Jak to u nás vypadá a proč nemáme v pondělí depresi, se dozvíte na naší stránce www.memos.cz/kariera.

Vývojář C# a SQL, který se chce dále rozvíjet

Děkujeme za kliknutí. Je to tak, opravdu hledáme šikovného developera, který by se zapojil do našeho týmu v Plzni, chtěl získat nové zkušenosti a pomohl nám s vývojem.

Vzdělání si ceníme, ale nezakládáme si na tom, co přesně kdo studoval – podstatné jsou znalosti, které Vám pomůžeme dále budovat. Hodit se Vám bude C# i zkušenost s .NET a s databázemi. Cokoliv navíc jen uvítáme. Abyste měli lepší představu, jak to u nás chodí, přijďte na kus řeči s budoucími kolegy a prohlédněte si, jak to u nás vypadá.

Pokud Vás baví vývoj, zajímáte se o nové technologie a hledáte vhodnou pozici, na které se můžete dále rozvíjet, moc se nezdržujte a pošlete nám svůj kontakt.

Na co se můžete těšit

Vedle slušného platu získáte i další výhody. Děláme smysluplnou práci a zakládáme si na neformálním prostředí bez zbytečné byrokracie. Flexibilní pracovní dobu bereme jako standard, kolegům vycházíme vstříc a když někdo onemocní, neděláme z toho drama. Dává nám to větší smysl než rozdávat lístky na balet. Většina kolegů by je stejně vyměnila za kupony na Steam.

Zapomeňte na openspace. Kanceláře v centru Plzně (Náměstí Republiky) jsme si vybrali tak, aby byly snadno dostupné a dobře se nám v nich pracovalo. Jinak sídlíme také v Praze. V každém případě budete mít klid na práci i místo, kde si odpočinout a vyměnit dojmy. Bez kvalitní kávy by to asi nešlo a nově chystáme také možnost občerstvení v kancelářích. Za projekty, na kterých pracujete, získáváte navíc bonusy.

Pokud chcete být součástí příjemného týmu a pracovat na projektech, které Vám něco dají, ozvěte se nám. Těšíme se na Vás.


Informace o pozici

Společnost
MEMOS Software s.r.o.
Adresa
Plzeň
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 60 000 – 85 000 Kč / měsíc
Benefity: Mobilní telefon, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, SW architekt, Programátor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO, dohoda o pracovní činnosti
Zadavatel: Zaměstnavatel

MEMOS Software s.r.o., Anna Bykadorova