OPTIMA RECRUITMENT EUROPE / Human-Res je mezinárodní personální agentura, která na evropském trhu práce již více než 25 let poskytuje komplexní služby zaměstnavatelům i uchazečům o práci.

Obchodní zástupce v potravinářství

Pro úspěšnou společnost podnikající v potravinářství a ve výrobě v oblasti moštů a džusů hledáme Obchodního zástupce pro Středočeský kraj.

Náplní práce je péče o stávající zákazníky, nabídka a prodej zboží, práce se zákazníky a vyhledávání nových zákazníků a vedení obchodní dokumentace. Zákazníky jsou obchody, zdravé výživy, restaurace, hotely, školy, nemocnice,...

Požadujeme flexibilního člověka, který je aktivním řidičem s ochotou hodně cestovat po kraji. Bydliště nejlépe v Praze nebo blízkém okolí. Kandidáti by měli mít zkušenost jako obchodní zástupci v potravinářství nebo příbuzném oboru. V regionu je kancelář se skladem, ale práce je spíše formou Home office, protože sídlo firmy je ve Zlínském kraji.

Nabízíme spolupráci na ŽL - buď služební auto nebo proplácení nákladů vlastního automobilu, mobilní telefon, zázemí úspěšné společnosti, odměnu 40 000 až 70 000 podle praxe a hlavně výsledků práce.

V případě zájmu o tuto pozici zasílejte své životopisy prostřednictvím odpovědního formuláře níže.


Informace o pozici

Společnost
Human-Res s.r.o.
Adresa
okres Hlavní město Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 40 000 – 70 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Doprava, logistika a zásobování, Potravinářství, Prodej a obchod, Analytik prodeje, Obchodní zástupce, Obchodní asistent, Regionalní obchodní manažer, Key Account Manager, Obchodní referent
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Personální agentura