Hledáme nového stážistu do marketingového týmu! Přidáš se k nám?

Do projektu KudyKampus, ve kterém propojujeme Generaci Z s odborníky ve svém oboru hledáme stážisty do našeho marketingového týmu, který je plný mladých lidí. Konkrétně hledáme tvůrce LINKEDINU na remote spolupráci.


KudyKampus je společensky prospěšný projekt pro mladé lidi, kteří neví kudy kam. Formou workshopů vedených Inspirátory (odborníci ve svém oboru) realizovaných v jejich pracovním prostředí se tak mohou zástupci Generace Z učit praxí a zkoušet, co je zajímá, baví, v čem jsou dobří ze 4 oblastí zájmu: Byznys a kariéra, Společenské změny, Svět budoucnosti a Umění & komunikace. Workshopy si může každý vybírat podle svého zaměření z webové aplikace a tak si sestavit svůj individuální rozvrh.


Co bude tvou náplní?

- Tvorba content plánu a dlouhodobé strategie
- Tvorba postů a jednoduché grafiky
- Publikování

Co ti stáž přinese? Díky Kudykampusu se můžeš kariérně odrazit, nabrat první pracovní zkušenosti, naučit se pracovat se sociální sítí LinkedIN, využít své nápady a být součástí skvělého týmu, který je složen zejména ze studentů. A samozřejmě:

- ZKUŠENOSTI z marketingu. Pokud jsi úplný začátečník, naučíme tě základy marketingu, které si můžeš rovnou vyzkoušet v praxi. A jestliže jsi už junior, tak své znalosti můžeš zdokonalovat a zkoušet různé nové věci, které Tě zrovna napadnou.

- ZODPOVĚDNOST za odvedenou práci. To se do života prostě a jednoduše bude hodit. Fakt. Věř nám.

- ZÁBAVU s naším skvělým týmem složeného z mladých lidí Generace Z, kteří nechtějí jen sedět ve školní lavici, ale chtějí se učit přímo z praxe.

- SPOLUPRÁCE S MISTREM ve svém oboru. Mentoring a vedení od odborníka na slovo vzaté.

Co od Tebe naopak očekáváme?

- Chuť se učit novým věcem.
- Zápal pro věc.
- Flexibilitu.
- 1x za měsíc a půl víkendové osobní setkání v Praze na 3 h.

Máš pocit, že bys pro náš tým byl/a přínosem a zároveň chceš získat know-how v oblasti marketingu a cennou praxi, či položku do životopisu? 🤭 Ozvi se nám do zprávy a ve zkratce napiš, proč bys tuto stáž chtěl/a.


A pokud zrovna stáž nehledáš, ale víš o někom, komu by se to mohlo líbit, budeme velmi rádi za sdílení!


Děkujeme a těšíme se na nové parťáky do týmu,

Ann


Informace o pozici

Společnost
Butterflies For Future, z.ú.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Základní
Požadované jazyky: cs (Pokročilá)
Zařazeno: Marketing, Marketing, Marketing, Marketing, Média, reklama a PR, Média, reklama a PR, Administrativa, Brand manager, Marketingová komunikace, Marketingová strategie, Online Marketing, Copywriter, Marketingová komunikace,
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: jiné
Zadavatel: Nezisková organizace

Praxe a stáže, pozice je vhodná i pro absolventy.


Butterflies For Future, z.ú., Marie Frulíková
608 824 736